• Eduardo
    20.3k
    meni ipak Federer, ali Rafa je odmah tu.
  • blackbully
    4.5k
    Nadal odustao od Wibledona, Kyrgios direkt u finalu. Steta, sutra je trebao biti show na Centralom terenu :confused:
  • Eduardo
    20.3k
    ogromna šteta, baš sam se veselio meču. Ništa, sad drukamo za Kyrgiosa.
  • LovroZG
    1.3k
    Baš mi je žao Nadala. Cijela karijera mu je prožeta ozljedama i sad kad napokon ima priliku uzet sva 4 GS-a, opet ozljeda...
  • blackbully
    4.5k
    Mektić i Pavić prošli u finale parova Wibledona :strong:
  • Keyser Soze
    10.1k
    Kakvo ludilo od meča
  • Eduardo
    20.3k
    Tragedija se nastavlja.
  • Remiza
    53
    Ovo sada otvara 1000 pitanja...Od kuda novac i ako su to isti ljudi kao prije 5 mjeseci zasto do investicije nije doslo tada kada imas odlicnu generaciju i priliku za iskorak,s druge strane o kolikom se novcu radi i na koji nacin ce ga se trositit, za kraj pitanje svih pitanja, hocemo opet skupljat za godinu dana kada love nestane i nagomila se daljnji dug!? Izgleda da je klub prezivio,ali kako dalje i kamo se ide ostaje za vidjeti...
  • Mali Zeus
    13.3k
    Btw ima li veće seljačine i infantilnog kretena u svijetu hr sporta ili sporta općenito od Dina Rađe?
  • deda
    32.7k
    Nisam razumio ovaj Acin post. Ovi su našli pare ili što?
  • Mali Zeus
    13.3k
    Meni se čini da to znači da propada dalje, ide istim putem. Možda griješim.
  • Eduardo
    20.3k
    Navodno je pronađen investitor. Financijski direktor Ivan Matasić je uspio nabaviti određenu svotu, ne zna se još točno koju, ali za pretpostaviti je da je više od Acinih milijun eura te da će se uskoro oformiti nova Cibonina uprava s novim predsjednikom i direktorom. Uskoro se očekuje objava aktualne uprave o prikupljenom novcu.
  • Mališan
    1.8k
    Sve to zvuči jako neozbiljno, izašle su samo neke poluinformacije. Ne zna se ni ime konkretnog investitora kamoli njegovi planovi s klubom...
  • Mali dioničar
    15.3k
    Tko je rekao da je Tedeschi bacio oko? Možda su napravili neki deal s njime?
  • Mališan
    1.8k
    To je neko provalio glasinu i svi su se zakačili na to. Nažalost čini se da niš od tog
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.