• xyz
    840


    Da, u pravu si :razz:
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Od svih trenutnih veznih igrača koje imamo nijedan nije tip igrača kao Jakić osim Ademija,trenutno smo puni sa veznjacima al Žapera bih rado vidio sljedeće sezone kod nas kao novog Jakića .

    Takav tip igrača je cijenjen općenito u nogometu i na njemu imaš sigurnu zaradu i stoga me ne čudi sto imamo pick na njega.
  • Olmic
    3.7k
    Vratimo im Bočkaja za Žapera
  • Zagi
    7.8k
    Niti jedan Zaper/Ljubicic nece odigrati minute dok je Miško zdrav. Mogu biti eventualno zamjene Ademiju.
  • Stjepan
    479
    Jurić na posudbu u Goricu
  • Nino Bule
    13.8k
    To onda znaci da andric ostaje
  • xyz
    840
    Ja bih Andrića zadržao do kraja kvalifikacija, a onda pustio. Petko, Drmić i Emreli su sasvim dovoljni da imamo i kvalitetu i širinu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Sta ako se ozljedi jedan a igras srijeda nedjelja ritam do pocetka 11., veliki je to rizik
  • marcio amoroso
    36.6k
    Malo mi je ovo nelogičan potez jer Andriću ugovor ističe sljedeće godine i zadnja je prilika da se zaradi. Prelazni rok još dugo traje i moguće je da dođe ponuda za njega.

    Što se tiče Jurića ima super priliku u sređenom klubu da dokaže da ima mjesta u Dinamu. Sve ispod 15 golova je malo.
  • Salva
    2.5k
    Teško, u HNL-u ako premaši dvoznamenkastu brojku bilo bi dobro. 15+ bi stvarno po meni bilo iznenadenje.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Kule je prošlu sezonu iako je dosta vremena bio iza Dabre zabio 10 u HNL-u za Lokose i nije zavrijedio povratak. Zato mislim da Jurić mora zabiti 15 ako hoće igrati u Dinamu. Hoće li uspjeti je drugi par rukava. I ja bi se što kažeš pozitivno iznenadio da uspije.
  • nkdz1945
    55


    Slažem se. Evo kad ste se već dotaknuli Andrića on je prije dolaska u Dinamo zabio 10 golova + 2 asistencije u prvoj polovici sezone 18/19 za Zaprešić. Da je ostao u Zaprešiću s tom minutažom i formom vjerojatno bi imao oko 20 golova na kraju sezone.
  • Captain America
    17.7k
    Jurić je u Šibeniku imao 11 golova (s 1 penalom), za očekivat je da može doć u Gorici do 15 (još ako Kalik ode, lako moguće da će izvodit penale).
  • Beowulf112
    332
    Juric je propali slucaj.Dobro je da vrijedio 1 milju "samo"...ali eto nemozemo uvijek ni pogodit da pojacanjem
  • Jaro
    7.4k
    Ma Andric je super treca/cetvrta opcija naprijed i bas je logicno da ostaje. Price o "zadnjem trenu da se nesto zaradi" su za ove u knjigovodstvu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions