• Somport
    556
    Tempo je skladba bečkog valcera s daškom tanga tu i tamo. Ukratko, nema puno ekipe, ali su jako spori.
  • jp23
    2.2k

    Došao prije 25 min, bio na početku karatane, sad sam na 4 prozoru od pocetka. Mislim da je proslo jedno 5-6 ljudi od dolaska
  • Plavi 9
    23
    Znači prodaja ide još sporije i od prodaje pojedinačnih ulaznica inače?
  • deda
    28k
    Po mojoj evidenciji točno 1000
  • Eduardo
    17.6k
    Bilo je ovdje upisa "nisam član kluba" i sl. Ne želim ulaziti u ničije osobne razloge, ali ne bi bilo loše da to učinite. Tko zna što nam budućnost nosi, pa jednog dana možda i veća prava članova (između ostalog demokratski izbori i glasanje za vodstvo kluba).

    Dogodit će se da bi ulogu lako mogao igrati broj godina kontinuiranog članstva, a kad se to dogodi onda će opet biti plakanja i mnogima će biti krivo.
  • Mali dioničar
    14.2k
    ulogu lako mogao igrati broj godina kontinuiranog članstva,Eduardo

    Meni je to osobno bezveze. Ili je 1č1g, kakvo ponderiranje.

    Onda će se manipulirati i uvjetima za Upravu kluba sličnim forama sa članstvom kako je Perez sebi namjestio da se možeš kandidirati za predsjednika samo ako si xy godina član kluba. Teška diskriminacija prema mladima, a moguće sposobnima 30godišnjacima.

    Mogao bi Mirko staviti uvjet da možeš biti u IO samo ako si član kluba od 1971.
  • NORTE
    9.3k
    Prvi dan prodaje je prodano više od pola sezonskih za najskuplji zapad dolje.
    Mislim da oni prodaju samo središnji sektor.
  • deda
    28k
    1.200
  • Olmic
    2.7k
    Čekao ravno minutu, ali jbg tek 19. Red
  • deda
    28k
    1.300
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    @deda jel se može negdje provjeriti koliko se ljudi učlanilo u Dinamo?
  • NORTE
    9.3k
    Učlanit se mogu i na Tp i u fan shopu?
  • Ali
    1.9k
    Zamislite da sutra poskupi pokaz za ZET 218%, jos bi mogli reci ok,,struja , plin, rusi... ali ja i dalje neshvacam kako mozes podici cijenu za 218% a pritom ne podignes razinu usluge, naprotiv.
  • Olmic
    2.7k


    Samo fan shop
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.