• Neki tip
    19.6k
    zato kaj računaju i na zaradu od pojedinacnih kad/ako se uđe u LP/EL.
  • db-izbjeglica
    13.3k
    Radit će ti karatana i u subotu Dbdeda

    Znam da hoće, ali dobar dio zapada dolje, na najboljim mjestima će se rasprodati.

    Ne razumijem, ako ništa barem su prodaju trebali pokrenuti subotom, da svi članovi koji hoće bolja mjesta mogu doći i stati u red i iskoristiti svoj popust.
  • Nino Bule
    11.8k

    Jebiga deda ekipa sa sjevera je malo lezernija, zato sam i pitao jel znas koliko je za koju tribinu jer sam ocekivao ovo
  • NitkoBitan
    13.1k
    Ma kakvih prodanih pola zapada dolje. Kapacitet zapada dolje je preko 6000, znaci 1/3 je preko 2000 a ukupno je prodano 850 ulaznica od kojih ne vjerujem da je preko 600-650 za zapad dolje. Ili cimaju ljude da pozure s kupnjom il su podijelili podobnima dobar dio godisnjih.

    *Moguce je da su pustili dosta manje od 1/3 zapada dolje.
  • Armagedon13
    958
    Za zapad dolje,za sad,pušteni sektori 5 i 6
  • Keyser Soze
    8.4k
    Sve ovisi o rezultatima, ako dobijemo tovare u superkupu ljudi će se nabrijat na Ligu prvaka pa bi dosta godišnjaka moglo ići samo na derbi i europu kaj je već bio slučaj u sezoni 19./20.
  • NitkoBitan
    13.1k
    ako dobijemo tovare u superkupu ljudi će se nabrijat na Ligu prvaka pa bi dosta godišnjaka moglo ići samo na derbi i europunamodi grebza

    Majstore kako si ti uspio povezat rezultat u Superkupu sa opcenito derbijima i Ligom prvaka. Oni koji kalkuliraju sa ulaskom u Ligu prvaka sigurno nece uzet godisnju ukoliko pobjedimo Hajduk nego ce pricekat vjerojatno protivnika u 4. pretkolu i eventualno rezultat 1. utakmice playoffa (mislim da se i tad mogu kupit godisnje, odnosno do 2. utakmice playoffa, doduse volio bih da se rasproda do tad sve i da ostanu bez mogucnosti kupnje takvi). Jasno je da ce vecina godisnjaka ici na Europu i derbije, pitanje je koliko ce ih ici na manje utakmice a to po meni najvise ovisi o napetosti u prvenstvu.
  • Keyser Soze
    8.4k
    Moja poanta je da većina ljudi kupuje godišnje zbog Lige prvaka jer su namirisali da je ekipa pojačana i da su šanse za to velike. Zadnji put kad su bile godišnje smo ih rasprodali (8500), a najviše je gledatelja bilo protiv Hajduka i to samo 15 tisuća dok je Europa uvijek bila puna. Mislim da će tako biti i sad i da HNL neće ni blizu napet kao prošle godine.
  • Ali
    2k
    Ako cita netko iz marketinga, imam pitanje za njih.
    Kaj je takva nauka napraviti clansku koja vrijedi trajno, a samo mi svake godine posaljete podsjetnik na neki oblik komunikacije (mail, sms, posta...) da uolatim clanarinu za narednu godinu, cca 20dana prije isteka proslogodisnje....
    I samim tim kad proknjizis uplatu moja clanska vrijedi u bazi podatak za tu godinu...
  • maddaddam
    2.9k
    Jave za člansku i pošalju uplatnicu. Bar meni.
  • jp23
    2.2k
    Danas nema baš gužve, ali ima samo 1 otvoren salter cini mi se
  • Somport
    557
    Kaj su svi s karatane na godišnjem, koliko je teško 2 blagajne otvorit...
  • Plavi 9
    23
    Vi koji ste tamo, kakav je tempo prodaje, hoće još sutra biti godišnjih za sve tribine?
  • NitkoBitan
    13.1k
    Pustite sad da se guzvaju ovi koji uzimaju za zapad odnosno hvataju bolja mjesta. Najveca navala je logicno prvih par dana i onda periodicno ovisno o pojedinim utakmicama/pretkolima. Ima cajta do Superkupa, iduci tjedan ne bu zive duse na karatani pa nek radi i samo jedan salter svejedno je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.