• Infinity
    16.4k
    Ideja da se opet pokrene PREDICTOR. Prikljucite se diskusiji na linku OVDJE.
  • nkdz1945
    55


    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/imate-max-tv-a1-evo-tv-telemach-ili-nesto-drugo-evo-ciji-ce-korisnici-moci-gledati-hnl-a-koji-nece-15216220

    "MaxSport 1 i 2 trebali bi biti dostupni svima koji su i dosad pratili HNL na MAXtv-u, odnosno onima koji imaju sportski paket. Njima se ništa dodatno neće naplaćivati, a programe s prijenosima HNL-a i ostalih liga moći će pratiti i korisnici Iskona te EVOtv-a. Korisnici A1 televizije, Telemacha i Optime nažalost neće moći gledati MaxSport kanale..."
  • Eduardo
    20.3k
    Locosi razvaljuju društvene mreže, imaju baš vrhunske grafičare. BTW pobijedili su škotski Queen's Park sa 3:1.

  • maddaddam
    2.9k
    BTW pobijedili su škotski Queen's Park sa 3:1.Eduardo

    I Kacavenda i Tuci su desetke. Avantgarda
  • flexXy
    2.3k
    Vidit cemo tog Zigera, do sada jedina seniorska sezona u 2.slovenskoj ligi gdje nije bio standardan. Gorica ima problema sa golmanima posto su im trenutno jedine opcije on i Debijadi koji isto nije neka hnl kvaliteta.
  • deda
    32.7k
    HSV - Tovari 2:2 (Livaja, Ćubelić)
    Loksa - Queens Park 3:1 (Kačavenda, Soldo, Raul)
  • NORTE
    11.5k
    Od nove sezone 1.HNL se zove Supersport hrvatska nogometna ligaOlmic
    Sponzor Hajduka i Hns donijeli kup u Split, a sad je cilj zajedničke troljetke ovog dvojca donijeti i im i titulu. Neće im biti baš lako.
  • Eduardo
    20.3k
    Žiger riješen.
  • Oluja
    4.3k
    ovo mi se jako svidja, nek bude sto vise utakmica koje imaju znacaj i koje o necemu odlucuju
  • maddaddam
    2.9k
    HSV - Tovari 2:2 (Livaja, Ćubelić)deda



    Ocajne obrambene reakcije na obje strane. Magarcici imali srece, dvije precke zdrmao HSV.
  • deda
    32.7k
    Načuh da je Sahiti pao na liječničkom u Hamburgu
  • Ali
    2.2k
    Ovo sa nazivima liga je bas ogledalo saveza i bisera, na celu sa hdz-ovcem Kusicem
    Redom :
    SuperSport HNL ( ok, sponzor jasno, ali koji je to rang natjecanja? Iz naziva lige ti nije jasno)

    Prva Nogometna Liga (tu tek nis nije jasno, kak je prva ak je druga. Potom , GDJE se igra? U Hrvatskoj ? mozda, a mozda i ne iz naziva nije jasno...

    Druga Nogometna liga... isto kao i ova iznad nje..

    Drugo, kaj sad je i kup i prvenstvo SuperSport...
    Jedinstven slucaj u svijetu da je naziv kladare naziv i kupa i prvenstva...
    Barem ja neznam ozbiljnu lihu koja ima takav slucaj.
    Eh da i sitnica , taj isti je i generalni sponzor drugoplasiranoj ekipi...
  • Infinity
    16.4k
    Drugo, kaj sad je i kup i prvenstvo SuperSport...
    Jedinstven slucaj u svijetu da je naziv kladare naziv i kupa i prvenstva...
    Barem ja neznam ozbiljnu lihu koja ima takav slucaj
    Ali

    Portugal? Razlicite su kladionice, ali...


    Eh da i sitnica , taj isti je i generalni sponzor drugoplasiranoj ekipi...Ali

    OK, sponzori su i lige i kupa, ali imas jos slucajeva gdje je sponzor lige ujedno sponzor nekom klubu u toj istoj ligi. Ne razumijem u cemu je problem, kako s ovim tako i ovim gore. Da je PSK sponzor lige oni bi plakali, a mi bi se smijali i govorili kako su debili i da je to nesto skroz normalno.
  • Ali
    2.2k
    A sad vidim i da je sugavi HT izveo i monopol na hnl, a pricalo se da nece tako biti...
    Sve bolje od boljeg, najprije mi moj klub podigne cijene godisnjih za obitelj sa 1.920 kn na 5.600 kn, pomislio bi vovjek da su coroni, dografili krov i povecali komfor, a kad tamo nis... jos losiji uvjeti.

    I lani produzena pretplata na Mozaik od A1 koji je za nekih 399kn mjesecno imao sve arene (hnl ukljucen) , sad nemogu ukinuti pretplatu, jer kaj sad sa internet optikom, i svim mobitelima... a nema ni hnl na pretplati od cca 200 kanala...
    I kaj sad platiti dodatno neki IPTV... uzas
    A nemoc malog covjeka je najgore od svega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.