• NORTE
    9.3k
    Prastare cijevi odovoda pucaju na sve strane.
    Nekad se pričalo da je to posljedica zime tj. niskih temperatura, sad rokaju skoro svaki dan.
  • serbus
    3.6k


    Jebiga sad su ekstremne vrućine.
  • Jaro
    5.6k
    Jbg, cijevi postavljene 70ih, 50 godina se samo gradi bez nadogradnje infrastrukture. Da bi do novih korisnika voda dosla moras pojacat pritisak, 2 jaca potresa,jbg...
    Brine sto ne vidim nikakav plan ni kod ovih "komunalnih" da sustavno krenu u obnovu... samo se krpa gdje pukne, logicno, uskoro dodje do pucanja u blizini...
  • Ali
    1.9k
    Vezano za funkcioniranje grada, danas na radio stanici u autu slusam, T.T. je pozitivan pa nije na konferenciji, a dogradonacelnik prica slijedece :" da radimo na problemu otpada, evo u tijeku je natjecaj za 50 vozaca, isto tako je natjecaj za rezervne dijelove kamiona i za nove kamione u pripremi, radimo na rjesenju..."

    Pa ljudi meni je to razina izvjestaja referenta za nabavu rukovoditelju voznog parka (naravno, obojica bi dobili otkaz jer se opravdavaju a ne rade...) a ne recenice dogradonacelnika.
    Ljudi kog mi imamo na vodecim funkcijama , ajme...

    Pa ta razina mora imati u tijeku barem 5 istovremenih velikih projekata koje mora koordinirati i nadzirati, a ne da se bavi natjecajem za vozace kamiona cistoce !
  • Captain America
    13.9k
    Brine sto ne vidim nikakav plan ni kod ovih "komunalnih" da sustavno krenu u obnovu... samo se krpa gdje pukne, logicno, uskoro dodje do pucanja u blizini...Jaro

    Ide obnova još od prošle godine financirana od strane EU. Moj kvart je lani 6 tjedana bio bez tople vode, ove godine smo 3 bili i čeka nas iduće godine završetak radova. Teško je zamijenit tolke kilometre cijevi nakon stoljeća neodržavanja, al veseli da se makar pomaknulo s mrtve točke.
  • mileni
    93


    ti pričaš o vrelovodima, a trenutna tema su vodovodi koji pucaju....
  • Jaro
    5.6k
    yep, vrelovodi su krenuli jos u doba Bandica... radovi se odrade na nacin da raskopaju cestu i ostave je masakriranu zakrpama...
  • Jaro
    5.6k
    jer su mislili da grade zicaru u ne znam,glasgowu pa su temperature ljeti inad 30 nevidjene \o/
  • Neki tip
    19.3k
    Siguran sam da će ovaj tekst Igora Flaka u VL naći podosta poklonika i istomišljenika pa ga dijelim ovdje gdje tematski nekako najviše i pripada.

    Meni je tekst zbrčkana struja svijesti, kmečavo naricanje nad nekih boljim, prošlim vremenima (kakvom sam i inače nesklon), pusto nabrajanje općih mjesta, poznatih zagrebačkih toponima koji bi kao sami po sebi trebali nešto veliko, važno i emotivno poručiti..

    Smiješno mi je bilo pročitati kad Flak sam za sebe piše da je bio konkurencija Židaku. Židak, da je još stoput pijanija i prevrtljivija budala bio, bio je i majstor rečenice. Flakovo pisanje mu nije ni blizu.

    Međutim, da se vratim na početak, ovaj tekst je jedan osobni pogled na Zagreb (pa i zagrebački sport i, naravno Dinamo) i valja ga pročitati pa ga svakome na osobnu volju i dojam

    dijelim ovdje.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Prvo što danas primijetim, na potezu od Ilice do Maksimirske, a ima toga i u Končarevoj (podijeljenoj na Tratinsku i Ozaljsku), jest to da su nestali mali obrtnici, stari zanati.

    Ovo mi je dosta. Kao da čitam facebook grupe Zakaj volim Zagreb i Zagreb kakav je nekad bio gdje se svaka lijepa fotka pokvari s komentatrima tipa - nekad je bilo bolje, nekad se bolje živjelo, ljudi su se više smijali i veselili a djeca bezbrižno igrala.

    Najveći hit je bila slika djece iz 1920. i neke pokraj straćare u blatu, mislim Trešnjevka ili tak neš i naravno prvi komentar - vrijeme kad su se djeca bezbrižno igrala, bez mobitela i ekrana. Je, naravno, ak su preživjela porod ili tipa do 2., 3. godine i nisu radili od malena.

    Sve su vemu Flak je kao te babe s fejsa kojima je naravno sve prije bilo bolje jer su tad bile mlade.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Iskreno me glava zaboli, a nisam uspio doći do kraja teksta.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Mislim lik sam sebi tepa da je bio konkurencija Židaku, ja nemrem doći sebi. :rofl:
  • Frodo
    65
    Pročitao trećinu teksta, sve razloge nečitljivosti već ste iznijeli. Kako slabe literarne sposobnosti. Nije ni čudno zašto Večernji godinama propada.
  • Frodo
    65
    Sve su vemu Flak je kao te babe s fejsa kojima je naravno sve prije bilo bolje jer su tad bile mlade.Mali Zeus

    Sve rečeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.