• Neki tip
    21.3k
    A kak je bilo prije ovih 30 godina kaj se gamad počela kotiti?
  • Jurki
    11.7k
    ista stvar je bila. Samo kaj se za to onda nije znalo i nije se smjelo znati. A sad kak je bilo tocno nekad ne znam jer ipak nisam tolko star. Ovi kaj su danas na vlasti su potomci onih prije.
    Bumo prevec otisli u politicke teme a tekma bu pocela.. hehe
  • Fanboy
    2.6k
    Jel to i Loksa posuđuje kao mi Duvnjaka sa pravom prvokupa ovog Karla Špeljaka pošto je dečko imao potpisan ugovor do 2024 ili su ga se stvarno riješili, a nedavno najavljivali da je novi Kačavenda..
    Malo nerealan potez sa njihove strane...
  • deda
    32.7k
    Ni meni to ne ide pod kapu
  • LovroZG
    1.3k
    Igrači vjerojatno idu po minutažu. Vidlo se zadnjih par sezona da se može lijepo napredovati i u donjem domu HNL-a. A Šibenik i Istra sad mogu i ponudit ok plaću.
  • deda
    32.7k
    Rijeka - Radnički Kragujevac 1:0 Vukčić
  • Stjepan
    479
    4a7r8vh48g1x92ap.jpg
    Pretpostavke?
  • Nino Bule
    13.8k

    Ante coric, bio je na posudbi sad potpisuje za zurich
  • Nino Bule
    13.8k
    Ipak santini

  • maddaddam
    2.9k
    Dok se mi zabavljamo cijenama ulaznica, ovi dole nekakve ratove spominju :roll:

    Na pitanje hoće li nova pojačanja stići u Hajduk, sportski direktor odgovara:

    "Moje mišljenje je da imamo jako dobru kralježnicu i jako dobru atmosferu u klubu. Najveća pobjeda bit će ako uspijemo ostati na okupu. S ovom momčadi zaista možemo ići u rat", rekao je Nikoličius pa dodao: "Naša pojačanja ovisit će o europskim kvalifikacijama, koliko ćemo daleko ići i hoćemo li se kvalificirati u natjecanje po skupinama".


    Pili naopako, ili je prazna kasa, pa najavljuje pojacanja tek ako se plasiraju u KL.
  • reziser
    6.8k
    Kako neslužbeno doznaju 24sata, gotovo svi postojeći komentatori HNTV-a dogovorili su komentiranje utakmica i na novom kanalu. To su Saša Marić, Anđelko Kecman, Ivan Ljubić, Mateo Pukšar, ali i iskusni Ivan Blažičko

    hvala Bogu nema više onog tovara Živkovića ili kak se već zvao...
  • Papastrumf
    12.4k
    Kamo sreće da nema niti prasička.
  • Infinity
    16.4k
    Ne zna se jos tko ce dobiti prava za BiH? Volio bih SK, al ne bi bilo lose ni da AS ostane.
  • Frodo
    65
    Ak misliš na Tonija Živkovića on je na Areni. I nije tovar, a nije ni naš nego je samo loš komentator. Inače navija za Šibenik.
  • Nino Bule
    13.8k
    Sta nije krme reklo da ide u penziju, treba zasut taj max tv program porukama da ne zelimo blazicka inace bojkot.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.