• seljak86
    2.6k
    Što je najgore, mislim da neće

    Ali onda oni imaju odmornijeg najboljeg igrača za superkup, kako je to pošteno?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Šutalo bi mogao startati danas, odlična stvar. :ok:
  • Nousername
    668
    realno ni nema ko drugi
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus realno ni nema ko drugiNousername

    Pa ima. Erlić. :grin:
  • Nino Bule
    13.9k

    Ne bi tu postenje uvlacio, mogli su i ivanusec i orsic izglumit covid ili odbit igrat za reprezentaciju i otic ladit muda negdje na more, nitko im to ne moze zabranit. Fala bogu da nisu.
  • Nolifer
    8.2k
    Pesimist sam danas. Ne znam, 4-1 očekujem za Francuze... Sve ostalo će biti iznenađenje....
  • Olmic
    3.7k
    Ja se nadam baš razvaljivanju pa da Dalić ode sa svim svojim stručnim pomoćnicima
  • Mali Zeus
    13.5k
    Naprosto nije normalno koliko Dalić mrzi Dinamo, a stavljanjem Olića, Mandžukića i Čarija za pomoćnike nam svima maže oči.
  • Ali
    2.2k

    Dakle redom :
    Livaja za "prijateljske" u ligi nacija u 6mj. kaze da nemoze doci jer ima Covid. A izmedju Austrije i Francuske se slika na koncertu Mise u Splitu. To je dovoljno da mu se zahvalis, jer ako Luka kao prvak Spanjolske i LigePrvaka sa 70tak nastupa u sezoni moze doci i igrati sa 38... tko je fakin livaja da bira utalmice ?
    Pasalic, da ali kao treca rezerva jer je van.forme, treba ici ali svjestan da se mora izboriti za mjesto, ali ne da sa tri metra puca pokraj gola i kasnkje gubis utakmicu
  • Fanboy
    2.7k
    Ma ne mrzi vec ide uz populizam, pa ga nitko ne dira...
    Zato je uzeo legendarne igrace za pomoćnike jer ih ljudi vole i jer ih navijači vole. Nije gledao struku vec da drzi sve na uzdi...
    Ako uzmeš hajdukovce onda imas orjunu uz sebe i 90% medija. Da je Livaja radio sto je Orsic proteklih sezona i da ne dobiva priliku, pa ovi bi uz pomoć medija napravili bojkot reprezentacije, vec jesu 2016...

    Mediji doslovno naprave clanak kako je Livaja vidjen na Misi Kovacu, kako kupuje hlace i slicno...Orsic srusi Tottenham, Atalantu, WH i jos nas vrati protiv Spanjolaca pa dobiva mrvice.
    Da se igra u Maksimiru stavio bi Livija, Orsica i Sutala. Bitno je zadovoljiti emocije igraca, rezultat je u drugom planu.
  • Nino Bule
    13.9k
    Pasalic ima 15 golova ove sezone, ako je on van forme sta je onda bruno petkovic
  • Ludovic IX
    7.3k
    Jebeš 15 golova kad ne igra..zato je na klupi često. Meni je on baš bezveze igrač. On ne sudjeluje ni malo u igri s loptom do 16m. I onda se vrhunski ubaci i često se nađe na pravom mjestu. Ali onda budi špica i ne zauzimaju mjesto u veznom redu
  • Fanboy
    2.7k
    Inače, mislim da je Hajduk i ta regija zbog svog temperamenta iskoristena kroz politiku da se slama hrvatsko društvo ..Vecina tih novinara i vodstvs Naseg Hajduka su projugoslavenski orijentirani. Cilj je stvoriti nekog narodnog neprijatelja koji njih ne voli i od kojeg su oni ugroženi. U ovom slučaju Zagreb i Dinamo i sad oni pravednici se bore za jednakost i slobode. Naravno njima nikad nista ne ide u korist, oni su ugrožena manjina. Hrvatskom vlada Mamic, svi Dinamovi su mamicevci, Dinamo kontrolira suce i suci su uvijek kao i HNS protiv Hajduka u talu sa Mamicem.
    Sama teza da je Dinamo nekad ostecen je skandalozna, ako i jest onda zaslužuju jer nose krivicu za proslost i sadašnjost. A da ne govorim ako im kazes kako je Mamic napravio daleko najveći stetu Dinamu bilo financijski, rastjerivanjem navijača, dovodjenjem svega i svačega u klub...
    Stalno ih filaju mrznjomni ugrozenoscu, kao djecu da je za sve njihove pogreške odgovoran netko drugi i da oni imaju pravo koristiti sva sredstva kako bi doslo do trofeja jer ne podliježu istim moralnim zakonima kao one koje optužuju. Savršena skupina za manipuliranje i razbijanje jedinstva te zajedništva nacije.
    Zamijenite rijeci ugoren za nekom drugom skupinom i rijeci Dinamo sa drugim "tlaciteljem" te dobijete poznatu diskusiju iz novina te nametanje krivice.
  • Eduardo
    20.4k
    Livaja za "prijateljske" u ligi nacija u 6mj. kaze da nemoze doci jer ima Covid. A izmedju Austrije i Francuske se slika na koncertu Mise u Splitu. To je dovoljno da mu se zahvalis, jer ako Luka kao prvak Spanjolske i LigePrvaka sa 70tak nastupa u sezoni moze doci i igrati sa 38... tko je fakin livaja da bira utalmice ?Ali

    S obzirom na to da se ovo što navodiš dogodilo par dana nakon tvog upisa argument ti ne vrijedi.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Baš mi idu na živce ta spominjanja Jugoslavije i projugoslavenskih stavova.

    Države nema 30 godina ali ju treba valjda ko ovi u saboru spominjati za zbrajanje poena. Čim netko ima drugačiji stav o Thompsona, dizanju desnice, abortusa odmah mu se nameće Jugoslavija i da nije želio Hrvatsku. Ova država je slučajna u puno stvari i smije se valjda bit protiv stvari koji tu državu čine slučajnom...

    Nažalost naši nacionalisti su baš to nacionalisti a ne patrioti. Ja sam patriot i ne priznam nikom da je veći od mene a ne volim Thompsona, bujanca, keleminca.

    Ovo nije mjesto za ovaj tekst ali baš mi ide na živce to. Ja ne smatram da su tovari manje Hrvati ali da su zadojeni tovari, to mislim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.