• Svi na Sjever
    2.3k
    I mene zanima hoce li ovo portali razvuci,ovo je skandal prve vrste.
    Sama ženidba Ćalete Cara mi je neozbiljna izmedju dvije sluzbene utakmice i to u tri dana.


    Pljuvacka u lice svim igracima a narocito kapetanu koji je neki dan uzeo ligu prvaka i stavio se na raspolaganje vec protiv Austrije.
  • Jaro
    7.5k
    mene samo interesira hoce li netko pitati Dalica o ovome. Kao sto sam ranije rekao, pa neki nisu dobro protumacili, ak ne slomi nogu, Livaja je na SP, makar imao 44 "korone" do tada...
  • seljak86
    2.6k
    Pozvat sve Dinamove igrače nazad i povuć granicu iza Svetog Roka, ko ih jebe.
  • deda
    32.8k
    Nemojmo pretjerivat, to je ipak samo jedan Livaja.
  • Neki tip
    21.3k
    Pozvat sve Dinamove igrače nazad i povuć granicu iza Svetog Roka, ko ih jebe.seljak86

    Dovuć Panzerhaubice 2000 na Tulove grede, napravit pistu za Rafale u Lici (nenaseljena je, ravna, a ključno je biti siguran pri odvajanju da su na sjevernoj strani Sv. Roka).

    Dinamovim igračima zabranit odlazak pod zastavu tzv. RH dok oštrim i odlučnim rezom ne riješimo pitanje jugosvetoročja.
  • seljak86
    2.6k
    Ako oni ne žele biti dio ove države, ne moraju :roll:
  • deda
    32.8k
    Je sigurno će se Dalmacija odcijepit zbog par stotina orjunaša, huligana i debila.
  • Eduardo
    20.4k
    Livaja nije prekršio nikakva pravila. Kako je Indexu potvrđeno iz dežurne epidemiološke službe Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, osoba neovisno o statusu cijeljenja i prijašnjih preboljenja može prekinuti izolaciju ako najraniji peti dan nakon oboljenja dobije negativan nalaz na brzom antigenskom testu.

    Livaja je obolio u ponedjeljak 30. svibnja, a koncert legendarnog pjevača održao se šest dana kasnije. Prema tome, uz negativan BAT test, Livaja je imao punu slobodu izlaska.
    — Index
  • Neki tip
    21.3k
    Ništa ja to ne vjerujem.. mediji odavno, a sad i dežurna epidemiološka služba HZJZ-a su u službi Livaje i Hajduka. Zna se da tovari ovdje studiraju i onda se ciljano zapošljavaju baš po onim mjestima s kojih kasnije guraju Hajduk, a oni promoćurniji među njima su zauzeli HZJZ.

    Sori, samobaniram se na 10ak dana, dok ne završi ovo ludilo.
  • seljak86
    2.6k
    Ovo mi malo zvuči ko tovarsko kmečanje iskreno
  • Keyser Soze
    10.1k
    Gospodin je sarkastičan.
  • Nino Bule
    13.9k
    Price o povlacenju dinamovaca iz reprezentacije su debilana i uvijek ima ljudi koji pretjeruju, ali da si je livaja produzio malo odmor nakon slavlja i nije neka teorija zavjere. Bio je u kontaktu sa stotinama ljudi nakon kupa, gurnes mu 3 brza testa u nos i jedan ce ispast pozitivan i lijepo ladi muda dok 37-o godisnji modric trenira u osijeku.
  • deda
    32.8k
    Možemo mi stvarno svaki drek ići radikalizirat, ali treba malo uzet zraka i hladnije glave pričati. Ako Livaja stvarno mulja, doći će mu to na naplatu sigurno.
  • seljak86
    2.6k
    Isprike, nekom je još prerano :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.