• Navijač Dinama
    8.3k
    Olivari, Ničota, Šola itd itd.. su valjda najveći lupatori u svijetu sportskog novinarstva, nešto kao onaj Skip Bayless ili Stephen A.Smith što su u americi. U nekoj konkurenciji, oni tovarski ljigavci sa Telesporta su tu u istom košu sa njima.

    Klauni koji svima govore kako bi trebali, koji sve znaju, a ne znaju baš ništa. Cijela ta ekipa redakcije SN je sastavljena samo da truju i lažu narod. I ona gadljiva uvlačenja u guzicu, odnosno piskaranja o onima preko Drine.

    Jednostavnu su sportski novinari(90% njih) u hrvatskoj opće dno dna novinarstva u cijelokupnosti, nakupina debila, koji pišu samo da se pise, objektivnost 0, pismenost i nepristanost još manja..

    Čuj panjine Olivaria "prema informacijama iz kluba".. svi znaju i tko su i šta su, da mu nema uprave kluba i pendreka i sl. koji će mu diktirat šta da piše, čovjek bi bio bez posla jer ne bi imao o čemu pisat, govno obično.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    buraz slazem se i to je najveci problem. Nemamo.sportskog direktora, scoute. Sve je jasno kad vidis da je Vlak glavni scout. Da su nosonja i kopic bili i sportski direktori. A sada se jos i butina spominje. Kao da nema nikog drugog, boljeg, krvna zrnca se broje, taj je ovakav, onakav umkesto da se na oo meni najvazniju funkciju u klubu postave ljudi koji su stručni, imaju cv i znaju posao. Prvo rasčiste svalačionicu, rješe se viška, naprave balans, oslobode kune za plaće i onda dovedu pojačanja. Mi već kasnimo i to jako jako puno. Zašto se svi uce na dinamu?
  • Keyser Soze
    10k
    Uremović u Herthi.
  • Orc123
    8.1k
    Odlicno za njega, trebali smo ga uzeti mi. Polivalentan igrac, mlad i perspektivan.
  • Yovitssa
    651


    Zato bih ja da dovedemo Mancea pod svaku cijenu. Mlad je, ima iskustva i odličnu momčad je stvorio u Rijeci. Momčad koja je na kraju osvojila prvenstvo. Samo se bojim da budu ipak na kraju stavili Butinu jer je to praksa posljednjih 20 godina. Uhljebi legende kluba bez ikakvih referenci. Pa zato imamo podbuhlog Peternaca kao univerzalnog pomoćnog trenera, Vlaka kao skauta koji ne vidi van HNL-a, sad još i Butinu za SD-a... Tužno...
    A tolika se lova zgrče na transferima...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    istina, Mance je stvarno napravio odlican posao sa rijekom, ima kontakte, kako sam cuo a i citao i ovdje i nogometu je 24 sata dnevno. Kakav butina. Ali on je taj, uprsva veze nema i tako im odgovara. Kao i za Čačića. Vec vidjeno
  • Armagedon13
    959
    E sad Mance je vrh,a otišao na Cipar u žnj ekipu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    vrh je zs ove koji se spominju. Ja nemam nista protiv bilo koga koji je strucan. Ali imam protiv da se svi uce na dinamu. Odi negdke pokazi se, napravi cb pa zssluzi da vodis dinamo. Jednostavno
  • Armagedon13
    959
    Spominje se samo Butina,bivši reprezentativac,legenda kluba,škole za sportskog direktora nema,tako da ...
  • Captain America
    17.7k
    Il se rodiš s okom za prepoznat igrača ili ne, nema tu škole. Veze mu neće bit problem,ipak je Dinamo brand i svakom agentu je čast da ima igrača u Dinamu. Ako je Bućo novi sportski direktor želim mu svu sreću i mislim da od svih ovih iz kuće koji su prodefilirali kroz sve moguće pozicije u klubu ima najveće šanse konačno bit jackpot.
  • Blaz
    373
    Eto Mance je vece ime u svjetskom i europskom nogometu od Tomislava Butine, bolje je povezan i ima izgraden CV. Lik je smece od covjeka sto je pokazao na svakoj utakmici dok je bio sd rijeke.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Biti sportski direktor u Dinamu dok Međugorje kroji sportsku politiku mogu biti i ja. Autonomije nema ama baš nikakve i tu nam ni Monchi ne bi pomogao.
  • Fanboy
    2.6k
    Ako je ikako moguće doveo bih Boška Šutala na posudbu sa pravom otkupa...Dečko je fantastičan igrač i žao mi je što se nije izborio za postavu. Bio je na posudbi u Veroni, pretpostavljam da će ga Atalanta ponovno negdje poslati.
    Stoperski par Šutalo-Šutalo bi bio vrh i za europska natjecanja, oba tek 22 godine, a vjerujem da mogu ostvariti fantastičnu karijeru. On ako mu se da prilika za par godina može vrijediti i 20+ u to sam siguran Na kraju sjetimo se kako se baš Vida nakon transfera iz Osijeka u Leverkusen vratio u Dinamo i preporodio.
  • Captain America
    17.7k
    Jel ne bi onda bilo jednostavnije postavit Čačića za fiktivnog SD ko što su onog prije i Krznara nego radit sav ovaj igrokaz s Manceom i Butinom zadnjih tjedana. Za mišljenje nas navijača ih ionako nije briga i nema prepreke za postavit Čačića da stvarno nemaju namjeru nešto promijenit.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jel ne bi onda bilo jednostavnije postavit Čačića za fiktivnog SD ko što su onog prije i Krznara nego radit sav ovaj igrokaz s Manceom i Butinom zadnjih tjedana.Captain America

    Sigurno da bi, i nemoj se iznenaditi ako to naprave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions