• Mlađi referent
    12.3k
    Kakva logika bi bila iza tog da pored Badelja dovedeš Žapera? Eventualna preprodaja, ali bi ga vjerojatno i platio više, ne bi previše dobio
  • Neki tip
    21.3k
    Evo objaviše SN i online verziju Olivarijevog drobljenja o transferu Ademija.

    Prepričao sam gore sav sadržaj, ali ako netko baš jako želi dati klik, uvjeriti se da nije ništa propustio,

    evo ga.
  • Captain America
    17.7k
    Imam informaciju da je Olivariju zatvorena pipa u Dinamu. SN, znam da lurkate tu, jel se mogu s ovakvim infom zaposlit kod vas?
  • Keyser Soze
    10k
    Dakle, lik napiše da ako stigne ponuda, zašto ga Dinamo ne bi pustio. U prijevodu, nema ponude, Ademi ne želi iz Dinama i pišem senzacionalistički tekst čisto da nešto na pišem.
    Zašto Mbappe nakon cijele afere s Realom ne bi došao u Dinamo? Ako Dinamo pošalje izdašniju ponudu od Reala, prelazak mladog Francuza je moguć...
  • Jurki
    11.7k
    Jel se može kak nabavit broj Olivarijevog dilera? Čovjek ocito ima jako dobru robu kad takve gluposti moze srat. Jos budala napise za sad nije stigla ponuda ali pocetkom mercata ce stici. Pa kaj taj gleda u staklenu kuglu pa zna? Od kraja prvenstva vec je prodal celu momčad. Čekamo kroz koji dan da napise da ce u ovom transfernom roku stici ponuda za prodaju Maksimira.
  • Yovitssa
    651
    Ma ja se samo nadam da Ademi ostaje. Njega je najteže zamijeniti. Inače, u kontekstu mogućih dolazaka, kaže mi frend da je Kačavenda navodno riješena stvar. Info je iz Dinama (neki susret povjerenika pa se tamo pričalo o triu Drmić/Ljubičić/Kačavenda kao riješenim transferima).
    Ne znam zašto ne probaju dovesti Čokaja. Meni je on top igrač. I sve moguće statistike govore tome u prilog. Mislim da ni Jakić nije bio tako dobar kad je bio u Loksi. U svakom slučaju po meni bolje rješenje od Žapera (i daleko jeftinije).
  • Jurki
    11.7k
    Kačavenda je ok.. ali Žaper.. bolje onda Điru forsirati
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Po meni su za zadnja dva vezna dovoljni Ademi, Bulat, Mišić i Ljubičić. Eventualno neko peti kao rotacijski igrač, ali mislim da ni ne treba. Žaper jedino u slučaju da ide Mišić.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako je istina za Lukasa, meni je to odlično. Strašan potencijal, a u 4231 sustavu može igrat i igra na sve 3 pozicije naprijed u veznoj liniji. Ali sumnjam, mislim da je preskupa cijena stavljena na njega da ga naši dofuraju
  • marcio amoroso
    36.6k
    Eventualno neko peti kao rotacijski igračDragon1Warrior123

    To može i Duvnjak biti. Ili Đurasek na kraju krajeva..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Za Kačavendu je menadžer rekao da dolazi samo ako ode Ivanušec.
  • Nolifer
    8.1k


    Zašto bi to bio problem? Kaj nebi bilo bolje da u vezi imamo i Kačavendu i Ivanušeca? Pa da im leđa čuva Ademi\Ljubičić? Ako bi se prebacili u 4-3-3 sustav? Te krila Orša i Špika, špica Drmić
  • Captain America
    17.7k
    Zato što je isti tip igrača ko Ivanušec, a ispred njega neće bit sigurno. Naletilić vidi kako je Bulat prošo, kolko je Špikić čekao šansu i ne želi da mu klijent ne igra. Igrat s Kačavendom i Ivanušecom može proć protiv donjeg djela tablice u prvenstvu, u Europi i derbijima nikako. Ademi isto više ne može igrat defanzivnog veznog, vidio si protiv Šibenika kak je to bez Mišića izgledalo.
  • Crusades1986
    12.5k
    Bolje i jače se vidjelo kako je igrat bez Mišića protiv Lokomotive prvo poluvrijeme.
  • Orc123
    8.1k
    Kad cujem da je zaper zamjena za ademija slabo mi dodje. Jel smije netko iz uprave i skautinga van granica HR? Vlak je star vec pa mu je limit Slovenija ali kaj nema netko mlađi a da nema zabranu kretanja van granica HR? U p.m. pa nemrem vjerovati koja sranja citam. Kacavenda mozr ako je cijena do max 4mil eura. Ni lipr vise...zasto bi rasipali eure po hnl ko zadnjih godina i preplacivali a vani gledamo jel cemo sa 1,6 mil eura dici na 1,7. Koji moroni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions