• Olmic
    3.7k



    Jurić ispred Andrića nikako.. Čak bi rekao kulenović Andrić pa Jurić..
  • Stjepan
    479
    Nije ni meni trenutno ispred Andrića a tek smo ga doveli nije on imao baš puno prilika a za Andrića bi mogli dobit neki novac.
  • MM17
    243

    Fali ti Baturina među sigurnima, meni je on top o očekujem njegovu eksploziju sljedeće sezone barem u Hns-u ako će imati minutažu.
  • Beowulf112
    332
    Kule je lani odbio 3milje iz championshipa..ove sezone je zabio 11 golova..pa valjda barem opet mozemo dobiti te 3 milje..ako ne i vise..nije 11 golova malo..sad neznam koliko je bilo penala od tih 11
  • Mlađi referent
    12.3k
    sad neznam koliko je bilo penala od tih 11Beowulf112

    Dva penala
  • Stjepan
    479
    Stavio sam Bauturinu i ja ocekujem veću minutažu sljedeće sezone za njega u Hnl-u i nadam se da će se nastaviti razvijati jer talenat ima.
  • MM17
    243

    Sorry nisam vidio :up:
  • Neki tip
    21.3k
    Onaj glupan iz SN neki dan prodaje Oršića, danas se evo bacio na rješavanje transfera Kapetana. :roll:

    Kad već nabraja i baja, što samo "odvodi", mogao bi i "dovesti" koga..

    Ionako bulazni i nagađa, može i s Lewandovskim probati..

    Evo natipkam mu i tekst, u njegovom stilu:

    "Jasno je da su poljskom sjajnom napadaču potrebni novi izazovi, a Dinamu klasna prva špica. Drmić je kažu, gotova stvar, ali dok nije na papiru nije gotovo.

    A Lewa je, ipak, priznat ćete, klasa više!

    I sam kaze da se zasitio Bundeslige i Bayerna, a gdje ćeš većeg izazova od pokušaja proboja s, u europskim razmjerima, manjim klubom do proljeća u Ligi prvaka!

    Da, da, dobro ste pročitali.

    Naši izvori u klubu kažu da ljestvicu uvijek treba dizati, a s Lewom je ona vrlo visoko.

    Poznato je da njegova izabranica voli ljetovati u Hrvatskoj, a ovako bi mogla za 2 sata skoknuti do Crikvenice ili Opatije! A znamo koliki je utjecaj žena na karijerne izbore!

    Osim toga, Lewandovski je Poljak, a poznata je povezanost hrvatskog i poljskog naroda kroz katoličanstvo i slavenstvo.

    Brojni Poljaci svako ljeto dolaze u Hrvatsku.. je li ovo ljeto i veliki Lewa jedan od njih!? I hoće li, na putu do Kornata, svratiti malo do Maksimira...
    "
  • deda
    32.7k
    Ma baljezga gluposti. Neće mu nitko platit gemišt
  • Neki tip
    21.3k
    Šta piše za Ademija?marcio amoroso

    "Ako je netko zaslužio transfer, to je on, klub mu ne bi pravio probleme, ovo mu je zadnja prilika, ali ne bi ga pustili ispod 5 milijuna, Žaper je opet aktualan, nešto se kuha, naši izvori iz menadžerskih krugova kažu.. "

    Standardno. Eto, cijeli tekst prepričah u dvajst riječi. :)
  • maddaddam
    2.9k
    Dobrodošao Lewa i Gnabryja povedi.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    @Neki tip sa Zapada zove Barcelona, ali zove i Dinamo:lol:
  • SAS1987
    14.7k
    Barcelona je u bankrotu a Dinamo je pun ko brod.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions