• marcio amoroso
    36.6k

    Upravo to je problem. Čak su neki igrači bili prodani iako su htjeli još ostati u Dinamu. Tu prije svega mislim na Kovu i Roga.

    Kod Orše se da primjetiti da bi volio probati nešto novo. Livaković mi izgleda kao da bi volio ostati. Petko zbog cijele obiteljske situacije također. Kapetan želi svakako ostati. Znači jedini koji bi htjeli sada ići su Orša i Ivanušec. To je naravno samo moje mišljenje.
  • Captain America
    17.7k
    Livaković mi izgleda kao da bi volio ostatimarcio amoroso

    Za njega sam čuo da je osiguro ezgistenciju i prije dolaska u Dinamo (očito su njegovi imućni) i meni djeluje da mu se ne ide nikud.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Za njega sam čuo da je osiguro ezgistenciju i prije dolaska u Dinamo (očito su njegovi imućni) i meni djeluje da mu se ne ide nikud.Captain America

    Njeni također, bar mislim.
  • maddaddam
    2.9k
    Ono kaj je problem je kaj držanje igrača kontra njihove volje jednostavno nema nikakvog smisla i može samo naštetit ekipiMlađi referent

    Isto tako ne vidim ni jednog igraca da je protiv njegove volje u Dinamu.
    Kao sto ne znam da je bilo koji igrac nakon sto je otisao iz Dinama zadnjih desetak godina izrazavao nekakvo nezadovoljstvo.
    Tako da je bezpredmetno o tome raspravljati.
    Trebamo gledati kako ojacati klub u svim razinama, a ne mu dodatno poturati nogu.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Ne vjerujem da Orsa ili Ivanusec imaju zelju otici iz Dinama prije zime. Ako i minimalno volis Dinamo valjda mu zelis pomoci da ude u grupnu fazu LP ili barem EL. Ako udemo u LP (pa i u EL) vjerujem da ce se decki dodatno htjeti iskazat a i skupiti minutazu prije SP koju sigurno ne bi imali u novom klubu.
  • Orc123
    8.1k
    Ljudi igraci odlaze i dolaze, Dinamo ostaje. Iznad svih i svakoga. Odisli su brojni odlicni igraci, dosli su drugi. Tako to funkcionira.
  • Zagabria
    251
    Moubandje je jedan.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    slazem se u potpunosti sa tobom. Orši svaka čast na svemu, ali i zadnje vrijeme iako je neuoitno dao sve i nas najbilji igrac i navali, kad je trebalo. Ali u zadnje vrijeme ima jako puno tekmi gdje se vidi da to nije to. Da mu se neda. Ivanušec ako zeli neka odmah ide. Me i je on nedorečen. Imamo dobre zamjene za njega. Ako dodju ponude koje zadovolje klub prije svega neka idu. Ima kao sto kazes dosta dobrih igrača koji bi u dinamo i pjesice dosli. Spominje se pjaca, misøim da bi bio pun pohodak sa markom ali samo pod ugovorom, nista pozajmica. I platito Ojedu pa kako god ispadne. Nar cemo dobiti sliku da zelimo i mozemo. Dosta mazanja ociju bezveze pojacanjima
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Mislimo na bitne igrace + moubandje je na posudbi u turskoj
  • Infinity
    16.4k
    moubandje je na posudbi u turskojImamo Dinamo

    Svakako mu istjece ugovor pa on ne treba biti predmet nikakvih rasprava.
  • De Oliveira
    1.1k
    Orsic je prevazan i nadam se da ne ide nigdje. Livakovic, Sutalo, Ademi i Ivanusec su vazni i nadam se da ne idu nigdje. Amen.
  • Beowulf112
    332

    Ivanuseca bi nekako najlakse pregrmili ako ode od svih kapitalaca.Jer tu imamo i Tolica,Marina,Baturinu pa i Ljubicica ako dode.Nebi volio da ode ali ako dode neka od 10M€+..bojim se da ide ca
  • Orc123
    8.1k
    Ukoliko ivanusec ose treba ga nadomjeatiti pojacanjem
  • Stjepan
    479
    Livaković/Zagorac
    Ristovski/Moharammi Šutalo/Lauritsen/Perić/Theophil Bočkaj/Šteulj
    Mišić/Bulat/Ademi/Ljubičić
    Špikić/Emrelli Oršić/Marin
    Ivanušec/Tolić/Baturina

    Petković,Drmić,Jurić

    Gojak transfer oko 2mil€
    Menalo transfer oko 2mil€
    Andrić 1mil€
    Kulenović transfer 1-2mil€
    Čop transfer
    Atiemwen transfer
    Čabraja transfer
    Dilaver transfer
    Đira transfer
    Ćuže transfer

    Duvnjak,Šaranić,Vasilj prvoligaške posudbe
    Dovest jednog stopera i lijevo krilo i to bi po meni bilo idealno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions