• The Undertaker
    5.4k
    Novac će imati gdje god odu. Sigurno neće otići u neke bezvezne klubove već u rang više od Dinama ili barem lige koje su jake i u kojima mogu biti na radaru ozbiljnijih klubova. I Oršić i Livaković su odbili već neke ponude tako da nije baš da ih se tjera.
    Ja da sam Oršić sigurno bi me privlačilo probati da li mogu igrati ravnopravno u PL.
  • Infinity
    16.4k
    Osiguranje egzistencije moze proci u Sibeniku, u Dinamu ne.

    Manjak motivacije i zasicenje moze proci svugdje, tj. moze se dogoditi svugdje. Morate shvatiti da su nogometasi uglavnom ambiciozni ljudi, a kod takvih lako dolazi do zasicenje kad vide da su u odredjenoj sredini dosegli vrhunac.
  • Keyser Soze
    10k
    Di ćeš veće motivacije nego spriječiti najjače i najambicioznije tovare u zadnjih 15 godina i pokušati po prvi put proći grupnu fazu Lige prvaka.
  • deda
    32.7k
    I Sadio Mane se zasitio Liverpoola, ljudski je to. Ako je netko toliko zasićen Dinamom treba ga pustiti.
  • NORTE
    11.5k
    Tko god želi otići iz dinama neka ode što prije. Europsko prezimljavanje nismo napravili ni s Modrićem i Eduardom, dinamo će rasti i bez onih koji žele otići.
  • xavier
    12.1k
    Zasićenje je jedno, a "osiguranje egzistencije" sasvim nešto drugo. Čovjek bi pomislio da u Dinamu igraju za 4.000 kuna mjesto pa krpaju kraj s krajem. Da ne govorim o tome kako ispada da je pola momčadi "zaslužilo da im se ne rade problemi oko odlaska".

    Pa svojevoljno si potpisao ugovor. Ako ne planiraš toliko biti u klubu, onda kažeš da ne želiš novi ugovor kako je to Olmo jasno rekao. Uostalom, vrijedi li to za obje strane? Hoće li onda oni koji nisu zadovoljili samoinicijativno smanjiti ugovore ili ih raskinuti? Kak da ne.
  • maddaddam
    2.9k
    Ne vjerujem da postoji jos jedan klub na svijetu ciji navijaci idu za tim da se prodaju najbolji igraci
  • xavier
    12.1k
    Ne vjerujem da postoji jos jedan klub na svijetu ciji navijaci idu za tim da se prodaju najbolji igracimaddaddam

    To sam više puta napisao. Ne mogu shvatiti razmišljanje u tom smjeru. Ok, naravno da je često to neizbježno, ali to je uvijek loša vijest. Za to vrijeme imamo navijače Dinama koji slave "dobre" prodaje.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne vjerujem da postoji jos jedan klub na svijetu ciji navijaci idu za tim da se prodaju najbolji igracimaddaddam

    Ajmo još jednom - nitko ne ide za tim i svi koji spominjemo vjerojatni odlazak bi rado da oni ostanu tu. Ono kaj je problem je kaj držanje igrača kontra njihove volje jednostavno nema nikakvog smisla i može samo naštetit ekipi, a pogotovo treba bit dovoljno na zemlji ako je recimo u pitanju Orša koji je klubu dao puno i bez ikakvih problema prihvatio odluku prije pola godine da mu propada transfer u najjaču ligu svijeta.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mislim, način na koji si zadržao Oršića prije pola godine je izvanredan, dao si mu puno bolji ugovor i rekao trebamo te jer si najbolji igrač. I onda Oršić za 6 mjeseci svejedno kaže da će možda odlepršat ako dođe ponuda iz lige 5. Znači kod njega veliku ulogu ima taj sportski motiv, a ti tu nemreš napravit puno
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ne vrijedi nikoga zadržavati protiv njegove volje. Ima dovoljno igrača u svijetu koji su spremni igrati u Dinamu.
  • xavier
    12.1k
    Ne vrijedi nikoga zadržavati protiv njegove volje.marcio amoroso

    Ma jasna stvar, dugoročno to nema smisla. Problem je što mi ne znamo kakva je njihova "volja". Mi znamo samo što Ničota i Olivari misle o tome.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ja Oršića nikad nebi prodavao osim ako on to sam baš jako želi. Sigurno se ne radi o nekom osiguravanju egzistencije nego eventualno o motivaciji i izazovu. Ako on baš ima žarku želju da ode u ligu petice, ja bi ga pustio. Ali svakako se nadam da do toga neće doći.
  • Captain America
    17.7k
    Ako bi forsiro transfer, izvjesio bi takvu cijenu da se odbiju udvarači. Pokazao si dobru volju, al si ga ipak zadržo. Piše Novi List da oni dolje imaju ponudu za Livojaje 12 milijuna, mi možemo (ako je to nekim čudom istina da za igrača kojeg zovu penalko) onda za Oršu postavit cijenu preko 20 kad se uzmu međunarodni uspjesi i da su vršnjaci. Mislim da su golovi West Hamu, Tottenhamu, Sevilli, Atalanti... ipak daleki vrjedniji od penalskog hat tricka Istri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions