• De Oliveira
    1.1k
    Ako nitko ne ide, a dolaze Drmic i Ljubicic, onda bi ja pozdravio jos jedino nekog stopera tipa spominjanog Uremovica i gostujuci bijeli dres sa plavom kragnom i to je to. Sezona moze krenuti.
  • deda
    32.7k
    Radi se o Badelju, Rogu i Pjacinamodi grebza

    Dečki su veliki Dinamovci i poštujem ih, ali se bojim da ni jedan ne bi bio pojačanje u ovom trenutku. Što je samo znak koliko je Dinamo podigao ljestvicu očekivanja, a i kvalitete. Moža eventualno Rog ako se ful oporavi.
  • Nolifer
    8.1k
    Ja bi da dovedemo top Afrikanca koji je brz na desnoj ili lijevoj strani kad nema Orše recimo, to bi bio top posao i činio bi razliku. Plus neki stoper koji bi bio lider obrane
  • xavier
    12.1k
    Ja bi da dovedemo top Afrikanca koji je brz na desnoj ili lijevoj stranixFire

    A ako nađemo takvog koji nije Afrikanac, onda ništa? :chin:
  • Nolifer
    8.1k


    Prosjek mi ne treba. Zato ciljam na nekog takvog, jer ako su sad dobili dosta bonusa, mogli bi od tih bonusa realizirat upravo takvog jednog kapitalca koji će bit prevaga za Europu, a ne samo HNL.
  • Ali
    2.2k
    Ako pricamo o trojici Rog, Pjaca, Badelj
    Moje misljenje je u ovom smjeru:
    Badelj - Misic, mislim da je Badelj bolje rjesenje, mozda nemoze igrat sve tekme ali recimo za europu i derbije Badelj a ostale Misic
    Rog - Ivanusec, mala prednost ivanusecu, iako on jos nije napravio veliki transfer pa bi mu Rog bio idlicna zamjena
    Pjaca - Spikic , mala prednost spiki, ali kao alternativa za orsu i spiku po meni dovoljno dobra zamjena.

    Tako da imaju od mene , a i dovoljno su mladi da mogu napraviti i dobar izlazni transfer nakon sezone ili dvije.
  • Orc123
    8.1k
    Uremovic vise nije u rusiji vec u championshipu u sheffild unitedu
  • Mlađi referent
    12.3k
    I opet moram podijelit svoje zgražanje nad razmišljanjem da Oršu treba prodat koje se dalo pročitat na zadnjih par stranica. Takvog domaćeg igrača, kvalitetnog i iskusnog treba držat pod svaku cijenu. Čovjek je naš najbolji strijelac u Europi i zadnje tri sezone u HNL-u. Takav se igrač čuva ko suho zlatoLovroZG

    Nitko ne misli da ga prodaješ radi kvalitete. Prodaješ ga jer ti je igrač već rekao da želi ići, govori da mu je san liga petice, a on ti je dao sve, legenda je kluba i treba mu omogućiti zaradu i iskustvo više

    Kaj nije Ademi dobio poziv Makedonije?Mr Anderson

    Nije, a ni Ristovski
  • Orc123
    8.1k
    Ljubicic, drmic krilo i stoper i spremni smo za europu.
    Mislim da nije realno vracati pjacu roga i badelja
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Prošla sezona nam je škola šta će se dogodit ako na vrime ne pripremimo kval stručni stožer, i ekipu za nerednu sezonu. Bez pravih pojačanja, a odlaskom naših nekih udarnih igrača tipa Oršić, imat ćemo opasnih problema. Igramo na tri fronta, nikad napaljeniji hajduk, vjer još jači Osijek ako ostane Bijelica i neugodna Rijeka. Nadam se da je ova glupa uprava šta mi je pojila živaca prošle sezone,svjesna da drugi put neće se izvuc ka ove sezone
  • deda
    32.7k
    Nije, a ni RistovskiMlađi referent

    Ristovski je pozvan, Ademi nije
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Bez obzira na odlaske u Anderlecht i Genou ja bi već jučer vratio Pjacu i imali bi najbolje krilo U HNL-u, pogotovo obzirom na mogući odlazak Orše. Rog isto tako obzirom na Ivanušeca. Nova energija, stara lica. Badelja ipak ne, obzirom na godine, stil igre i relativno dobru pokrivenost na njegovoj poziciji. Čačke bi čak, koliko god sam bio protiv njega, mogao biti dobar izbor ukoliko se okruži nekim kvalitetnijim od Mikića i Peternaca.
  • deda
    32.7k
    Ti živiš u prošlosti. Pjaca više nije krilo jer to ne može biti. On je sada napadač ili povučeni napadač.
  • LovroZG
    1.3k
    a on ti je dao sve, legenda je kluba i treba mu omogućiti zaradu i iskustvo višeMlađi referent

    Pa klub mu omogućuje zaradu. Plaćamo ga i to je to od obveza koje klub ima prema njemu. Ja bi njega prodo jedino ak odbije igrat za nas, a to ne vjerujem da će se dogodit.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ristovski je pozvan, Ademi nijededa

    U pravu si. Na wiki je otpisan radi ozljede, ali nisam nigdje drugdje pronašao takvu info

    Pa klub mu omogućuje zaradu. Plaćamo ga i to je to od obveza koje klub ima prema njemuLovroZG

    Genijalan odnos prema legendi kluba, bravo. Ja ga ne bi prodao čak ni ako odbije igrat, prestat će se ljutit pa će se onda i na teren vratit. Čak i sa strane sportske politike vrhunski potez jer sigurno ne može doći do zasićenja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions