• The Undertaker
    5.4k
    Onda je Olmo ispao najbolji transfer u povijesti?
  • xavier
    12.1k


    Po čistom iznosu da. Kad prilagodiš inflaciji, onda ne.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak smo stvarno zakaparili Ljubičića, ja bi iskreno prodo Gojaka i umjesto njega doveo čistog razbijača, čistu šesticu. Nama treba za Europu, a pomalo i za HNL kad igramo protiv jačih igrač koji daje čvrstinu. Baš nam treba ono šta je Ademi nekoć igro besprijekorno.

    I opet moram podijelit svoje zgražanje nad razmišljanjem da Oršu treba prodat koje se dalo pročitat na zadnjih par stranica. Takvog domaćeg igrača, kvalitetnog i iskusnog treba držat pod svaku cijenu. Čovjek je naš najbolji strijelac u Europi i zadnje tri sezone u HNL-u. Takav se igrač čuva ko suho zlato
  • LovroZG
    1.3k
    U 24Sata vrišti naslov “Dinamo lreće po tri bivša asa!?” Ima netko plus da kaže koji su to igrači?
  • NORTE
    11.5k
    Sigurno Rog, Pjaca i još neki koji također malo igra u klubu, možda Halilović.
  • Maki17
    217
    Čitao sam to jučer u 24 sata, bezveze naslov, uglavnom kako je dobro kaj su se neki igrači vratili u HNL i oživili karijere. Uglavnom nabrajaju igrače koji vani manje igraju i sve iz Rusije. Bezveze naklapanja
  • LovroZG
    1.3k
    Iz Rusije možda ne bi bilo loše uzet Uremovića. Rubin je tak i onak strancima dao papire i ispo iz lige.
  • deda
    32.7k
    Ja si cijelo vrijeme razmišljam o Uremoviću. A stoper nam treba.
  • Olmic
    3.7k


    Pišu dolje hashtag Rog Badelj i Pjaca
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma jedan od te trojice je sigurno Lovren. Onda ima još dosta opcija. Uremović, Jedvaj, Vrsaljko, Badelj, Rog, Pjaca.
  • xavier
    12.1k
    Klasičan novinarski clickbait naslov. Naslov sugerira da Dinamo vraća 3 bivše zvijezde i da je to skoro pa gotova stvar, a onda novinar piše što on misli koga bi bilo dobro vratiti.
  • Maki17
    217
    Uremović na posudbi u Sheffieldu, ne znam kakvi su mu planovi dalje ali bi ga rado vidio opet kod nas. Pokriva stopera a može i bočnog u Europi
  • Keyser Soze
    10k
    Radi se o Badelju, Rogu i Pjaci
  • SAS1987
    14.7k
    Mislim da ce Parris biti promasen transfer. Koliko sam vidio na onom videu cijelo vrijeme prodaje jedan te isti laznjak :rofl:Imamo Dinamo

    Jos je na više od pola videa druga slovenska liga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions