• NitkoBitan
    17.6k
    Na nekim našim igračima se vidi manjak motiva.The Undertaker

    U HNLu apsolutno da. Zato u "Europi" lete na terenu :grin:. Daj Boze da nakon duzeg vremena upadnemo u LP pa da zaigraju grupnu fazu sa Dinamom, mislim da bi se dobrom dijelu igraca vratila motivacija.
  • The Undertaker
    5.4k
    Europa nije problem. Tamo se prodaju. HNL je problem. Pogotovo ako se Hajduk ne plasira u KL.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ima dovoljno utakmica do kraja ljetnog prijelaznog roka da vidimo tko glavom vise nije u dinamu.
    Ja u brunu vjerujem, on neki zadovoljavajuc transfer za sebe ne moze ni uhvatit, ako nastavi formu kakvu je sad pri kraju imao bit ce pojacanje. Ivanusec ide, njegov agent to vec najavljuje duze vrijeme.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Europa nije problem. Tamo se prodaju. HNL je problem.The Undertaker

    Nadam se da ce Cacic dati do znanja igracima da ce Europu u prvoj postavi igrat oni najspremniji i najmotiviraniji, pa nek se dokazuju u HNLu da zaigraju u tim tekmama.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sumnjam da će biti puno jačih izlaznih transfera ovo ljeto. SP je pred pragom i rijetki će riskirati mjesto odlaskom u novi klub.

    Ja se nadam da će Livaković ostati i da će Ademija poslužiti zdravlje.
    Zdrav Ademi je motor ove momčadi. Siguran sam da nema šanse da igra ritam srijeda nedjelja, a taj ritam će biti do svjetskog prvenstva sigurno, ali nam je potreban u najbitnijim utakmicama.
    Osim toga se moraju dovesti adekvatne zamjene ukoliko se netko od stožernih igrača proda. Ne smijemo si dopustiti da neki novi Jakić, Majer i Gavran odu, a da nitko ne dođe.
  • Nino Bule
    13.8k
    Zvuci ruzno ali dobro je po nas i da makedonija nije otisla na sp, istrosit ce se dobro kapetan do pauze ali onda ce imat zasluzen odmor.
  • Orc123
    8.1k
    Zato treba ciljano dovoditi. Neces zagusiti nekoga ako je kvalitetan. Kvaliteta uvijek iskoci. Da imamo viska igraca kojeg se treba rijesiti. Sta ce ti igraci tipa Dilaver , Peric, stefulj, cabraja, atienwen, djurasek, đira, juric, pa i neke treba transferirati tipa Andric, gojak, menalo....na ovim.prvima isto dobiti pokoji euro a ova 3 dobro unovciti. Tipa menalo za 1milju, andric za 1milju i gojak za 2 milje....ndsto se mozr utrziti i na ovim ostalima. I onda dovesti igrace sa novom energijom koja je nasušno potrebna.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Prodaja igraca iz prvih 11 MORA znaciti transfer igraca ako vec ne boljeg onda barem slicnih kvaliteta, i to u istom prijelaznom roku. Nema tu neke filozofije
  • Orc123
    8.1k
    Nasušno nam je potrebna neka nova energija, ponavljam to stalno jer se to vidi. U Hnl smo procitana knjiga jer gro ekipe je vec tu duze vrijeme i kad tinprotiv nekog odigras 7-8 utakmica ti vec znas kako taj igrac dise. Procitali su nas u Hnl i zato smo se jedva dovukli do naslova, naravno potpomognuto uzasnim trenerima, tu posebice mislim na Kopica. Tako da nam treba neka nova snaga i taj faktor iznenađenja. Ciljano dovoditi, a ne samo da se dovede. Bez nove energije bit ce to opet mucenje, jer kad ti nemas nekog da te gura napred i pritisce i zeli ti zauzeti mejszo onda se i ti dajes samo onoliko koliko treba. Zaebali smo sa tim hnl pojacanjima. Ako cemo realno, Bockaj je dobar igrac ali za 3 mil eura mogli smo naci puno kompletnijeg lijevog beka. Los.skauting, nista drugo
  • Keyser Soze
    10k
    Ja nemam problem s tim kaj bi Oršić ili Ivanušec otišli, ali imam problem s tim kaj mi za takve igrače nećemo dovesti adekvatnu zamjenu. I sam Antolić je rekao da se mi ne moramo pojačavati kaj znači onaj klasični: "imamo kvalitetne unutarnje rezerve". Ja želim i Drmića i Ljubičića i Parrisa i stopera ako nam odlaze bitni igrači.
  • Orc123
    8.1k
    Ako dođu Ljubicic i Drmic a to je skoro sigurno onda je to pametno ulaganje. Ako smo donekle pametni dovest cemo jos krilo, savrseno bi bilo neko lijevonogo krilo i jedan stoper. I to bi na ovu momcad bilo top i def. Za LP. A sad trener je pak drugi par cipela, nadam se da se varam sa cacicem ali on meni nije za europski dinamo. Nitko sretniji od mene ako se prevarim. Ukoliko ode netko od stozernih igraca e tada treba doveati jos i za njih adekvatnu zamjenu. Novaca ima
  • Keyser Soze
    10k
    Ukoliko ode netko od stozernih igraca e tada treba doveati jos i za njih adekvatnu zamjenu.Orc123

    Računaj da bi Oršić i Ivanušec trebali otići ovo ljeto. To su nam dva najbolja igrača kad su u formi i za zamjeniti njih MORAMO iskeširati dobru svotu za adekvatno pojačanje ukoliko želimo Ligu prvaka i HNL bez stresa.
  • Beowulf112
    332

    Slazem sa ja s tobom da treba se rijesit nekolicine jer su panjevi i predstavljaju visak...jedino mozda od nabrojanih Gojaka nebi svrstao u panjeve..imao je kvalitenih izvedbi..jedino cu mu vjecno zamjerit onaj promasaj protiv benfice..gojaka bi cak ostavio....u najgoru ruku treba pokusat produzit s njim pa ako dode neka prihvatljiva ponuda prodat.Ako produzi mozemo vise dobit.Ovako je u zadnjoj godini ugovora i uglavnom se kod takvih igraca dobije oko polovice cijene sto bi se inace mogla dobiti.
  • Orc123
    8.1k
    Zamislite ovu momcad sad. Livakovic, ristovski, sutalo, lauritsen(lovren,jedvaj,erlic,borevkovic,stranac? Franjic ili Bockaj, Sredina: Misic ili Ljubicic, ademi, ivanusec, Orsic, ojeda , petkovic ili drmic. E to bi bio kvalitet i u igri a i na klupi. Kada bi znao da ulazi mozda i bolji igrac od onog koji igra. Gazili bi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions