• Orc123
    8.1k
    Sad totalno jedna glupost ali pise da je 178cm ali ja nezz ili mibse pricinjava, on meni izgleda viši. Ili sam ja zabrijao nesto . . .
  • Nino Bule
    13.8k
    I da misic ne ode ima mjesta za njega, nit ademi niti misic mogu igrat ritam srijeda nedjelja, a svaki put kad nam misica nije bilo zbog ozljede ili kartona, panika tko ce igrat sesticu.
  • Nino Bule
    13.8k
    "Isto tako, Dinamu pripada i 20 posto, ali najviše tri milijuna eura, od idućeg transfera Josipa Brekala"
    "Ipak, od jednog transfera Modri ne očekuju bonuse i dodatnu zaradu, a to je izvjesni transfer Borne Sose. Za koliko god i kome god ga Stuttgart prodao, Dinamo od toga neće imati ništa, onih osam milijuna koje je dobio od transfera u Stuttgart konačna su Dinamova zarada na lijevom beku Vatrenih."

    Eto mi odgovora na pitanje postoji li postotak za sosu
  • Ludovic IX
    7.3k
    pa dobili bi nešto od onih 5%..
  • deda
    32.7k
    3,5 % bi trebali za Sosu
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ljubičić u izjavi za Sky o transferu kaže da još nije vrijeme da se priča o tom, ništa nije gotovo i da se veseli odmoru
  • Mlađi referent
    12.3k
    Po ostalim komentarima, to je sad već masovno opraštanje od njega i nikom nije drago kaj odlazi
  • flexXy
    2.3k

    Istina, dosta ljudi zaboravlja da ce nam trebat dosta siri roster. Od pocetka sezone do svjetskog se igra srijeda-nedjelja ako udemo u skupine Europe. Jednostavno neizdrziv ritam za neku kracu rotaciju. U manjim utakmicama cemo jednostavno morat mijenjat cijelu jedanestorku da ne pregorimo
  • deda
    32.7k
    Rekao sam ja prije 2-3 stranice da će se kadar morati proširiti. Proljetos je bio 26, za jesen pretpostavljam 28-29.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Krznar i Kopić su rotorali minimalno i to nas je kako koštalo uz to što ni ovaj prvi sastav nije igrao bcog zna kak
  • Orc123
    8.1k
    I Grüll iz Rapida je odlicno krilo...neka nam daju njega i ljubicica u paketu zanjedno 6-7 milja eura i prodano
  • Nino Bule
    13.8k
    Kod tog rotiranja me jako plasi cacic ko trener, imam osjecaj da ce se brzo pogubit jer je pritisak rezultata velik a on nije kalibar
  • Baneki
    745
    Slušam sad analizu u poluvremenu. Hvale ga maksimalno. Kažu da je igrao vrhunski u zadnje vrijeme i da je odličan igrač. Žao im što se oprašta, ali kažu da dobri igrači jednostavno moraju ići dalje. — Marcio amoroso

    Ovo mi je super, nekad su najbolji igrači Dinama morali ići dalje i u Rapid (npr. Cico), danas igrači iz Rapida idu u Dinamo kako bi napredovali.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kada se već spominje Capan i povratak istog u Dinamo onda ću ja baciti još jedno ime.

    Herdi Prenga (broj 5? :lol: )
    Čujem da igra odličnu sezonu u Mađarskoj i da mu ugovor ističe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions