• Ali
    2.2k
    Ja i dalhe mislim da nama znacajnija pojacanja u igrackom kadru (mislim da u rosteru pod ugovorom imamo 50tak), i da je bolje tu lovu koja se spominje 3-6mil € , uloziti u pravo trenersko ime i vrhunske profesionalce u stozeru.
    Bez ugovora su recimo : Rudi Garcia, Petkovic itd... to su ljudi koji su na velikoj sceni UCL, prvenstva razna osvajali bodove i dokazali znanje a jos su u radno intezivnim godinama.
    Vjerujem da bi takav profil ljudi mogli privuci, sa rezultatima i kadrom kojim raspolazemo. Uz neku opciju tipa 1,5mil€ fix godisnje, 1mil bonus za ulazak u UCL, 0,5mil € bonus za nastup u proljecu u europi, i jos 0,25mil€ za kup. Naravno gubi se pravo na bonuse ako se slucajno neosvoji hnl naslov.

    Jer taman i da dovedemo neku zvijer za 5milj ak ce ga Peternac rasporedjivat sam bu mu pala vrijednost i tu bumo pisali kak je precijenjen
  • Orc123
    8.1k
    Da je nama trebalo jace trenersko ime je i to definitivno ali goboriti da nam pojacanja ne trebaju je toliko neargumentirano i jedino to mogu shvatiti ako nisi gledao vise od 70% nasih utakmica. Trebaju nam minimalno 4 igraca na ovaj roster. S tim da treba rijesiti se viska igraca. Znaci Drmic, ljubicic i jos krilo i stoper. Super clanak od Germanijaka i samo potvrđuje koliko se ne zelimo malo orjentirati i na dovođenje mladih perspektivnih igraca i van granica hr. Neodrzivo je dugorocno se bazirati samo na HR talentima pogotovo ako zelimo biti neki veci faktor u europskom nogometu.
  • Ali
    2.2k

    Nakon Ljubicica i Drmica, mislim da nema potrebe za novim igracima. Jer na svakoj poziciji imamo2-3 kandidata koji spadaju u top hnl.
    Eventualno kroz opciju da se dovede neki strucnjak, koji obicno ima uvijek svoja 2-3 miljenika koje obicno vuce sa sobom... pa na taj nacin udovoljiti...

    Poanta je da sam zelio reci za financije i ambicije kluba bolje tih 5milja ulupat u stozer, nego u nekog upitnog juznoamerikanca, koji moze upalit ali moze se i ne prilagoditi europi...
  • Orc123
    8.1k
    Ali kako ne shvacas da mi necemo to ulupati u stozer? Jer su trenera potvedili. A imamo mi i 3-4 igraca po nekim pozicijama a na kraju nam franjic krpa par pozicija. Imamo kvantitetu a ne kvalitetu. Treba nam krilo i stoper uz Drmica i Ljubicica.
  • Orc123
    8.1k
    Ima toliko odlicnih igraca i u Europi i ako imamo ikakav skauting naci cemo te igrace. Vidjet ces koliko ce se Hajduk joa pojacati, a mi se tu dvoumimo da li se treba pojacati ili ne a imamo duplo veci proracun?! Na terenu se u međusobnim utakmicama nije vidlo ni malo da imamo toliko kvalitrtniji kadar. Cak smo bili i slabiji takmac u svim utakmicama ove sezone protiv njih.
  • Ali
    2.2k
    Ma hebe mi se za hajduk, ne razmisljam o njima i njihovim igracima i posudbama...
    Nisu mi oni ni u top 10 za ugledati se i pratiti rad njihov
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nakon Ljubicica i Drmica, mislim da nema potrebe za novim igracima.Ali

    Ma fali ti bomba desno krilo i vjerojatno lijevo kad/ako ode Orša. Jednostavno ti fali igrač koji će potezom riješit tekmu, neki igrač A+ klase, kakvog je Dinamo uvijek imao na rosteru proteklih godina i onda nema zime kad je momčad malo u downu
  • Orc123
    8.1k
    Ja sam samo realan...pojacati se moramo radi nas, pogotovo ako zelimo u LP. Bolje uloziti sada jedno 6-7 milja u momcad jer samim ulaskom u LP vratit ce se visestruko, a za LP nam fali kvalitete
  • Beowulf112
    332
    Ja se slazem sa alijem.Ako dovedemo drmica i ljubicica to je super.Treba zadrzat glavne igrace.Pa covjece nismo mi imali katastrofa sezonu da sad radimo cistku i dovodimo po 5-6 pojacanja.Mi smo prvaci.U europi smo bili odlicni.Takve se ekipe nadograde sa 2-3 igraca u vrh glave.Ako ode orsa normalno da treba dovodit kapitalca.Moramo razmisljat da imamo nekoliko igraca iz "drugog plana" koji cekaku da eksplodiraju.Ako dovedemo masu igraca kao sto vecina zagovara ugusit cemo njihov razvoj.Tu prije svega mislim na Bulata,Baturinu,Špikića...dolaskom ljubicica nas vezni red ce zvucat strasno..iovako tolic je dobio prilike na kapaljku..koliko ce tek dobivat ako ostane a dode ljubicic..a tolic je jako zahvalan igrac i zasluzuje ostati i da dobije vecu minutazu
  • The Undertaker
    5.4k
    Na ovu sadašnju ekipu ne treba puno pojačanja ali mislim da će se ova dva sljedeća prijelazna roka prodavati puno i to važne igrače.
  • deda
    32.7k
    Ako ćemo prodavat važne igrače, onda ćemo biti oslabljeni, a ne ojačani. Ne kažem ja, samo citiram Grunfa :cool:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ekipa koja je doslovce puzala do naslova jednostavno treba u konkretniji remont od dva igrača

    Petko više nije isti igrač, Orša želi otić kaj se može iščitat iz svega, ali jednostavno čovjek previše respektira klub, treba i njemu respekt vratit, Ademi je načet i u 31oj, Ivanušeca moraš pustit jer jednostavno dečko ulazi u 24u i moraš mu omogućit daljnji razvoj da postane svjetski igrač.

    Ne treba forsirat, nego treba prihvatit realu
  • The Undertaker
    5.4k
    Bumo vidili. Na nekim našim igračima se vidi manjak motiva. Na kraju kad je zagustilo su se skockali ali veći dio HNL sezone je bilo loše. Po meni, u sljedeća dva prijelazna roka otići će, od ovih važnijih, KTC, Mišić, Petković, Oršić, Livaković i Ivanušec. To nam je kičma ekipe.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ne vjerujem da će Šutalo otići ove godine, čak ni sljedeće. Nema potrebe ako idu ovi gore nabrojani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions