• Olmic
    3.7k
    Evo vele Čačić ostaje. Ugovor na godinu dana
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Najjače mi je ovo u članku di su kao potvrdili da Rebrov ima lošiji CV od Čaćića i da su portugalci kao "preskupi"...
  • Orc123
    8.1k
    Ja cu se raniti, cacic? Ljudi moji ako ste gledali 2. Pol protiv hajduka kako su nam probijali okomitim loptama linije vidio se njegov rukopis. O cemu mi pricamo. Protiv loxe nista, Odijek je realno igrao 50 min s igracem manje. Taktika mu je za k,,ac. Karakteran je covijek i dobar motivator i zna napraviti dobar odnos s igracima. Kad bi se spojilo njega i Krkija onda da. Krki je takticar najveci ali nema karizme ni autoritet, niti je motivator. Cacic nit je dugorocno rjesenje nit nista. Jedan korak napred i sa ovime 3 nazad. Naravno da nece traziti ni pojacanja a kadrovsku krizaljku ce sastavljati svi samo ne on. Ma uzas, jbt samo se sekiram. Jbs sve to vise.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Klasična nagađanja. Ništa tu nije gotovo. Realno utakmica sa Hajdukom kući pokazuje da je potreban novi trener.

    A ako je i istina da potpisuje onda taj jednogodišnji ugovor pokazuje koliko su sigurni u svoj izbor i koliko su pogubljeni.
  • Klenx
    5.6k
    Kakvi su to nesposobni debili.

    Igraš 1/4f EL i plato ti je dovest Kopića ili Čačića.
    Bojim se da će mu se Dabardouskrsa posrati u brk iduće sezone.

    Da Čačić…
  • jp23
    2.6k
    Ok, napravio si okej potez sa privremenim odabirom trenera do kraja sezone, ali to je to. Trebao je ostati PRIVREMENO RJEŠENJE. Znači je li moguće da zaista nisu apsolutno ništa naučili unazad dvije godine.

    Citirao bih se iz druge teme tu. Stvarno idemo u ovom smjeru...

    Vrhunac ovih događaja bi bilo da Čačić dobije na upravljanje ekipu za narednu sezonu, dobije otkaz u nekom trenutku ako ne prođemo u skupinu lige prvaka, i onda kao njegova zamjena, dođe Kruno Jurčić. Krug bi bio punjp23
  • Orc123
    8.1k
    U potpunosti se slazem to ko da prvi put pokusavas preskociti neku rupu, padnes i potrgas nogu, ajde oporavis se probas jos jednom.iako je to ludo, i padnes i potrgas obje, i onda se donekle oporavis i onda se zaletis i 3. Put i totalno se izubijas. Tako i mi jbt, izivljavamo se samo nad sobom, sami sebe silujemo. Bez vizije totalno. Bez dugorocne vizije s trenerom, bez SD i ond netko kaze kao previse smo pesimisticni. Ako nam ova sezona nije sldovoljno upozorenje onda nam pomoci ni nema.
  • Bosna86
    11.7k
    Jedini nas posao kao navijača je da ovu atmosferu sa kraja prvenstva prenesemo odmah i na sljedecu… Jako svako kolo, napraviti atmosferu kao da je svaka utakmica odlučujuća i onda nema problema… SAMO SE DINAMA PITA!!!
  • deda
    32.7k
    Mi smo u kadru ovog proljeća imali 26 igrača. S obzirom da se druga momčad ukida, a puno više utakmica igramo u jesen očekujem kadar od sigurno 28 možda i 29 igrača. S tim da bi svakako 3 morala biti iz kadra druge momčadi i sadašnjih juniora. To bi značilo na početnih 26, jedan unutra jedan van plus 3 klinca. Pretpostavljam da bi to mogli biti Šaranić, Duvnjak i Barišić ili će se pak njih dati na kaljenje, a priključiti nešto iskusnije Gyamfija, Vukotića i Mamića npr.
  • deda
    32.7k
    U tom kontekstu Marinov povratak recimo vežem uz vjerojatan Ivanušecov odlazak. Ljubičić umjesto Gojaka, Drmić umjesto Andrića. Osobno bih vratio Kuleta,va Jurića dao na posudbu.
  • vjeko1701
    8.4k
    Kolko sam shvatio, sa Interom ćemo imati pravo na do 12 igrača dvojno registriranih za njih i nas.
  • deda
    32.7k
    8 bi trebalo biti unutar ranga posudbe, nisam upratio koliko izvan ranga. I što znači dvojna registracija. Da mogu igrati istovremeno za oba kluba?
  • Captain America
    17.7k
    Da mogu igrati istovremeno za oba kluba?deda
    Tako je. Igrači Salzburga su u Lieferingu, al kad ih trebaju odrade s RBom.
  • thomas22
    262
    Drmić ko kapitalac, Marin i Ljubičić sigurni.
    Za kačavendu ne bi pital koliko košta.
    Kakva je situacija s Ojedom, ima li još iskre i signala!?
    Ali meni fali jedno top zvučno ime, ne mora ni biti igrački najjači igrač ali nek bude u rotaciji jer mi Livaje vec pun kufer. Vrsaljko možda?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions