• Dragon1Warrior123
    3.3k
    Vidim da je Drmić vec stavljen da dolazi kod nas na Transfermarktu. Po meni odlično pojačanje, ali me malo brine njegovo zdravstveno stanje jer sam svašta cuo u ove dvije godine sto je bio u Rijeci. Nadam se da je iza njega ozljeda jer Drmić na 100% nam je JEBENO pojačanje.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Lokose kući smo odigrali katastrofalno svi. Nije ni Gojak blistao. Belupo vani smo dobili 1-0 i poništen nam je čisti gol. To je tebi osnova da se nekoga rješavaš. Šta je ostalih 10 igrača odigralo protiv Lokosa? Jel Gojak kriv da ga debil Kopić stavi na desetku protiv tovara u Splitu.?

    Nije Gojak nezamjenjiv da se razumijemo. Nije Gojak ni neka igračina, ali dečko sigurno nije zaslužio da je glavni pedro i prvi kojega se treba rješavati.

    Sigurno on ne zarađuje malo da se referiram na upis kolege Bule, ali isto tako sigurno ima bar 10 njih koji zarađuju više i koji moraju povući.
  • Mali dioničar
    15.3k
    čim si ti u reprezentaciji, ti vrijediš, bilo Gibraltar, bilo Francuska.Majki2111

    Dobro Gibraltar je trenutno u krizi, ali ova generacija im jamči da se brzo vraćaju na staze stare slave.
  • Orc123
    8.1k
    Nije gojak pedro vec jednostavno prirodno je da igraci odlaze i dolaze. Nine Ademi da bi se ukorjenio u Dinamu. Zamijenut ce ga netko drugi ko ce mozda biti gori od njega ali mozda i bolji. Riskirati treba jer za gojaka znas kakav je i tu nema puno napred, a nazalost on 2 sezone ide nazad...treba promjena i njemu i nama. Sretno mu bilo i hvala mu za sve.
  • Majki2111
    3.2k
    Ma evo ti Sebastien Thill iz Sherifa, luksemburški reprezentativac, gazio u LP. A 99% ljudi bi za Luksemburg i Gibraltar rekli nešto slično ko ti.
  • Jurki
    11.7k
    Po meni nema logike zadrzat Gojaka koji ima pitaj Boga koliki ugovor, a da ga sad ostavimo trebas mu dat novi poboljsani ugovor znaci vecu placu. On na terenu vise ne radi razliku. Bolje gurat nekog juniora perspektivnog nego njega i dalje drzat na visokoj placi. Nek ide covjek neka zaradi lovu i osigura si egzistenciju.
  • Orc123
    8.1k
    Luxemburg? Izuzetak je on a ne pravilo. Uopce stavljati luxemburg u kontekst s nekom boljom reprezentacijom.je smijesno. Da nije isto biti rep. Hrv ili BiH. Uz duzno postovanje oni imaju 7-8 odlicnih igraca a sve ostalo je tak. Mislim Menaloni gojak su rep. , a kod nas debelo na klupi.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ma evo ti Sebastien Thill iz Sherifa, luksemburški reprezentativac, gazio u LP. A 99% ljudi bi za Luksemburg i Gibraltar rekli nešto slično ko ti.Majki2111

    Moram priznati da majki nije naivan nimalo :clap:
  • Orc123
    8.1k
    Prodat ga i doveati novog igraca. Tako rade drugi veliki klubovi
  • serbus
    4.2k
    Mene je strah kad vidiš koga smo prodali u zadnje vrijeme a koga doveli da teško upiknemo igrača koji je bolji od Gojaka. Došli smo u situaciju da oni koji su samo trebali krpat kadar su morali nositi sezonu a još ih je vodio asimetričar Kopić i to je izgledalo kako je izgledalo.
  • Neki tip
    21.3k
    jednostavno prirodno je da igraci odlaze i dolaze.Orc123

    Pa nikome ovdje nije ogroman problem da Gojak bude prodan. Nije o tome ovdje riječ. Mora li se njega zadržati..

    Jasno da ne mora.

    Osvrćemo se na radost što će se to (vjerojatno) dogoditi. Kao da se rješavamo nekakvog igračkog i ljudskog otpatka, a ne fer momka koji je ono što je imao (mozemo diskutirati koliko je to, ali svakako nije ništa) pošteno dao.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pa nikome ovdje nije ogroman problem da Gojak bude prodan. Nije o tome ovdje riječ. Mora li se njega zadržati..

    Jasno da ne mora.

    Osvrćemo se na radost što će se to (vjerojatno) dogoditi. Kao da se rješavamo nekakvog igračkog i ljudskog otpatka, a ne fer momka koji je ono što je imao (mozemo diskutirati koliko je to, ali svakako nije ništa) pošteno dao.
    Neki tip sa Zapada

    Sve si objasnio :up:
  • Majki2111
    3.2k
    NE. Svakog tako se može izdvojit iz ekipe i igrači imaju nogometne kvalitete. Nemojmo se mi zavaravat. Doći do bilo koje A reprezentacije je opaka stvar. Svaka čast tim dečkima. I tu svjesno stavljam i Gibraltar i Luksemburg i Bosnu i Hrvatsku u istu rečenicu. Da.
  • Jurki
    11.7k
    kolega malo si zabrijal. Dapace da Gojak nije igracki i ljudski otpadak, nedo Bog. To je grdo reci za bilokojeg igraca ili covjeka. Ali ak on bu prodan time su sve strane na dobitku i to me veseli. Covjek bu osigurao egzistenciju, Dinamo dobio neku lovu, rijesio se njegovog ugovora, neki drugi igrac dobio priliku da iskoci. Svi sretni i zadovoljni. Gojak je prosao svoj zenit u Dinamu i to je to. Hvala mu na svemu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Covjek bu osigurao egzistencijuJurki

    Nemoj se ljutiti, ali ova rečenica mi donosi glavobolju. Koja jebena egzistencija? Šta Dinamov navijač ima i šta bi trebao imati sa egzistencijom Amera Gojaka? Ne bi da je Amer Gojak rudar i da ima 4 hiljade kuna kredita koji mu visi nad glavom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions