• Neki tip
    21.3k
    kad bi se tu levatinu uspjelo uvaliti Englezima.. top posaoJurki

    kolega malo si zabrijal.Jurki

    Ok, uvaljivanje levatine sam krivo interpretirao kao rješavanje otpatka.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nemoj se ljutiti, ali ova rečenica mi donosi glavobolju. Koja jebena egzistencija? Šta Dinamov navijač ima i šta bi trebao imati sa egzistencijom Amera Gojaka?marcio amoroso

    A i dio da su sve strane na dobitku je dobar.
    Prodaje kao nagrade za vjernost itd.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Oko transfera bi svima trebalo biti jasno. Razlikq između CL i EL je 20 miliona eura. Potroši 6-7 da bi zaradio 20. Nije to zagarantirana zarada ali nositelj si i imaš priliku i to jako dobru
  • Jurki
    11.7k
    ok malo jesam pretjeral s tim izrazom..isprika. Jbg i mene nekad budalu zanese kad se sjetim nekih utakmica koje su mu bile katastrofalne.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Što se tiče Gojaka najpodcjenjeniji igrač u Dinamu zadnjih 10 godina po meni.
    U eri Bjelice zabio masu ključnih i važnih golova, gol za proljeće nakon 50 godina, rješio Anderlecht u gostima, donio nam eurogolom LP protiv Rosenborga kad smo opasno visili,superkup rješio protiv Rijeke...fulao i zicer protiv Benfice...

    Slažem se i s konstatacijom da je u padu forme ili igračkog zenita u Dinamu nakon povratka iz Italije.
    U svakom slučaju tražio bih sličnog igrača,box to box sa 10 golova po sezoni, e sad da li je to Ljubičić nemam uvid i nisam ga dovoljno gledao.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ne razumijem otkud toliko negativnosti od pojedinaca prema Gojaku. Dečko je došao kod nas ko klinac, prošao našu školu, debitiirao u LP još 2016. Odigrao je puno vrhunskih utakmica, pogotovo dok je Bjelica bio trener. Malo ga je poremetila ta posudba u Torino, ali šutio je i igrao kad se vratii. Nije top klasa, ali vrlo zahvalan igrač.
    Ako ima ponudu iz Engleske, neka ide, nije nezamjenjiv, ali daleko od toga da se rješavamo nekog beskorisnog igrača.
  • Eduardo
    20.3k
    Prodat ga i doveati novog igraca. Tako rade drugi veliki kluboviOrc123

    Jedna od besmislenijih rečenica u povijesti foruma, a bilo ih je. Bitno da je novi, nije bitno kakav je?

    Tako to rade veliki klubovi... u nastavak ove rečenice savršeno bi se uklopila recimo Barcelona s nizom "novih igrača"; Dembélé, Coutinho, Griezmann, Pjanić, Malcom, Paulinho, Arda, Andre Gomes... iste primjere imaš u Realu, Unitedu i ostalim velikim klubovima.

    Jel bitno kupit samo da se kupi ili kupit planski?

    Umoran sam već od branjenja Gojaka ovdje tako da u tu raspravu više ne ulazim.
  • SAS1987
    14.7k
    Svi se sjecaju Benfice ali se ocito nitko ne sjeca Rosenborga.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    tovari 0:0,Jurki

    Ja kolega mislim da samo ti ovo vidiš i nitko drugi, mi smo očito glupi i ne znamo jer smo se i složili da su Gojak i Mišić utušili destabilizirali i precjenjenog Grgića i Krovinovića i bilo ko je igrao tamo u veznom redu tu utakmicu za njih, uz to uz više sreće Gojak je tu mogao gol postići i biti heroj tu utakmicu.

    Rđavom k.... i dlaka smeta.
  • Captain America
    17.7k
    Ne razumijem otkud toliko negativnosti od pojedinaca prema Gojaku.Mr Anderson

    Zato što nije da se izrazim stipićevski sexy igrač. Od njega nećeš dobit golove da sjedneš na guzicu (izuzev Rosenborga), asistencije kakve ima Petko ili prije njega Majer, nema ni prodora poput Ivanušecovog protiv Osijeka za 3. gol... On će odradit svoje korektno, al za to neće niko reć "wow" i da će se to vrtit po društvenim mrežama. Prosječni navijač će valorizirat ono što je očito i što vidi u osnovnoj statistici kad otvori Sofu.

    Pljuvalo se tako i Mišića, ja sam ga i ovdje i na snetu branio i ljudima navodio kakvi su ga treneri držali u 11 i da oni sigurno vide bolje od nas. Eto ostali smo bez Mišića u Šibeniku i čini mi se protiv Loxe pa se vidlo kolko fali. Gojak ima tu nesreću da igra iza Mišića koji je dosta bolji igrač i jedne od najvećih Dinamovih legendi, aktualnog kapetana i jednog od najboljih veznjaka u našoj ligi pa ga se i gleda kroz oči rezerve.
  • Keyser Soze
    10k
    Nije Gojak zaslužio ovakvo pljuvanje... Ja sam prvi koji ga kritizira, ali partije protiv Rosenborga, Rapida, Hajduka, Trnave su stvarno dovoljne da kažemo kako se radi o zahvalnom igraču s nešto lošijom realizacijom. Jako dobar rotacijski igrač za Dinamo, nitko s 200 utakmica za nas ne može biti levat od igrača.
  • puxigadjurdja
    1.6k

    upravo to. Ali jasno je šta možeš očekivati od Gojaka i koji su mu zeniti. Mislim da je ružno reći da je napadanje igrača ako kažeš da nemaš ništa protiv da iz kluba za ok ponudu ode čovjek za kojeg nitko ne bi rekao da MORA igrati u prvih 11 ili koji, jebiga budimo realni, nije budućnost kluba.
  • Keyser Soze
    10k
    Ma da se razumijemo ja isto ne bih nešto žalio da ode, ali vidim da se po nekim drugim mjestima piše "hvala Bogu", "napokon" i ostale pizdarije samo zato jer je promašaj protiv Benfice svima u glavi, a svi znamo da Gojakova karijera u Dinamu ne staje u taj jedan promašaj već tu ima jako dobrih utakmica.
  • Orc123
    8.1k
    Gledao sam apsolutno sve utakmice dinama i prijateljske i sluzbene od 1 do zadnje. Znaci znamo svi sta mozemo dobiti od Gojaka. Bilo je tu dobrih partija, bilo je losih. Dobar rotacijski igrac koji je dostigao zenit svoj u Dinamu i treba mu novi izazov. Istk tako Dinamu je vrijeme da ga zamijeni sa nekim drugim. Tako funkcionira trziste. Ato se tice Misica on je kopija Badelja s tim da je badelj jos nesto kvalitetniji igrac. Misic tteba ostati. Iako ima i on mana a najveca je brzina. Samo sto misiceva rola je puno vaznija od Gojakove. Nije mi ni na kraj pameti da ga omalovazavam samo je vrijeme da promijeni sredinu. Hvala mu za sve i sada dalje po neku novu energiju i mi i On. Cemu frke takve oko njegovog mozebitnog odlaska!? Nije krucijalan, a ionako trebamo svjeze krvi u sredini. Tako da ako ima ponudu zasto ga se ne bi pustilo, pogotovo ako je ponuda oko 2 mil eura.
  • jp23
    2.6k

    Isti "križ" ima i KTC. Svi se sjećaju lakta protiv Pyatova, nitko se ne sjeća asistencije za 1-1 (u istoj utakmici).

    Nemam problema s Gojakovim odlaskom ako je to njegova želja. Požrtvovnost i srčanost u Dinamovu dresu je ono što je imao i pokazao više puta. Zahvalan je igrač za imat iako je u padu forme....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions