• Majki2111
    3.2k
    Da se preformuliram, neki bi se željeli odreći reprezentativnih igrača i nadomjestiti ih onima koji to nisu. :sweat: Ili Bulat npr., ne Tolić, on je mlađi.
  • Nino Bule
    13.8k
    Gojak je dobar igrac ali ocito se u klubu ne racuna na njega, nema smisla imat kadar od 35 igraca jer eto gojak je bh reprezentativac pa trebamo cekat godinu dana da mu istekne ugovor, placat ga i ne dobit nikakvu odstetu. Bolje te minute koje gojak dobije dati malom baturini.
  • Neki tip
    21.3k
    neki bi se željeli odreći reprezentativnih igrača i nadomjestiti ih onima koji to nisu. :sweat:Majki2111

    Dobro, to samo po sebi nije jamstvo ničega. Pa valjda se i snaga reprezentacije gleda..

    Nije isto biti reprezentativac Gibraltara i Italije.

    A bome nije ni BiH i Hrvatske. Razlika je svakako manja, ali poanta ista.

    (Ali slazem se u vezi Gojaka. Ne vidim zašto bih se silno radovao njegovom odlasku.)
  • Majki2111
    3.2k
    Po meni, čim si ti u reprezentaciji, ti vrijediš, bilo Gibraltar, bilo Francuska. Ti imaš nogometne kvalitete. Na treneru je da ih ukomponira s momčadi.
  • Infinity
    16.4k
    Gojak u Dinamu je meni OK sve dok je njemu OK da bude u rotaciji. Mozda nije za prvih 11, ali definitivno igrac koji nam moze biti od znacaja. Ljudi mu previse sude zbog promasaja u Lisabonu, kao da je on napadac. Po Petkovicu se ovdje sere dva mjeseca, odigra jednu dobru utakmicu i on je Bog. Gojak nije uopce los igrac, zahvalan je, doprinosi, al desi se to u Lisabonu i kasnije mu dzaba sve, a zaboravilo se i ono od ranije.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ja nisam fan Gojaka, vjerovatno ga dio, ili samo ja, za "zub" uzimaju radi onog Sivonjića protiv Benfice, no to je druga stvar i tema, od tiga je prošlo 4 godine.

    Dečko svaki put kad igra uvijek dadne sve od sebe, doslovno gine na terenu, a i ove sezone je u utakmica kad nije bilo Ademija odlično pokrio, u onom derbiju što je 0-0 završio, bio jedan od boljih pojedinaca, čovjek utušio cijeli vezni red tovara, i nije samo jednom imao takvu utakmicu ove sezone.

    Za mene i dalje ima mjesta, on i Bulat kao zamjenski vezni duo za Mišića i Ademia, volio bih da ostane, pogotovo ako se spominje transfer u te puno lošije ekipe od Dinama i te sranje ekipe poput toga WBA i sl..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Gojak je zahvalan igrač koji je ama baš uvijek davao sve od sebe. Gojak je igrač koji je između ostalog plod Dinamove nogometne škole. Igrač koji je zabio brdo važnih golova. Igrač koji nikada nije protestirao iako je bio i zapostavljan.
    Gojak je mnogima trn u oku i glavna meta za napad šta se god desi. Također je mnogima prvi na popisu za otpis.

    Čovjek samo na osnovu Gojaka može zaključiti zašto je prosjek jebene 4 tisuće gledatelja.
  • Jurki
    11.7k
    Gojak ima 25 godina, godina dana do isteka ugovora. Ako ga Englezi zele kupiti nek ga nose. Podsjetnik kak je to zgledalo kad su u vezi igrali Mišić i Gojak. 1-2 prilike po utakmici. Hvala mu na svemu i nek mu je sretno.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Podsjetnik kak je to zgledalo kad su u vezi igrali Mišić i Gojak. 1-2 prilike po utakmici. Hvala mu na svemu i nek mu je sretno.Jurki

    Koje to utakmice? Daj me podsjeti molim te.
  • Neki tip
    21.3k
    Čovjek samo na osnovu Gojaka može zaključiti zašto je prosjek jebene 4 tisuće gledatelja.marcio amoroso

    :clap:
  • Orc123
    8.1k
    Ljudi moji on je ograc koji se zasitio Dinama a i Dinamo njega. Treba nam nova energija i svaki takav igrac koji je tu da popuni kadar od 24 igraca ako dobije ponudu dobru moze otici i treba ga zamijeniti novim igracem. Ponuda za njega od cca 1.5mil eura je ok i on moze otici. Treba nam nova energija. On je procitan igrac a kaj najbolje u zadnjoj sezoni on je tek neki rotacijski igrac a nekad cak ni to. Nesto tipa Menalo....
  • Jurki
    11.7k
    evo iz glave.. Loksa doma, Belupo u Koprivnici..tovari 0:0, gdje su nas oni pojeli u sredini..vrijeme je za rastanak i to je to.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ne znam jesam li to samo ja, al imam strasan dojam koliko na ljude zapravo utjece faktor iznenadjenja ili možda medijsko guranje?

    Radi ove sage Drmić, gdje se već 3 mjeseca priča da je naš igrač, uopće nemaš osjećaj da ti u prvaka Hrvatske, ekipu koja je dala 68 golova u prvenstvu, dolazi jedan jebeni Josip Drmić. Čovjek s 25 golova u sezoni, čovjek koji daje lijevom, desnom i glavom, s distance i iz prostora, doslovno najbolji golgeter lige i čovjek kojeg je samo jebena sreća u životu spriječila elitne karijere.

    Imaš osjećaj da je to neki ovako usputni transfer, a dok se za druge ekipe govori “e ovi će bit 100% jači iduće sezone, jao Dinamu”, dok još nit ne smrdi kog bi uopće mogli dofurat..
  • Nino Bule
    13.8k
    Bore se na terenu i šute: andric, kulenovic, juric, menalo, stefulj, spikic dok nije dobio priliku zadnjih mjesec dana, bulat, itd. Boga pitaj kolki ugovor gojak ima i bil dobio negdje drugdje takve pare. Sportska politika nam je u teskoj banani i imamo previse deadweighta kojeg se moramo rjesit. Sad vise nije ni pitanje koga od njih zelimo prodat nego za koga uopce imamo ponude. Sigurno nitko nece deniju juricu ponudit 400k eura godisnje koje mu mi placamo, al vec andricu njegove zahtjeve mozda ispuni netko, i onda moras njega prodavat.
  • Majki2111
    3.2k
    Zašto ti od Gojaka i Mišića očekuješ stvaranje prilika? Za to imamo Rilstovskog na beku. Najviše kreirarinh prilika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions