• Ludovic IX
    7.3k
    to što su skuplji, to smo igrama dobili.

    Istina, mi smo dali 10 milja za pojačanja a od tih pojačanja, nitko pojačanje niti nije.

    Realno bi bilo koliko smo uložili u prvu ekipu ( tu mislim na one koji redovito igraju) u odnosu na ostale koliko su oni uložili. Tu i nije tolika razlika
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako ćemo realno, Dinamo je odradio loše prijelazni rok, ali nije trava nešto zelenija ni u susjedovom dvorištu.

    I Osijek i Rijeka su pali i izgubili u odnosu na prošlu sezonu, dok je Hajduk cijelu sezonu živio na hero ballu Marka Livaje, bez njega je ta momčad izgledala jako smiješno.

    Nije Dinamo prvak slučajno, prvak je jer opet imao najbolju sezonu. A nisu ni drugi mađioničari da znate da će ući jači u iduću sezonu jer su se i njihova pojačanja pokazala toplo hladno
  • Stjepan
    479
    Gojak transfer 1.5-2mil€
    Kulenović transfer 1-1.5mil€
    Čabraja transfer 0.5mil€
    Atiemwen 0.2-0.5mil€
    Dilaver transfer 0.2-0.5 mil€
    Moubadnje transfer free
    Andrić ili Jurić transfer 1-1.5mil€
    Đira transfer 0.1-0.2 mil€

    Dovest pojačanje a ne prinovu u svaku liniju i to je to naravano i trenera.
  • Neki tip
    21.3k
    to nije argument meni, jer to nisam sporio. :)

    Napisao sam da to sto nama puno znaci moze sluziti za podizanje cijene, ali ne i za postizanje. ;)

    Stvar je u tome da važnost Oršića za nas ne utječe na volju kupca da nam da određeni iznos, a svakako utječe na to da tražimo više.

    Kad budeš u Zg, sjedni na 17icu ili 5icu pa u Prečko..

    Liku kod onog šoping centra u Prečkom koji ćeš uz prugu primijetiti njegova je kuća očito jako puno vrijedila.

    Investitor je bio spreman dati onoliko koliko je to njemu vrijedilo. Da, to što kuća vlasniku puno vrijedi mu je omogućilo da zadrži kuću, ali ne i da postigne željenu cijenu, nego je investitor naprosto malo promijenio plan i napravio svejedno šoping centar..

    (A vlasnik kuće na metar od prozora sada ima visoki zid šoping centra, usput rečeno :smile: )
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sad mi je još draže ako Drmić dodje, samo neka trpa tovare
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Gle, mogu se drugi slobodno okrenut drugim opcijama koje nisu Oršić. (čak bi to ja i preferiro heh) Ja mislim da se mi možemo definitivno cjenkat oko njegove prodaje s obzirom na broj golova u Europi, u bitnim utakmicama i njegovu kvalitetu. Nije da prodajemo kao što si reko prije Golfa dvicu gdje možeš nać u svakom trenutku nekoga ko ti želi prodat provjerenog igrača koji je rušio Tottić itd.Jer ne znam previše klubova koji se tako olako žele riješit dobrih igrača. A da se nudi više novaca za igrača kojeg želiš, a klub ga ne želi prodat imaš BEZBROJ primjera. Recimo Modrić, Lamela, (više manje svi engleski igrači haha)

    Tako da je meni jasno to da ne možemo mi sad SAMO na temelju njegove važnosti nama tražit neke ogromne novce, ali da je to jedan od faktora definitivno je. Nekad ti se to cijenkanje odbije o glavu, ali s obzirom da nama stvarno nisu oglavu potrebni novci zašto bi ga puštali ispod "europske cijene".
  • Neki tip
    21.3k
    Uf, ne razmemo se.

    Ne sporim da mozemo traziti koliko god zelimo ak nam je vazan. I to utjece na pregovaracki proces na način da necemo vaznog igraca dati bezveze. To svakako, slažem se.

    Samo velim da mu to po sebi ne podigne cijenu iznad vaznosti KUPCU, a ne prodavatelju.

    Jer nama moze vrijediti i 20 i 50 i 100 milijuna eura, i kaj onda? Kupac je odredio koliko će maks dati za nekog igrača i ta njegova odluka se neće promijeniti zato kaj prodavatelju to vrijedi više. Ok, onda si ga zadrži..

    I meni je drago ako je to cilj. Ponavljam, ja bih da Orša dok može na 2 noge bude u Dinamu.

    Ali to nije ono što sam sporio. :)
  • Captain America
    17.7k
    Istu stvar je Khelaifi napravio s Mbappeom lani Perezu. Flo je nudio 185 milijuna, ovaj je tražio odštetu ko za Neymara što su platili. Mi se moramo isto tako postavit i tražit masnu cifru jer trebamo moć dovest takvog klasnog igrača da ga zamijeni.
  • Neki tip
    21.3k
    Istu stvar je Khelaifi napravio s Mbappeom lani Perezu. Flo je nudio 185 milijuna, ovaj je tražio odštetu ko za Neymara što su platiliCaptain America

    :lol: pa jel shvaćaš da ovo ide meni u prilog?

    Odustajem, dosadila mi malo ova rasprava, najte se srdit. :blush:
  • Captain America
    17.7k
    Ja o tome od ranog jutra tupim :grin: Postavi takvu visinu odštete da odbiješ sve udvarače i ostaviš ključnog igrača.
  • Neki tip
    21.3k
    zašto onda 15 za Oršu, odmah 30 bubneš i miran.. ;)
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Znam šta hoćeš reć i ja ne govorim ni u jednom trenutku da treba stavit neku cijenu tipa 20 miliona, 30 ili nešto tako. Ali da ćeš stavit nekih 20% premiuma ako ga neko želi uzet to lako moš napravit. Fala bogu da neće svaki kupac bit ok s time, ali neko možda i hoće. Ni ja nisam u nijednom trenutku govorio da samo to određuje cijenu koju klub neki hoće platit, ali da je jedan od faktora to definitivno da.

    Ja razumijem da pokušravaš reć da ne možemo dić cijenu iznad toga što kupac želi platit, ali nije ni kolega Captain da se samo na temelju njegove važnosti nama može odredit cijena njegova nego da je to jedan od faktora. Mislim tvoj argument u tvom postu je bio da ta njegova vrijednost nama nema baš nikakav utjecaj na cijenu. Ima itekako. Naravno da ovisimo i o kupcu, ali ako neko želi Oršića prilikom kupovine mora itekako onda mora ponuditi onoliko koliko bi to zadovoljilo klub koji prodaje. Kao uostalom prilikom svakog transfera nogometnog ikad. :)
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja o tome od ranog jutra tupim :grin: Postavi takvu visinu odštete da odbiješ sve udvarače i ostaviš ključnog igrača.Captain America

    A jebiga ja sam onda isto krivo skužio tvoj argument :rofl:

    Tu se bezveze svađam sa gospodinom oko gluposti haha
  • Crusades1986
    12.5k
    "NAKON poraza u finalu Kupa od hajduka (1:3), prvi čovjek Rijeke Damir Mišković dao je nekoliko znakovitih izjava o budućnosti Josipa Drmića, Domagoja Pavičića, a prije svega trenera Rijeke Gorana Tomića. Naime, Drmić i Pavičić su na korak do Dinama, a navodno je prvak Hrvatske prvi favorit za dovođenje šibenskog trenera."

    Od kud sad Pavičić u priči?
  • Nino Bule
    13.8k

    Pavicicu istice ugovor i navodno ga osijek zeli. Nadam se da se opet ne zatrpavamo igracima samo da ih suparnici ne uzmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions