• Mlađi referent
    12.3k
    Ja ne vjerujem da itko osim Ivanušeca može prebacit 10 milijuna eura u ovoj momčadi. Eventualno Livaković radi ipak specifične pozicije golmana
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja ne vjerujem da itko osim Ivanušeca može prebacit 10 milijuna eura u ovoj momčadi. Eventualno Livaković radi ipak specifične pozicije golmanaMlađi referent

    Livaković može maksimalno 7, 8. Više od 10 može sigurno i Šutalo. Nema šanse da bi ga Dinamo dao za manje.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Livi je na 10 milja po TM, standardan u repki i osjetnim euro rezultatima, taman kad bi u nekom scenariju nekom jačem klubu trebao golman, vjerujem da bi to išlo na 10.. sve drugo, baš tak 7-8..

    Šutalo s ovim kaj je odigrao sumnjam da može ić za 10+..
    iduće sezone ako nastavi, da.
  • Captain America
    17.7k
    Ako neko ima love imaju Englezi. Dodaj uz to da ga četiri kluba traže i njegovu važnost za nas i dolazimo do 15. Orša je fizički tiptop, može na ovoj razini još 5 godina igrat, nema ozljeda iza sebe i takvog igrača treba pošteno platit. Gledajte na to ko što mi plaćamo za HNL igrače masne odštete jer svi znaju da imamo i da im uzimamo ključnog igrača, a Osijek uzme Lovrića za milijun i nešto sitno (tog Lovrića bi mi 3 milijuna morali platit).
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja iskreno Livija obožavam i koliko sam čuo njemu se uopće ne ide od Dinama. Za nas je blagoslov da ga imamo na golu i ja se nadam da ćemo ga još dugo gledati. Dinamo realno novac može zaraditi na svojim posuđenim igračima i na igračima koji nisu toliko bitni. Livaković je rekao bi uz Oršu i kapetana najbitniji.

    Šutalo je jeben potencijal i svaka prodaja ispod 10 bi bila doslovno krađa. Mirnoću na lopti koju on ima kao stoper imaju rijetki vezni igrači. Svakim danom će biti sve bolji i bolji jer će postavljanje doći sa iskustvom. Predispozicije za stopera najviše klase ima sigurno.
  • Jurki
    11.7k
    Ne vjerujem da Orša ide. Prije bi bilo medijsko trkeljanje ko obicno. Orsa moze u hnl-u i Europi za nas odigrat jos 4-5 dobrih sezona ali u PL ipak ne.
  • Neki tip
    21.3k
    Dodaj uz to da ga četiri kluba traže i njegovu važnost za nas i dolazimo do 15.Captain America

    Njegova važnost za nas nema nikakvog, ali baš nikakvog utjecaja na razinu cijene koja se za njega može postići. Cijena me za Oršića uopće ne zanima, da se razumijemo, htio bih da ostari u Dinamu, ali čisto da se osvrnem na ovo napisano.

    Njegova važnost za nas utječe na to koliki će ugovor on imati u Dinamu, koliko žarko ga želimo zadržati (što je uostalom i povezano s visinom ugovora) pa i na to koliko bi klub možda tražio za njega (ako želi odbiti kupce), ali to ni na koji način ne formira krajnju, postignutu cijenu.

    Ako imaš samo jedan stan, onda taj stan ima ogromnu važnost za tebe i možeš tražiti koliko god hoćeš, ali kupci će platiti koliko tržište nalaže ili će kupiti neki drugi stan.

    Ako imaš starog Golfa "dvicu" i nemaš prebijene lipe za noviji auto, a svaki dan moraš voziti 15 kilometara na usran posao, onda je taj Golf jako, jako važan za tebe, ali to mu neće podići cijenu s 200 eura ili koliko već na 2000. Neće ni s 200 na 300. Kupac će otići i naći nekoga tko se Golfa želi riješiti, a ne onoga kome je od životne važnosti.

    I ne, nije Oršić stari golf, samo sam dao primjere da dočaram poantu. :)
  • Dautbegović1
    92
    Ako ide u Englesku ok,za taj iznos možemo dovest i Kačavendu i Ojedu i ....
  • deda
    32.7k
    Kak točno dođeš do brojke 4 premierligaša koji žele Oršu ako ne znaš ni jednog pojedinačno navest.
  • Jaro
    7.4k
    tako je... Orsic Dinamu vrijedi vise nego moze dobiti za njega. Ako nisi kruha gladan, pa ti je kruh bitniji od "golfa" onda ga ne prodajes...
  • Jurki
    11.7k
    Orsic ostaje u Dinamu. Dnoljivari mora zaraditi dnevnicu i to je to. A nema kaj drugo srat. Po njegovim tekstovima, vec smo prodali cijelu ekipu skup s Maksimirom. On sve zna i on ima sve informacije. Am najte biti deca
  • Captain America
    17.7k
    na to koliko bi klub možda tražio za njega (ako želi odbiti kupce)Neki tip sa Zapada

    Na ovo sam i mislio. Ako ga želiš, mora bit izuvanje iz cipela. Svima je jasno da mi nećemo njega nadoknadit i da nam je pala sjekira u med s njegovim dolaskom.

    Možda trolovi u upravi misle da je Drmić taj koji će nadoknadit golove, al on ima takav zdravstveni karton da je suludo bit uvjeren da on može odigrat broj utakmica koji Orša ima zadnje 4 sezone.
  • dinamo vitez
    319
    Baš kako je Marcio napisao, Oršić za mene najvažniji igrač i jedini (uz Ademija i Livija, vođe svlačionice) za kojeg nemamo zamjenu, oličenje purgreštine i odanosti, prava legenda kluba i naš najbolji euro strijelac, pravi moderni krilni igrač koji puno donosi u oba smjera i veliki je radnik.

    Vidjeli smo protiv Seville da čak i bez Ivanušca možemo funkcionirati solidno i da imamo već neke spremne zamjene (Bulat, Baturina, čak i Petković na desetci). Ako nekog već trebamo prodat ove godine, nek to bude Ivanušec, ovi ostali bih volio da ostanu kao kostur ekipe koja već 4 godine drma u kontinuitetu (Livi, KTC, Ademi, Orša, Petko).

    Ima tu i svježe krvi, Drmić, Ljubičić, Emreli, pa Šutalo, Franjić, Bulat, Baturina, Marin, ne treba tu previše ni pojačanja, samo dobar trener i dobri smo za novu sezonu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja bi tu isto dao jedan protuargument tebi. Zamisli sad imas kucu neku, nalazi se na putu gdje treba ic cesta ili recimo tvornica se neka treba proširit. Ti mozes za tu kucu dobit puno više od tržišne vrijednosti jer ti nemaš potrebu prodavati, a njima treba ta kuca. Tako i s Oršom. Ako ga neko želi, nek izvoli platit recimo 15 milja eura, ako nece ostaje i amen. Njemu se ne ide, nama se ne prodaje i imas odma bolju pregovaračku poziciju.
  • Jurki
    11.7k
    Kaj se prodaje tice, jedino tko je po meni za prodaju je Ivanusec, Petkovic i rijesit se balasta Gojak, Dilaver, Peric, Andric, Kulen, Beli, Čop. Dogovoreni su Drmic i Ljubicic a ostalo pogledat-popunit iz dvojke. I s tim bi ja osobno zavrsio prijelazni rok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions