• marcio amoroso
    36.6k
    Treba to sve uzet s rezervom, nece sigurno nitko rec da je bezveze ili ok trener kad se moraju pojavit na treningu sljedeci dan.Nino Bule

    Treba naravno, ali neke stvari sigurno ne možeš odglumiti. Ona reakcija Mišića je baš nešto što se ne viđa često. Inače oni profesionalno odgovore, ali ovaj je baš bio oduševljen i euforičan.
  • Captain America
    17.7k
    Reko je Lesi da su mu se igrači povjerili da im je onaj prije bio pretvrd. Ja ovdje na Čačića gledam slično ko na Carla u Realu. Karizmatičan i socijalno inteligentan lik koji ima prijateljski odnos s igračima i ne maltretira ih suvišnim taktiziranjem, a oni mu to vraćaju na terenu. Sad je jedini problem da to Dinamu prolazi u prvenstvu, al s realnim manjkom kvalitete moglo bi bit pogubno u LP. U EL ne bi smjelo ako smo uspili s Krkijem i onim nakon njega doć do lijepog rezultata.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ovo tesko da moze bit tocna informacija, imao je tesku ozljedu i tjerali su ga u kini prije vremena da se vrati na teren i ponovo se polomio. On je dosta daleko od povratka na teren.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Iskreno, ni meni nema neke logike. Ali ovi kažu da je sve dogovoreno još prije 3-4 mjeseca. Saznat ćemo ubrzo ima li istine. Realno, nakon one ozljede, lik nam ne treba
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ovu sezonu nema niti jednu odigranu utakmicu i trenutno je bez kluba. U Osijeku je bio odličan. Ako je zdrav i ako ga se može dovesti na nivo iz Osijeka sigurno ima mjesta u Dinamu. Ja čisto sumnjam da može opet biti na tom nivou.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ako je prica da je dogovorio prije 3 mjeseca onda ti ja mogu sa sigurnoscu reci da je ta prica lazna.
  • maddaddam
    2.9k
    Ma Kopić je bio trojanski konj, ja bi svim igračima dao drugu šansu koliko ih je "majstor" razjebao u glavi.serbus

    Izbaci prefiks trojanski
  • serbus
    4.2k


    Jel bio on na tekmi uopće ili je bio sa ovih 1600?

    Nisam vidio da je čestitao negdje možda mi promaklo.
  • maddaddam
    2.9k
    Zadnje je bilo da je otisao na odmor. Poslije ga nisu bas spominjali.
  • blue heart 72
    1.7k
    Franjić po meni nije neki top igrač, ali je više od samo neke solidne zamjene. Može pokriti više pozicija, uz to je pravi dinamovac, a ujedno mi i karakterno paše. Kaj se Majstora tiče, ni pod razno. Nakon ovih povreda ne vjerujem da je on još za nogomet na najvišem nivou
  • Orc123
    8.1k
    Ljudi moji ja cu se raniti, pa jel mi mozemo potpisati nelog normalnog igraca i za promjenu onako iznenadit ce odakle su ga izvadili iz sesira? Svi neki koji su ili vec bili u dinamu ili igrali u hrv ili yu bili vise po rehabilitacijama nego na terenu. Ljudi moji tko nama vodi taj skauting? Ako je Vlak onda mi je sve jasno. Zar smo mi jedini toliko nesposobni da otkrijemo nekog igraca, talenta ili vec nekog renomiranog? Nekako mi se cini da ovaj prijelazni rok opet neko tesko razocarenje. Kao najkvalitetniji kadar, sirok kadar ovo ono. Da je imamo previse igraca, skrešite to i dovedite svjezu krv koja nam nasušno potrebna. I to ne iz Hnl.
  • De Oliveira
    1.1k
    Kao sto je Marcio napisao, Majstorovic iz Osijeka je bio super igrac. Meni tada najbolji stoper lige. Uzeti ga sada bilo bi kao kada smo Talijanca uzeli.
  • Captain America
    17.7k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/prva-hnl/orsicev-san-o-premiershipu-nije-unisten-s-otoka-stizu-cak-cetiri-ponude-a-modri-vec-imaju-novog-orsica-15202357 Olivari opet priprema rasprodaju. Ispod 15 ne bi uopće počinjao razgovore, dovuć do 20 s bonusima je minimum. Ta prodaja bi nama značila isto što i Realu da ostane bez Luke ili Liverpool bez Salaha.
  • Stjepan
    479
    10 mil eura je maximum koji Dinamo može izvući za Oršića ako ga bude prodavao.
  • Orc123
    8.1k
    Prije bi rekao da 7-8mil eura....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions