• deda
    32.6k
    Nažalost moram.primijetiti jednu veliku dozu bahatosti, indolencije i prepotencije u našem podmladku. To treba pod hitno korigirati. Porazi juniora i kadeta su sramota. :rage:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Barišić mi se čini odskače od cijele ekipe. Brutalan dečko.
  • Eduardo
    20.1k
    Panenku frajer pucaInfinity

    Kako se samo osramotio :groan: smiješno.
  • Infinity
    16.4k
    I onda se cudimo sto takvi klinci misle da sa 16-17 trebaju igrati za prvu ekipu i odlaze vani ako ne dobiju minute. Ova generacija sigurno nije iznimka, ovo traje vec dugo.
  • Infinity
    16.4k
    Kako se samo osramotio :groan: smiješno.Eduardo

    Cak mi je drago. Mozda skonta da nije Benzema.
  • deda
    32.6k
    Al pazi on je kapetan i tak se usere
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Bolje sada nego u seniorima. Ne vjerujem da je tu bilo sad nekakve namjere da se isk*rci, ali sigurno mu to bude lekcija
  • Ali
    2.1k
    Sramotna priorema finala od strane trenera u sva tri uzrasta !
    Nisu ni prosli lucko a vec du u busu slavili kup.

    Prepotentno, kao da ce si protivnik sam zabiti gol.

    Kadeti, ocaj pristup, mlitavo bez borbenosti..
    Pioniri... nis posebno, za vrijeme utakmice, desno krilo ima penal i puca panenku i prebaci gol ???

    Juniori, 90% igraca bi sami rjesavali utakmice, nogomet je kolektivni sport dragi klinci !
    Neznam koji je od dinamovih juniors dobio dugu loptu iza linija, golman vz istrcao na 25m , dinamov centarfir ga prodje i u slijedecem koraku lijem ishitreno puca neometan preko praznog gola ??? A sutra ce tata i manageti traziti da ga se pozovd na pripreme sa prvom.
    Nakon svega penali, sramota, dakle nakon panenke sat vremena rsnind u pioniorima neuspjesne, junior opali jos sramotniju panenku....

    Dececi dragi, tak se ne brane boje svetog dresa, idite u zvezdu i tam glumite face... Dinamo je oduvijek bio gospodski klub koji nepidcjenjuje protivnika i uvijek na tetenu daje 120%

    Mislim nish djeca kriva, treneri kojd je postyvio tadasnji direktor skole ko-pic... nisu za tu sredinu.
    Slicno su mu juniori ispali i sa zacnjdg rymljska, imali igraca vise od madjara i gol prednosti i sve uprskali kao i danas
  • Eduardo
    20.1k
    Nisam profesor hrvatskog niti stručnjak za pravopis i gramatiku, ali daj razmisli da uključiš autocorrect, ako ništa drugo. Nemoj da moramo dešifrirati što si napisao.
  • Ali
    2.1k
    Sorry , ali moj samsung s21+ ima neku pogresku .
  • maddaddam
    2.9k
    Bude otkaza nadam se.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Su pioniri dobili Rudeš i uzeli kantu?

    Juniori još u igri ili tovari uzeli?
  • Captain America
    17.7k
    Pioniri uzeli, onima dolje treba 1 bod za potvrdu.
  • Ali
    2.1k
    Steta za mladje kaj su uprskali finala kupa, sa onim panenkama ...
    I kaj je najgore, najbitnija titula u mladjim uzrastima (ona koja nosi youth europa league) juniori, ode konkurentima, jer su nas dobili u direktnom srazu i mislim da su neki igrali hnl2 a ne juniorsku i na taj nacin ispustili veliku priliku...
  • Ludovic IX
    7.3k
    Ne neki, već većina..

    Imamo drugu šansu preko seniora. Samo više ne treba očekivati četvrt finala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.