• deda
    32.6k
    Nemreš zadržat sve, tak i tak imamo 50 igrača viška. Ako imaju klauzule prvokupa opet je to u redu.
  • Zagi
    7.7k
    Od kud ta info? Katinić je vjerojatno najtalentiraniji u toj generaciji. To bi bio žešći promašaj.
  • Carrasco
    4.1k
    Tko je pratio mlađe kategorije, zna o kakvim se igračima radi. Nadam se da će bar Braun ostati.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Di pise to? Ne vidim nigdje..
  • Ali
    2.1k
    j3icyfiwjxmxgvww.jpg

    Ovo bi moglo i u shit of the day...
    Dakle zovarski novinar u dmredakciji vecernjeg lista...
    Nemoram ni spominjati, da je u nastavku teksta ispricao tko ne za hsjduk zabio golove itd... a dinamo kao da nije ni igrao.. nego hajduk umjesto njih osvojio nadlov za dinamo...
    Jadni su

    E da i cestitke pionirima i kadetima ok pioniri jos nisu 100% ali su blizu
  • Captain America
    17.7k
    Odlazili su i Kalaica, Brodić, Kotarski, Pršir... Sretan put i mirno more, nećemo nikog molit da ostane. Vidit ćemo za 5 godina jesu donijeli pravu odluku.
  • deda
    32.6k
    Sutra nas očekuje finale kupa Hrvatske u sve tri mlađe kategorije. Kao što vjerojatno znate naši klinci će se za trofej boriti u sve tri kategorije. Prvo će na teren kadeti u 10.25, a suparnik će im biti HNK Rijeka. Pioniri će svoje finale s Osijekom započeti u 16.00 sati, a juniori će zaključiti dan u 18.00 protiv Nk Varaždina.

    Sva tri susreta uživo će prenositi HNTV.

    Čast da ugosti finalni dan kup natjecanja pripala je Nk Dugopolju.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jeli zna netko jeli to puno ranije određeno da se igra u Dugopolju? Prije nego su Hajdukove ekipe ispale?
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja ne znam na koju foru mi imamo duplo bodova od Rijeke. Ubijaju nas u prvom poluvremenu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Vodimo 1-0. Vrbančić je zabio.
  • deda
    32.6k
    Kad si rekao da nas ubijaju mislio sam da je 0-3 :monkey:
  • Nino Bule
    13.6k
    Sad mi njih ubijamo, ne moze rijeka do lopte. Usao majic zatresao gredu.
  • Nino Bule
    13.6k
    Bolje da nisam nista pisao, 1 1
  • Keyser Soze
    10k
    Gubimo 2:1 nakon velike greške u obrani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.