• Ali
    2.1k
    Ode kadetski kup rijeci.
    Zasluzeno, rekao bih.

    Vidim da imamo "jurica iz seville" i u kadetima, sa dva metra u praznu mrezu i nista.
    A nakon toga u veznim redu glumis messia sa petim kroz noge ode lopta protivniku i kontra u tri poteza i 4:1... tako imjesto 3:2 i pritiska zadnjih oar minuta radi ninsalancije ode pehar u rijeku
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja sam počeo gledat na 1-0 za nas i vidio kak se dečki zezaju , gube loptu i kak primamo golove..odmah prekinuo gledat jer samo očito bio jynx ali vidim da su nastavili u istom ritmu i dalje
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kad si rekao da nas ubijaju mislio sam da je 0-3 :monkey:deda

    Dobro si mislio. Na kraju je završilo 1-4. Realno sramota.
  • deda
    32.6k
    Nisam gledao, no s obzirom na rejting blamaža i sramota. Nek se uče. Nekad u moja vremena bi bilo šamaranja u svlačionici.
  • Ludovic IX
    7.3k
    lani smo imali po dvije titule mi, hajduk i osijek.. po jedno prvenstvo i kup.. ja sam se nadao svima titulama ove godine ali nek bude i 5 :)
  • Nino Bule
    13.7k
    Ma nije bio realan rezultat, na 1 0 dva gola poklonili, ali u svakom slucaju blamaza. Bolje da sad rade kikseve i uce na njima nego u seniorima.
  • maddaddam
    2.9k
    Vidim da imamo "jurica iz seville" i u kadetima, sa dva metra u praznu mrezu i nista.Ali

    Taj gol ništa nebi promjenio, i nema svrhe upirati prstom u napadače, pošto je cijela ekipa odigrala katastrofalno, a obranu ne znam kako bih nazvao. Toliko nonšalancije i zajebancije nikada nisam vidio ni na jednoj utakmici Dinamovih mlađih kategorija, a nagledao sam ih se.
    Dobro smo i prošli obzirom da je vratar izvadio još nekoliko teških lopti. Rijeka im je očitala lekciju, a dečki neka se zamisle.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Jedi gledao prvo poluvrijeme?
  • Nino Bule
    13.7k

    Jesam i zavrsilo je 0 0, ne kazem da su nezasluzeno dobili ali na 1 0 je dinamo dominirao i poklonio im gol, oni se vrate u igru i mi im poklonimo jos jedan. To se sad dogodilo i nikad vise, ovakav rasplet utakmice je anomalija. Naravno oni su pokazali da su odlicna ekipa i mozda bi i bez poklonjena dva gola okrenuli i dobili 2 1, ali 4 1 je nerealno.
  • marcio amoroso
    36.4k

    U prvom su nas unakazili. Pa onaj sa makedonskom prezimenom je nekoliko puta išao sam na golmana.
  • Eduardo
    20.1k
    Pioniri dobili Osijeka na penale. Naši zabili sve, dok je naš golman jedan obranio.
  • Keyser Soze
    10k
    Juniori izgubili kup s promašena 3 penala u nizu
  • jp23
    2.6k
    Juniori izgubili od Varaždina, na penale. Zadro obranio 1, Varaždinov golman obranio 3 penala.

    Braunova panenka je bila... užasan izbor i u konačnici Varaždinov golman to obranio i oni dobili.
  • Infinity
    16.4k
    Panenku frajer puca :fear:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.