• Nolifer
    8.1k


    Spot je bomba
  • Mrvica
    3.9k
    https://youtu.be/RPWLcb2_3RU

    Valjda nisam jedini koji voli Motorhead :rofl: :cool:
  • Jaro
    7.4k
    U 79oj preminuo Vangelis
  • Majki2111
    3.1k
    Čisto me zanima iz znatiželje, a bilo bi mi interesantno anketu napravit. Kad ekipa tu stavlja muziku koju sluša, o kojoj količini slušanja mi ovdje pričamo? Kakav je kontekst? Evo tipa za sebe mogu reći da potrošim 4 do 10 sati dnevno na slušanje muzike. Tu ubrajam i kada nešto radim a u pozadini svira(manji dio) i dio kada samo slušam (veći dio vremena). Kada to kažem ljudi me blijedo gledaju. Pitam ovak prijatelje, kažu da zna bit razdoblja kad se u kućanstvu/stanu ne sluša muzika. Malo čudno. Kak stoji ovdje ekipa na forumu?
  • Mr Anderson
    8.2k
    Pa ja u prosjeku slušam oko 3-4 sata glazbu. Tu mislim na slušalice u ušima i biram si glazbu na Deezeru. Ne računam radio. U teretani, kad trčim ili vozim bicikl i sve češće na poslu pošto smo u nekoj vrsti open-space ureda.
  • Jaro
    7.4k
    provodim vani u setnji 2-3 sata dnevno i stalno imam slusalice u usima, deezer je upaljen dok radim, radio dok se vozim...
    Ne slusam glazbu, ako pricam s nekim, imam sastanak ili ciljano gledam nekaj na tv...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Na Poslu nazalost nije dozvoljeno ali u Slobodno vrijeme uvijek neke svira dal Narodni ili Spotify nije bitno glavno da se svira
  • ZGV
    3.3k
    Na poslu da se sčilam jedno dva sata sigurno, doma prije spavanja obavezno jedno sat vrenema. U autu obavezno
  • Majki2111
    3.1k


    Ne volim balade baš do te mjere da mi krvare uši od Olivera npr., al ova mi baš paše :smile:
  • Majki2111
    3.1k


    Na ničijem koncertu dosad nisam bio, al možda bih na njen otišo.

    Bio redario na Iron Maddenu sad nedavno. Bilo mi. Je prvi put da sam bio tak “na koncertu”. Bilo je previše šouovski. Nekakav avion su radili pa se neko u kostura oblačio. Ovo mi izgleda puno prirodnije.
  • Jaro
    7.4k
    e Majki, jbg, od mejdena se ocekuje bas to - show na pozornici uz virtuozne izvedbe... a Avrile si cini kao izvodjac ciji se koncert isplati pogledat/poslusat...
  • Majki2111
    3.1k
    Voliš i ti nju ili sarkazam? Inače mi za nju uvijek vele da su ju slušali ko mali, sad više ne. Ne znam baš ljude koji ju slušaju danas...
  • Jaro
    7.4k
    nisam nikad slusao, cuo ono kaj je doslo do mene, i evo preslusao zadnji album. Nije sarkazam. Volim glazbu i volim koncerte i pogledat cu ako cu bit u prilici. Uostalom, zanrovski mi je blize nego Shakira koja mi je live bila cist ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.