• cron1ck
    1.7k


    Taj Jajalo je ne znam koliko puta treba zavrsiti u Dinamo, a po meni u najboljem slucaju prosjecan igrac.
  • Infinity
    16.4k
    Mato? Gledao sam ga u Sarajevu, kasnije je bio i Rijeci cini mi se. Nikako me se nije dojmio, pogotovo ne da bi ga zelio u Dinamu. Danas ima 31 godinu i u tim godinama mogu shvatiti samo ako neki 'Ronaldo' dodje.
  • cron1ck
    1.7k
    8imfgazyzzdo0co9.jpeg

    Hazard i službeno predstavljen u Realu!
  • Eduardo
    20.3k
    Veceras pocinje Copa America :smile:
  • Bosna86
    11.7k
    Zeljini navijaci ne daju privatizaciju kluba.. Dosli su na skupstinu ali tesko ce sta sprijeciti
  • Infinity
    16.4k
    Barem oko te tocke se ne moraju brinuti. U BiH je nemoguca privatizacija sportskog kluba. Ni Tan nije vlasnik Sarajeva nego im pise pozajmice koje bi jednog dana mogao pretvoriti u dionice. Doticni ih je rijesio dugova pa ga gledaju kao bozanstvo. Bozanstvo s dresom potrpanim u hlace :rofl: Najbolje od svega je to sto je on u sest godina njima dao tri milijuna maraka od kojih je dva dao odmah na dugove. Ustvari im nije nesto puno ni pomogao, a on sam govori da bi investicije bile vece da je vlasnik. Drugim rijecima, nije lud investirati u tudje.
  • Kwedi
    3.8k
    Od navijačkih socios bosanskih inicijativa pamtim Čelik i njihovu 1č1g al je brzo propalo i znam da se u Bihaću s Jedinstvom nekaj probalo
  • Infinity
    16.4k
    I u Celik su usli neki turci na nacin kao i Tan u Sarajevo. Oni bi s 1 clan 1 glas sutra igrali opcinski derbi s Nemilom u kantonalnoj ligi. Ovi su ih spasili totalnog kolapsa doslovno par minuta pred istek roka.

    Za Jedinstvo ne znam, al taj klub ima strasnu podrsku navijaca. Igraju za k*, bore se svake sezone za opstanak u drugoj ligi i imaju ove sezone prosjek 1.500. Imali su i proslih sezona dobre posjete.

    U Velez je recimo dosao neki Ibrahim ako sam dobro upamtio ime. Domaci covjek i sad je on njima 'vlasnik'. Napravio im je novu tribinu iz svog dzepa i dosta ce jos uloziti u infrastrukturu. Covjek se vjerojatno vodi emocijama. Bio je i onaj amerikanac u Slobodi pa je malo zbog svog ega, a malo zbog manjka podrske Tuzle otisao u Slogu Simin Han. Od nje je napravio Tuzlu City. U medjuvremenu je najavio da ce napraviti stadion od 20.000 mjesta za Tuzlu City da bi imali gdje igrati LP :lol: Jedini zahtjev je da mu grad dadne zemljiste. Malo jaci cirkusant koji je doveo Ciru da pravi cirkus i jos mu pored toga morao kupovati utakmice :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Privatizacije u Bosni nije ni moglo bit do prošle godine jer zakon nije predvidio šdd
  • BluePhone67
    4.1k
    1č1g al je brzo propalo i znam da se u Bihaću s Jedinstvom nekaj probaloKwedi

  • Eduardo
    20.3k
    Jel gledao tko Argentinu i Kolumbiju sinoć? Argentina je toliko jadna da je to bolno za gledati. Gori su nego u Rusiji.
  • cron1ck
    1.7k

    Bas sam to htio sinoc napisati. Ma uzas, ista ekipa kao na svjetskom kad smo im mi zabili tri komada, sve preko Messija i gotovo. Niti neke volje, niti igre.
  • Eduardo
    20.3k
    Bezidejno skroz.

    Katar je vjerojatno platio upad. Baš me zanima cifra.
  • Kwedi
    3.8k
    Svake godine dojde na Copu neki gost, tak da Katar nije nekakav kinder suprise
  • Kwedi
    3.8k
    In all, nine different nations have received invitations: Costa Rica (1997, 2001, 2004, 2011, 2016), Honduras (2001), Japan (1999, 2019), Jamaica (2015, 2016), Mexico (1993, 1995, 1997, 1999, 2001, 2004, 2007, 2011, 2015, 2016), Haiti (2016), Panama (2016), the United States (1993, 1995, 2007, 2016), Qatar (2019, 2020) and Australia (2020)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.