• Infinity
    15.4k
    Sad me podsjeti kad je Anderlecht igrao LP prije 5-6 godina i u magazinu LP radili interviju s njihovim vodjom navijaca koji je rekao da je zagrizeni navijac Manchester Uniteda i da bi volio da prodju grupu i igraju s njima. Meni je to nepojmljivo. Vodja navijaca, halo. Trebao je barem sutit tako javno.

    Mene kad netko pita za koga navijam ja kazem za Dinamo. Onda obicno uslijedi pitanje za koga navijam od stranih/europskih klubova pa kazem da od domacih navijam tu za lokalnog nizeligasa, a od stranih za Dinamo :lol: Tek tad svi budu zbunjeni. Realno me boli k* za sve. Taj Leeds bi recimo volio vidjeti u Premiershipu i cijenim Bocu i tu bih volio otici jednom na njihov stadion, jer mi ima ono nesto. Sto se tice ovih velikih, ne volim Inter, Barcu i Bayern tim redoslijedom, za ostale mi svejedno. Ovi su mi antipaticni onako bez razloga, jednostavno steknes takav dojam, kao sto sam stekao dojam da je La Bombonera nesto posebno, al ja sam obozavatelj stadionske infrastrukture pa moram imat nekog favorita, kao sto netko ima obiljeni bend, najljepsu gradjevinu i slicno :grin:

    Djeca obicno steknu simpatije kad dobiju dres il tako nesto. Ja sam imao preko 30 komada od preko 20 razlocitih klubova. Mozda bas zato nisam uspio usmjerit emocije prema ikome osim prema Dinamu :joke:
  • deda
    29.2k
    Ma simpatije su simpatije, možeš ih imati puno, ali ljubav je obično jedna jedina, možda dvije.
  • Majki2111
    2.8k
    Baš kad smo kod toga, simpatiziram BVB al vidio sam nedavno kako su javno preko reklama krenuli u kampanju zabranjivanja desničarima dolazske na utakmice.... Nije da mi se baš svidio takav potez
  • Mr Blue
    3.4k
    Koliko sam ja vidio reklame su bile upućene za rasiste i naciste. Razlika je od pukih desničara. :grin: Meni je BVB isto bio klub koji sam kao simpatizirao i probao malo više pratit da mogu s prijateljima pričat o europskom nogometu, kao...

    Ali vrlo brzo sam uvidio da je to sve sranje. Postoji samo Dinamo i to je to. I što se tiče hrvatskog nogometa, ali i europskog. Nitko me drugi ne zanima, niti imam volje pratit nečije druge rezultate niti želje aktivno pratiti zbivanja oko nekog drugog kluba. Samo Dinamo!
  • marcio amoroso
    33.6k
    Allegri više nije trener Juventusa. Iznenađenje za mene. Spada u vrh po meni i nadam se da će preuzeti neki klub koji simpatiziram. United može.
  • Eduardo
    18.1k
    Tko dolazi? Guardiola ili Conte? Ako je Pep onda znamo što to znači za Mandžu. Bila je priča da Allegri odlazi samo u slučaju dolaska jednog od ove dvojice, a Pep je već blizu svoj roka u Cityu.
  • marcio amoroso
    33.6k

    A Pep češlja po 3 godine svugdje ali ipak mislim da City ima previše para i da će tu ostati malo duže. Ne znam što će ovo značiti za Mandzu ali za Juventus je gubitak definitivno.
  • xavier
    11.4k
    Nije Pep za talijanski nogomet i obrnuto.

    Teško mi je zamisliti da bi svojevoljno išao bilo gdje iz Cityja jer tamo ima stvarno sve što može poželjeti.
  • Eduardo
    18.1k
    Ja sam siguran da će on preuzeti Juventus kad tad, a zatim i PSG. Pokupit će naslove i u tim ligama, a možda uspije uhvatit i LP usput.

    Baš me zanima sad tko će gdje završit... S kim se Allegri povezuje?
  • markoli
    1.7k
    Sad me podsjeti kad je Anderlecht igrao LP prije 5-6 godina i u magazinu LP radili interviju s njihovim vodjom navijaca koji je rekao da je zagrizeni navijac Manchester Uniteda i da bi volio da prodju grupu i igraju s njima. Meni je to nepojmljivo. Vodja navijaca, halo. Trebao je barem sutit tako javno.Infinity

    A šta reći za našu bivšu glasnogovornicu Sandru Špičić? U intervjuu par dana nakon dolaska u klub koza bubne da joj je najdraži klub Barcelona. Otkaz bi joj spičio iste sekunde.
  • Infinity
    15.4k
    A šta reći za našu bivšu glasnogovornicu Sandru Špičić? U intervjuu par dana nakon dolaska u klub koza bubne da joj je najdraži klub Barcelona. Otkaz bi joj spičio iste sekunde.markoli

    Nece ju Maminho zbog toga otjerati, od njega je to mogla i nauciti. Ipak bi on osvojio svijet s Violama, Delijama, Torcidom i sa kime vec ne.
  • Infinity
    15.4k
    Danas u Njemackoj pao 41 gol u 9 utakmica ili 4,55 po utakmici :grin:
  • BluePhone67
    3.4k
    Niko Kovac i njegov brat takodjer osvojili su Bundesligu sa Bayernom.
  • cron1ck
    1.6k
    Gattuso vise nije trener Milana, a Valverde ce do kraja dana dobiti otkaz u Barci
  • Eduardo
    18.1k
    Valverde je debil. Poznavajući politiku Barce teško da će i ovaj puta pogodit s izborom. Moj pick bi bio Pochettino ako postoji i milimetar šanse da ga se uzme Tottenhamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.