• Infinity
    16.4k
    Mozda konacno dobijemo pravog lijevog bocnog. Od toliko opcija valjda nece doci Civic ili netko slican. Volio bih da to bude netko od trojca iz Ludogoretsa, Toulousa i Vitorije. Djeluju mi svi kao pojacanja, al ne bih znao reci koji je bolji. Ako ima neki jos bolji onda nek on dodje, ne bih se ljutio da Marcelo dodje :rofl:
  • Krizy
    43.6k
    Ako bi išli po kvaliteti, ja bih ovako na prvu poredao, iako ih nisam gledao baš:
    Moubandje
    Natanael
    Soares
    Alvarez
    Čivić
    Čabraja
  • marcio amoroso
    36.6k

    I ja bi ali bi Čabraji i Čiviću zamijenio mjesta.
  • Krizy
    43.6k
    Vidiš to sam i ja planirao al eto pošto je ovo Čabraju prva seniorska sezona sam ipak onako stavio, al nije se ni Čivić nigdje dokazao, tako da :up:
  • deda
    32.7k
    Zadnju dvojicu bi odmah prekrižio, bolje da onda damo šansu malom Makedoncu.
  • Mali dioničar
    15.3k


    Teško da je on na nivou seniorskog nogometa.
  • Smotanihaker
    702
    Kaze Ivanusec da zeli u Dinamo i da je jako blizu potpisa.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ne znam po čemu je on bolji od Pavičića. Sličan su tip igrača i meni će osobno biti čudno ako napravi veću karijeru od Domagoja koji se nije pokazao kao top igrač. Srednja viša klasa.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Meni su i jedan i drugi ok igrači, neće nikad biti svjetske klase ali su ok. Pavičić malo bolji na lopti a Ivanušec malo jači fizički.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Ma svakako su ok. Ali za Dinamo bi trebalo biti bolje nego ok. Ne velim da ima netko na vidiku tko bi bio bolji. Recimo Ivanušeca kao kreativca ne vidim boljim od Majera, dapače. A ni Majer ni Ivanušec kao kreativni vezisti nisu blizu nivoa Šunjića na njegovoj poziciji.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Mali Šunjić je jebeni bingo za Dinamo. Kad smo ga na početku sezone gledali ja i deda smo komentirali da se zalijeće previše i pravi previše prekršaja. Nemoguće kako je momak napredovao u sezoni, možda tako bude i sa Lukom.
  • LovroZG
    1.3k
    Di je to Ivanušec izjavio?

    On je bio dio onog 98. godišta. Tad mi je zapeo za oko ko jedan od mlađih koji ima zapaženu minutažu. Igro je na krilu i bio odličan. Dobra fizika, dribling, vržljast.
    S vremenom su ga u Loksi prebacili u vezu i bio je ok, al nekak se nije istico. Prošle sezone dok je Lokomotiva na početku igrala odlično i on je bio odličan, kasnije se i on utopio u njihovo sivilo, iako možda imam krivi dojam jer su igrali zakurac pa ih i nisam pretjerano gledo.

    Baš me zanima dal bi nam on mogo bit zamjena za Gojaka. Ak Gojaka prodaju i dovedu Ivanušca to bi značilo da nam od šest veznjaka u momčadi njih pet igra na U21 EURO-u i ne prolazi pripeme. Kad bi i mi i Španjolci ispali u skupini dečki bi vjerojatno dobili desetak dana odmora i vratili se treninzima tek oko 5.7.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions