• og1986
    2.9k
    Evo čini se kako se Sainz dobio :smile: 1, 2 za ferrari, pole position Leclerc
  • Eduardo
    17.3k
    Sainz bi mogao biti Leclercov Botas... drži mu leđa, čuva poziciju, odradi prljavi dio posla i tu i tamo ubode koju pobjedu.

    Zanima me može li se Hamilton oporaviti i vratiti barem u borbu za postolja. Ovo u Italiji je sigurno bio heben udarac na ego. Do prije koji mjesec je uzeo konstruktorski naslov u tom bolidu, bio u utrci za naslov do zadnjeg zavoja, a sad ga Max obilazi za krug. + još Gaslya nije mogao obići cijelu utrku, a pokušao je brat bratu deset puta. U njemu negdje kipti od frustracije.
  • Guinness
    1.9k
    Zanima me može li se Hamilton oporaviti i vratiti barem u borbu za postolja. Ovo u Italiji je sigurno bio heben udarac na ego. Do prije koji mjesec je uzeo konstruktorski naslov u tom bolidu, bio u utrci za naslov do zadnjeg zavoja, a sad ga Max obilazi za krug. + još Gaslya nije mogao obići cijelu utrku, a pokušao je brat bratu deset puta. U njemu negdje kipti od frustracije.Eduardo

    Psiha i katastrofalan Mercedes rade svoje. Nije se on oporavio od onoga, a i ne djeluje da će. Tome u prilog definitivno ne ide ni osrednji Mercedes ove sezone.

    Prekretnica, vjerujem, da će biti trka u Barceloni. Nakon toga će ekipa donijet odluku ima li smisla razvijati vozilo dalje za tekuću sezonu ili se posvetiti 2023. a ova kako prođe.

    Sainz bi mogao biti Leclercov Botas... drži mu leđa, čuva poziciju, odradi prljavi dio posla i tu i tamo ubode koju pobjEduardo

    Bilo bi odlično kada bi bilo najmanje tako. Bottas je odličan vozač kojemu je falilo konzistentnosti za nešto više svih onih godina u Mercedesu, a Sainz mi je još malo nedorečen, iako dosta antipatičan.
    Bio je jako dobar prošle sezone kada je Ferrari bio osrednji, čekalo se da sezona završi. Dok ove sezone kao da se nemože nositi sa pritiskom i vrhunskim bolidom. Binotti je prije početka sezone najavio slobodno trkanje između njih dvojice, ali mislim da će uskoro povući tu odluku, a Sainz nadam se bar odrađivati postolja i čuvanje pozicija od Verstappena.
  • zgšd
    156
    neovisno o optuzbama protiv saveza i zagreba.. godinama vec ista prica, oni unaprijed znaju da ce ih suci krasti, da ce ionako zgubit iako su sto puta bolja ekipa itd

    kad vec znas kaj ti se sprema i kaj te ceka, budi pametan, imas mobitel, pa valjda mozes nekaj snimat kak bi imal neki dokaz
  • Eduardo
    17.3k
    Ima li tko link na torrent za jucerasnju F1 utrku? Ako netko ima molim da posalje u inbox
  • ksapi
    2k


    Snimali su, ali se mogu žalit vodovodu samo :)
  • blackbully
    4.4k
    Virtus Bologna pobjednik Eurocupa. Iduce sezone u Euroligi bi mogli biti u top 6 bez problema. Teodosic i sa 35 na ledima top 3 playa u Europi, steta sto nije ranije otisao u NBA i pokazao klasu. Svaka cast Bursi i Alimpijevicu sto su dogurali do finala unatoc tome sto su 3 utakmice playoffa bili outsideri.
  • Markelo
    2.5k
    Vidim da se futsal Pula plasirala u finale. Sjajan uspjeh s obzirom da su još prošle sezone igrali u drugoj ligi. Može netko tko prati objasnit otkud sad oni tako visoko odma u prvoj sezoni u prvoj ligi?
  • Baneki
    716
    Ne znam objasniti, ali zanimljivo je da je prošle godine Olmissum odmah i osvojio prvenstvo nakon što je godinu prije igrao drugu ligu.
  • deda
    27.6k
    To je fenomen "brze" love.
  • Eduardo
    17.3k
    tipičan za hrvatski futsal.
  • Baneki
    716
    A kolika je lova u pitanju da imaš izgledne šanse za osvajanje prvenstva u futsalu? Možda je netko nekad to i spomenuo u nekom podcastu ili razgovoru. Tj., koliko godišnje nedostaje love Futsal Dinamu da bude među top favoritima za osvajanje? Treneri su uvijek bili top razina - Mićo, Alen i Matija, među igračima uvijek ima i reprezentativaca, možda nedostaje dubine, širine na klupi, stvarno ne znam.
  • r1oma
    1.5k
    Plazibat ponovno nokautirao Khbabeza
  • r1oma
    1.5k
    koji peh, Rakic ozlijedio koljeno u mecu protiv Blachowizca i mec je prekinut...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.