• miro
    4.4k
    Imamo 5 veznjaka viška i sad ćemo dofurat još 2 više manje iste kvalitete, odnosno ništa ekstra, a Tomeka (20) i Duvnjaka (19) ćemo pustit na posudbe, meni to nema smisla. Nisu oni baš balavci, pa u njihovim godinama su Kova, Badelj i slični odmah ulazili u vatru
  • NitkoBitan
    17.6k
    pa u njihovim godinama su Kova, Badelj i slični odmah ulazili u vatrumiro

    Kad su ti klinci ulazili u vatru koliko smo imali bodova prednosti u prvenstvu i kako smo prolazili u Europi?
  • Neki tip
    21.3k
    Mene ne zanimaju prodaje. Mene zanima rezultat i nek tim rezultatom pune budžet.Ludovic IX

    Ok, svakom normalnom navijaču su prodaje važne samo utoliko koliko važnog igrača se time gubi, ali naprosto je (još uvijek i dugo će tako biti) nemoguće budžet Dinamove razini puniti samo rezultatima (i ulaznicama, suvenirima, tv pravima).

    To ne mogu Ajax ni Benfica pa bome, nažalost, ne može ni Dinamo.
  • miro
    4.4k
    pa ne znam, za prvenstvo sam ziher da smo gazili, a Europa srednja žalost, ali ne katastrofa

    edit - ali nije to poanta, nego da se dovode igrači koji ne čine razliku, čime bi opravdali odlazak naših talentiranih klinaca
  • Nino Bule
    13.8k
    Pod dogovorili prodaje sigurno nisam mislio odlazak najbitnijih i najtalentiranijih, nego visaka koji imaju po 300k+ eura placu. Razbacuju se parama ko pijani milijarder da bi poluigraci sjedili na klupi i ne igrali.
  • Eduardo
    20.3k
    pa ne znam, za prvenstvo sam ziher da smo gazili, a Europa srednja žalost, ali ne katastrofamiro

    Europa je bila više katastrofa nego srednja žalost s obzirom da svih tih godina nismo uspjeli proći skupinu bilo kojeg natjecanja, meni osobno je to katastrofa. Ja se kao navijač nikada nisam zadovoljio time da budemo samo redoviti sudionici u skupinama, a onda tamo samo sparing partneri, nekima malo intenzivniji trening, a nekima i kanta za napucavanje.

    Skupine lige prvaka su bez dileme bile katastrofa, porušili smo gotovo sve moguće negativne rekorde, a ni EL u pojedinim sezonama nije bila daleko od toga. Glavni cilj bio je dokopati se nekako skupina jednog od natjecanja i onda ubaciti u vatru što više klinaca i dobro ih utržiti na osnovu talenta. Takva je bila politika kluba, rezultat tu nije bio ni u trećem planu. I cilj je bio ostvaren - klinci su odlazili za veliku lovu, a zbog rezultata su patili samo navijači.

    Imali smo period kad smo izgubili 10-15 gostovanja za redom u skupinama (ne znam napamet, možda netko zna točan broj?). Čornomorec, Ludogorec, PSV; šest utakmica, nijedna pobjeda, jedan remi i pet poraza u skupini EL :groan: i tako godinama na začeljima skupina.

    Svih tih godina u dubini duše smo se nadali da možemo nešto, a istodobno se strepilo od novog negativnog rekorda. Dok se sada klubove te razine rutinski šamara, i igra se egal sa svakim protivnikom. Sada s Anderlechtom, Fenerbahceom, CSKA igraš revijalne utakmice u zadnjim/em kolu/ima i u glavi ti se više ne vrte neki drugi crni scenariji...

    Hoću reći, mi jednostavno moramo razvijati mlade igrače i odgajati ih za druge klubove u kojima će oni tek pokazati svoj najbolji nogomet, od toga dosta ovisimo financijski. Ali ne mogu oni činiti okosnicu momčadi i biti nositelji igre. 1 ili 2 možemo istrpiti, ali više od toga za neki ozbiljniji rezultat ili standard postavljen zadnjih godina... teško.
  • Stjepan
    479
    Tako je Moubdanje,Čabraja,Pinto,Čop,Kulenović,Atiemwen,Gojak,Dilaver,Đira,Andrić, riješiti se tih igrača i njihovih plaća i dovest 2 pojačanja kako treba.
  • Nousername
    664
    prije Jurica nego Andrica koji ce ti uvijek uskocit i dat zadnji atom snage,a ima i bolji nos za gol
  • Eduardo
    20.3k
    Marokanski mediji prenose kako se sprema veliki obrat oko bosanskohercegovačkog stručnjaka Vahida Halilhodžića nakon sastanka koji je održan jučer u marokanskom savezu.

    Iako se već neko vrijeme spominje kako bi savez mogao smijeniti Halilhodžića, to se izgleda ipak neće dogoditi. Navodno je ako je vjerovati tamošnjim medijima postignut dogovor po kojem će se u reprezentaciju vratiti protjerane zvijezde Chelseaja i Ajaxa: Hakim Ziyech, i Noussair Mazraoui.

    Jedan od razloga je i visoka odšteta koju bi savez morao isplatiti bosanskohercegovačkom stručnjaku, čiji se ugovor automatski produžio nakon što je izborio vizu za Katar.

    Mediji su zadnjih dana bili uvjereni kako je nekadašnji trener Dinama na odlasku, te kako na klupu dolazi Andre Villas Boas, ipak nakon sastanka nakon kojeg nije bilo izjava dogodio se preokret. Treba još pričekati službenu potvrdu, a zatim i reakcije protjeranih zvijezda.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Jebi ga, stranci su i Kek i Vaha i Petković.
  • Captain America
    17.7k
    Ako je AVB propo angažman u Maroku, valjalo bi poduzet nešto da ne bude čovjek nezaposlen. :cool:
  • Captain America
    17.7k
    Ah shit, here we go again.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions