• Infinity
    16.4k
    Nisam na njega naletio, al zanimljiv trener sad kad gledam. Spanjolcima se nije lako probiti do top klubova u drzavi, jer imaju jaku trenersku skolu i konkurencija je velika. Mnogi odu vani. Valverde je preko Olympiakosa stigao do Barce. Nije Spanjolac, al i Santos je prije repke Portugala bio u Grckoj, vodio je PAOK. Mislim da Dinamo moze privuci neku 'buducu zvijezdu', al treba i srece da se pogodi. Martins sad vodi Olympiakosa cetiri godine, a prije njega su u godinu promijenili njih 5-6.
  • Armagedon13
    959
    Vlak najavio tri.četiri pojačanja za Ligu prvaka
  • Mr Anderson
    8.2k

    Koja je uopće njegova funkcija u klubu?
  • Mr Anderson
    8.2k
    Sačuvaj nas bože njegovog skautiranja.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Mislim realno treba nam napadač/dva, desni bek pošto Moha ide, dva vezna minimalno, možda i tri ako ode Ivanušec, dva krila negdje i to samo što se tiče igrača i samo ako ne ode nitko od ovih drugih bitnijih.

    A što se tiče staff-a treba nam novi skauting pod hitno, sportski direktor, glavni trener, kompletni novi stožer, pojačanje u marketingu i da ne nastavim dalje...

    Uglavnom trebalo bi biti puno posla, ali predviđam da će produžit Čačkea, da nikakve promjene neće biti u logističkom dijelu kluba, da budu doveli par igrača koji neće biti pojačanja, a rasprodat će dosta prvotimaca. Tako da mislim da ako ne bude neko čudo, grdo nam se piše nagodinu... makar budimo realni ni konkurenciji ne ide baš najbolje.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kad najave tri, četiri pojačanja dovedu jednog ili dvojicu. Ovoj momčadi treba totalni remont, a ne dva nova igrača.
  • miro
    4.4k
    Mislim da ovoj ekipi treba ostanak Šutala i Ivanušeca, sve ostalo je manje bitno (naravno, podrazumijeva se da Kapetan ostaje)
  • SAS1987
    14.7k
    Ekipa najviše treba novu energiju jer je došlo do zasičenja a ovi naši polovnjaki od trenera nemaju karaktera i znanja podignuti nivo energije.

    Energija je sve.

    I da, treba nam Drmić.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Da. Jednostavno dečki koji trebaju da vuku ne mogu jer su ili stalno ozlijeđeni (Ademi, Ivanušec) ili jednostavno totalno van forme (Petko, Orša).

    Nama trebaju igrači koji će vući, a ne oni koji trebaju biti vučeni. Ako ne možemo dovesti klasu u vezni red radije guraj Bulata i Duvnjaka. Ako ne možemo dovesti klasu na krilo radije nek igraju Menalo i Šaranić. Nemoj dovoditi polovnjake koji se jedva izbore za klupu Dinama kao Jurić ili Čabraja. Ili pravo pojačanje ili nitko.
  • Armagedon13
    959
    Drmić,Ljubičić,.... ??
  • agramZ
    2.5k
    jucer se na beckom derbiju od poprilicno pouzdanog izvora culo da je ljubicic u dinamo gotovo sigurna stvar.
  • miro
    4.4k
    ne znam, meni je ok izgledao Ljubičić protiv nas, ali ništa spektakularno, možda bih ga s Gojakom ili Šunjićem usporedio
  • Nino Bule
    13.8k
    Nadam se da su i koju prodaju vec dogovorili, drmic skoro 100% dolazi, vrlo vjerovatno i ljubicic i zaper. A vec imamo ogroman kadar s puno viska.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Mene ne zanimaju prodaje. Mene zanima rezultat i nek tim rezultatom pune budžet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions