• Eduardo
    16.8k
    Buraz uzeo ovaj crni od Parme. Stvarno je uživo jako lijep dres. Iako Parma ima i onaj žuto plavi koji je meni osobno isto top.

    op1eew.jpg
  • xavier
    11k
    Meni osobno jedan od najboljih dresova (a i vrhunska ekipa) :love:

    Parma-1999-UEFA-Cup-final.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    Vidiš, mogao bih uzeti takav dres i otisnuti iza Veron i broj ili Crespo i broj koji je nosio u vrijeme te generacije u Parmi.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Vidiš kako su ljudi čudni (bez uvrede). Ja prvi pljujem City, PSG i takve klubove jer su plastični za mene a ljudi na Parmu svršavaju iako je jos plastičnija od gore nabrojanih.
  • deda
    26.3k
    Ma umjetno je samo gnojivo, hrana i tu i tamo sise. Svi klubovi su prirodni.
  • xavier
    11k
    Vidiš, ja uopće ne gledam na to tako. Za razliku od Dede, smatram da su svi klubovi "umjetni" jer nije niti jedan nastao "sam od sebe". Ista je stvar s "velikima i malima". "Veliki" su takvi zato što su u nekom trenutku imali novca i sad se smatraju većina od ovih koji su do novca došli kasnije.

    City i PSG ne volim jer ih nisam volio ni prije nego su postali bogati :cool:
  • deda
    26.3k
    Dobro, možemo utvrditi da su i svi klubovi umjetni. Onda niti jedan nije posebno "umjetan".
  • 000
    941
    Ovaj Parmin je planuo u prvoj turi. Frend ga je nabavljao negdje iz Engleske po 70-80£ + shipping.
    Inace sam simpatizirao bas ovu generaciju Parme koju je Xavier postavio. Strasan tim.
    Koje dresove imate po ormarima? Kod mene samo Dinamovi, HR reprezentacija i St.Pauli.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja imam inter, roma, united, celtic i brdo dinamovih i od ovog našeg malog kluba.
  • marcio amoroso
    31.4k
    I imam nba bar 10
  • 000
    941
    Zaboravio jos zeleni Irski i Golden State Warriors kad si spomenuo NBA ;)

    @marcio amoroso Koji je taj mali klub?
  • deda
    26.3k
    Ja nisam nikad krenuo u neku vrstu kolekcionarstva, sad mi je malo žao, ali opet sigurno da ni sad neću, radije trošim lovu na tekme onda. Imam u ormaru osim naših, repkin, BVB, Aston Villu. I jednu prekrasnu šarenu od Gabriela Batistute, mog omiljenog centarfora.

    Dobro, cimaju me Irski ili Celticov, to ću riješiti vjerojatno.
  • Infinity
    14.9k
    Ja sam imao kolekciju iako nikad nisam navijao za neki strani tim. Imao sam najvise od Uniteda, redom Beckham, Cole, Yorke, Giggs, imao sam Bobana od repke i Milana i jos jedan Milana bez igraca i broja, imao sam Bergkampa od Nizozemske, Scholla iz Bayerna, Kuranyi Schalke, imao sam jos nekih i nepoznatih ekipa, mislim da je vrh da sam imao dres sarajevske Slavije, ne znam ni sam kako. Imao sam Ronalda iz Intera i ne sjecam se vise niceg. To je 10-15 sto sam nabrojao, a imao sam preko 30 komada. Bila su do davna vremena i sve sam ih podijelio prije desetak godina kada mi vise ni jedan nije ni mogao. Od Dinama sam prvi dres imao iz doba Croatije, bila je desetka na ledjima, nije pisalo ime igraca. Bio sam klinac, nemam pojma tko je tad bio 10, mada nije ni bitno, vecina dresova gdje je bio broj, a nije bilo ime igraca je bio broj 10 haha. Malo je sramota reci, al imao sam dres Polovaneca haha. Imao sam i neki s pijace koji je imao petokraku na grbu. Kasnije sam imao onaj s 'milijun' reklama. Ove stare sam podijelio nekoj djeci, a taj s milijun reklama sam dao rodjaku da nosi na utakmicu i evo nakon valjda 5-6 godina sam se sjetio da sam to uopce posudio. Zanimljivo, al neka mu ostane. Danas imam onaj sto se prodavao za 80kn s tim da sam ga kupio ranije po vecoj cijeni, ali sam taj 'skuplji' dao bratu i sebi ga 'renovirao' za cvaju sto bi rekli mi u Bosni. Na njemu nema imena i broja. Imam jos jedan od lokalnog kluba i jedan od reprezentacije, takodjer sve bez imena igraca. Kao klinac sam volio sto mi na dresu pise ime igraca, ali kad ostaris nekako ne mozes gotiviti nekog klinca do te mjere da nosis njegovo ime na ledjima.
  • BluePhone67
    3k
    lr7mdllps6655ek9.jpg
    z4xt59a9fw46mgra.jpg
    dzbnj7f7wrlqj00z.jpg

    Moj doprinos dresova
  • BluePhone67
    3k
    u6lzj0s3697kd516.jpg

    Isti dres Dinama kao na slici gore vise ali u karikaturi..

    Momcad pobjednika za FNRJ 1947/48 ako netko ne zna citat cirilicu sa lijeve na desno je sljedeca:
    Reiss, Sencar, Babic, Cimermancic, Plese, Horvat I, Strnad, Cajkovski, Wolfl, Kacijan, Horvat II
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.