• Hipo
    406
    Nista posebno ova dva ali pricekajmo i bijeli.
    Crveno-plavi jako podsjeća na milanov prvi dres :wink:
    Jedino sta im na dresovima vise ne piše macron.
    Ali i dalje su im bezveze, kao i mnogim drugim eu klubovima...
    Izgled dresa je ionako subjektivan dojam.
  • xavier
    11k
    e5bvpushmvhpqip83yiw.jpg

    Ovo mi je nekako promaklo...čekaj, ovo je stvarno Interov dres?!

    Dres koji mi je inače jedan od najdražih pretvore u nešto tragično ružno :vomit:
  • Kwedi
    3.8k
    rezervni im je odličan
  • xavier
    11k


    Da, drugi je fora...odličan izbor između ovih raznih žutih, zelenih i narančastih:

    xw1oas04ctbhuhuuhq6c.jpg

    Ali za mene je drugi dres Intera ipak bijeli.
  • nkdz
    825
    rezervni interov je fakat bomba

    19-20-home-jersey-ss-snr-2127.jpg
    hibernian_2019_2020_macron_away_kit.jpg


    S obzirom da pratim hibernian evo i njihovih novih, domaći zeleni mi je super, baš nekak retro
    Ljubicasti gostujuci mi nije nekaj
  • Mr Blue
    3.2k
    Ja sam samo htio pozdravit kolegu koji prati škotski nogomet, drago mi je za znat da nisam jedini!
  • nkdz
    825
    Haha mislio sam da sam ja jedini :D
    Samo nemoj reci Hearts i bilo bu ok :D :D

    moff-away.jpg

    kad smo kod škota, ovo je proslogodisnji Ayr united
  • Eduardo
    16.8k
    Vidim da su tovari oduševljeni dresom boje lavande, ali meni je iskreno puno presvijetli. Mislio sam da će ipak biti tamniji...ovo mi je kao da si jednu ljubičastu majicu zabunom oprao s gomilom bijelog veša.xavier

    Tovari su već predstavili? Nisam ispratio :brow:
  • Mr Blue
    3.2k
    Ako moram nekoga izdvojit, onda bi to bio Queen's Park F.C., strogi amaterizam, ali ne mogu reć da ih pratim iz kola u kolo, ali svakako povirim svako malo da vidim kako ide. Bilo mi je krivo pročitati da svoje utakmice više neće igrati na Hampdenu, iako je takav potez sasvim logičan s obzirom da ih gleda do 500 ljudi na nacionalnom stadionu. (svaka paralela s nama je slučajna.)

    Isto tako, ne mogu reć da navijam za bilo koji od klubova koliko mi je iz nekih subjektivnih razloga kao što je Football Manager i slično, škotski nogomet postao jako drag. Celtic ne pratim toliko jer su preisfurani, ali kad igraju u Europi protiv "velikih faca" onda mi je drago ako Celtic dobije jer volim kad veliki kiksaju. Sad u Europi, doduše, nadam se da će razbit Sarajevo. Rangerse sam "pratio" kako su se probijali nazad do prve lige. Što se tiče Edinburgha, tu su mi Hibsi sigurno draži (a imamo još jednog kolegu na forumu koji je prikriveni fan Hibsa), a kako su maznuli Kup nedavno je bilo za prste polizat. Ima tu još dosta zanimljivih klubova tipa Aberdeen i oba Dundee-a...

    A da ostanemo on-topic, evo i svi dresovi najstarijeg škotskog kluba - Queen's Park F.C.!

    allStrips.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    i nisam baš impresioniran, ali ukusi su različiti...
  • xavier
    11k


    Pa kažem, nisam uopće očekivao ovakav dres nego dosta tamniji...ne znam što bih rekao za ovo.

    Kolika je uopće razlika u boji između ovog i bijelog :blush:
  • 000
    941
    Pa na nekoliko minuta vožnje od Poljuda imaju polja lavande....
    A ovo su valjda uzeli boju omota hajdučke čokolade sa okusom lavande i slane srdele.
  • Draž
    1k
    Iduće godine će hajdukov treći dres biti boje blitve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.