• Dudu
    2.6k
    Ističe mu ugovor 2020. na ljeto, plaćen 500k, realno il uzeti 100-200k za njega ako ima tko ponuditi ili pustit godinu dana da mu Lokomotiva daje plaću i da onda ide :D
  • BluePhone67
    4.1k
    najgoroj varijanti, ako nema internih problema s bjelicom i u nedostatku nekog super-duper pojačanja iz inozemstva, ne bi imao niš protiv kombinacije leovac-lecjaks na lijevom bekuKwedi

    Da fakat, na Lecjaksa sam zaboravio da je nas i da moze pokriti lijevu poziciju kao back up
  • LovroZG
    1.3k
    Lecjaksu odgovara kad momčad napada, a on nema puno obrambenih zadataka. Ja bi radije da ga Viktorija il neko uzme za sitniš jer ima predobru plaću da bude na posudbi(ne vjerujem da mu Loksa sama isplaćuje plaću).

    Za Kneževića se još na zimu pričalo da ide prodaja na ljeto.

    Đurasek je bio dobar, al i ozlijeđen pol vremena. Njega svakako treba negdi na posudbu poslat.
  • Mr Blue
    4k
    Koliko uopće još ima Dinamovih igrača u Lokomotivi?marcio amoroso

    Kao, ovi drugi koji nisu Dinamovi će odbiti poziv ako ih se zazove? :wink:
  • marcio amoroso
    36.6k

    To ja nisam rekao :joke:
  • xavier
    12.1k
    Kao, ovi drugi koji nisu Dinamovi će odbiti poziv ako ih se zazove? :wink:Mr Blue

    Upravo krenuo to napisati, ali rekoh da prvo provjerim je li me netko preduhitrio :rofl:
  • deda
    32.7k
    Tko bi u Hrvatskoj odbio poziv da ih Dinamo zove? Osim nekih tovara možda. :cool:
  • xavier
    12.1k
    Tko bi u Hrvatskoj odbio poziv da ih Dinamo zove? Osim nekih tovara možda. :cool:deda

    Igrači su jedna strana, ali ako je igrač pod ugovorom, onda se valjda i klub nešto pita...a Šikić je najavio da bi mogao odbiti ponude drugih klubova jer je za Ivanušeca "najbolje da karijeru nastavi u Dinamu" :cool:
  • Jaki
    100
    Standard nudi za Rahmanija 3 milje a u igri su Celtic i Amiens po najnovijim vjestima nova meta za ljevog bocnog je Natanelo iz Ludogoreca istekao mu je ugovor a vrijedi 4 milje,zanimljivo.
    Onaj Svicarac za lijevo je otpao nazalost jer su u igri Sevilla i Atletico Madrid za drugi izbor Rafa Soares iz Vitorie izgledalo je da je gotova stvar al izgleda da je i on daleko od maksimira.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Bilo bi lijepo probat dić bar 4-5 mil za Rrahmanija kad su već ozbiljno tako zagrizli, onda doslovno moramo prodat još samo Gojaka i par višaka i imamo i više neko pokriven buđet plus imamo i para za dovest i više nego kvalitetne zamjene. U tom slučaju prodaja Olma bi bila opravdana samo u slučaju da taj novac ide za stadion... ali svi znamo da nažalost Dinamo ne funkcionira tako, ali možemo sanjat.

    Što se tiče ovog Natanela jel zna itko išta o njemu? Pošto vidim da vrijedi 4 milje, ima 28 godina i u tom slučaju mora biti igrač bolji od Leovca inaće smo kurac napravili...
  • Infinity
    16.4k
    Što se tiče ovog Natanela jel zna itko išta o njemu? Pošto vidim da vrijedi 4 milje, ima 28 godina i u tom slučaju mora biti igrač bolji od Leovca inaće smo kurac napravili...Dragon1Warrior123

    Igraci u takvim ligama tesko postizu takvu cijenu. On je u Ludogorets dosao 2015. i vrijedio je 2.25m eura. U medjuvremenu je vrijedio i 4.5m, ali mu je vrijednost malo pala. Njihov je najskuplji igrac, ali to ne znaci da je nuzno i najbolji. Ipak, takva cijena se u takvim ligama tesko postize, u Dinamu samo cetiri igraca imaju tu ili vecu vrijednost.

    Proteklih je sezona odigrao gotovo sve minute u europskim utakmicama. Ove sezone je ispocetka stalno bio u startnoj postavi. U 17. kolu je sjedio na klupi, u 18. je igrao svih 90 minuta i onda je od 19. kola preseljen na tribine. Vjerujem da je to epilog neproduzivanja ugovora. Od 6.12.2018. nije odigrao niti minute za Ludogorets. Uvjeren sam da 100% odlazi. Ne bih znao reci sto mislim o njemu, vidim tek suve brojke, al djeluje mi bolji od Leovca. Jos je besplatan igrac. Zadnji besplatan igrac koji nam je dosao je Ivo Pinto, a prije njega je to bio Teophile. Mozda nam je to amajlija :grin:
  • LovroZG
    1.3k
    Natanael je htio produžit ugovor, al mu Ludogorec nije htio dat 400k € godišnje, pišu Bugari.

    To je unutar naših gabarita, al vidit ćemo. On je već treće ime koje se spominje za lijevog beka.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ja se iskreno čudim da se nalaze toliki besplatni ili jeftini, a dobri igrači najednom... ja se ne sjećam kad je zadnji put Dinamo ovako dobro ubadao igrače koji bi mogli bit pojačanja ako i ikad
  • vjeko1701
    8.5k
    Uvijek ih je bilo, ali filozofija je bila da treba dovodit najjeftinije južnoamerikance do 21-22 godine koji bi se kroz sezonu-dvije prodali,
  • Krizy
    43.7k
    https://www.germanijak.hr/vijesti/prije-tri-godine-driblao-ga-je-messi-a-sad-bi-mogao-u-dinamo/62815
    Victor Alvarez je već 6.opcija koja se spominje za lijevog beka. Ako se ne varam, bio je vrlo dobar na FM17 :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions