• marcio amoroso
    36.6k

    Dijelim tvoje mišljenje.
  • LovroZG
    1.3k
    Perić je imo fantastičnu sezonu do travnja kad je pao u formi. :chin: Sjetite se Bruxellesa i Trnave.
  • Nino Bule
    13.8k
    Meni je peric avion za leskovica pogotov jer leso vjerovatno sjedi na ogromnoj placi
  • Kwedi
    3.8k
    jedan je višak jer je preskup, a drugi je prestar da bi konkurirao kao četvrti ili peti stoper, radije klince iz B momčadi gurnuti
  • Krizy
    43.7k
    Najbolja opcija je bila prodati i Perića i Leškovića, kao 3.ostaviti Rrahmanija te dodati Franjića i Šutala (Gvardiola sljedeće sezone mozda).
  • reziser
    6.8k

    rahmani odlazi
    tesko je sad teoretizirati kad je gotovo
    dobili ok lovu za njega
    iako ga ja nebih prodao, ali kaj sad
  • Krizy
    43.7k
    A potvrđeno je već znači, ova stranica je prvo što sam otvorio danas pa nisam znao da je službeno, sve 5, idemo dalje. Ajmo Dinamo!!!
  • Maki17
    218
    Pozdrav svima. Evo da se i ja uključim. Ovo je stvarno mala cifra ako je istina. Pa Osijek prodaje igrače za veću lovu.
  • Kwedi
    3.8k
    dobrodošao Maki :cheer:
  • SAS1987
    14.7k
    Ja Rahmanija nebi proda (osim ako je nezadovoljan). Polivalentan i zahvalan igrać za kojeg znaš da će obaviti solidan posao.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Dobrodošao Maki17 :up:
  • deda
    32.7k
    Pozdrav Maki17 i od dede. Ako netko slučajno ima problema sa registriranjem neka nam javi na mail
  • Dudu
    2.6k
    Odigrao ove sezone solidno role na lijevom beku kad je zatrebalo, odigrao ok.. Svaka čast što je pokrpao lijevi bok, ali prema naprijed od njega nema ništa, Leovac mi je bolji od njega, a i trebalo bi dovest nekog boljeg i od njeg, tako da kad se sve uzme u obzir dobra i realna cijena za Rrahmanija.. Nek mu je sretno u Belgiji, radije bi dao više minuta Šutalu, Gvardiolu na mjestu zamjenskih stopera, a ako dolazi Rafa Soares na lijevog beka, nema smisla sačuvati ga tu za backup opciju..
  • deda
    32.7k
    Vinkovčani naklapaju da smo uzeli malog Belju, klinca od 17 godina koji je zabio 10 golaova ove godine u 3. HNL istok.
  • Kwedi
    3.8k
    400 iljada bi trebao dobit Dinamo za Majstorovića od Osijeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions