• Bosna86
    11.7k
    Koja smo to kadrovska rjesenja imali pod mamicem, njegovog brata i to je toNino Bule

    Ljudi zaboravljaju da smo mi kao klub došli na ovu razinu tek kad je glavonja otišao

    Kako nema razlike kad i sam navodiš da su ovi sada nesposobniji. Ovo danas kako klub funkcionira je tragedija. Neznalica do neznalice, bez autoriteta, bez vizije. Klub se u godinu dana degradirao na svim nivoima, od upravljačkog, stručnog do rezultatskog.xyz


    Nije mi nikakva namjera da ih branim, ali meni klub bolje izgleda pod njima, nego pod Mamicem… Oke, teško je biti gori od ovoga ali svejedno… Taj čovjek je bio rak rana koji je ugrožavao sva zdrava tkiva.

    Napredak postoji u puno stvari… Odnos kluba prema navijačima je bolji… Ne govorim nužno za boyse, ali ovo sad je bolje nego pod Mamicem.

    Marketing kluba je puno bolji…. Sportska politika može biti bolja, ali pod njima mi imamo skupine lige prvaka i 3 prezimljavanja… Kad to staviš na papir, nije loše

    I na kraju, meni osobno najvažnije… Klub se ne sramoti u javnosti, istupa se kao klub a ne kao pojedinac… Ima tu još uvijek dječjih bolesti, ali u odnosu na prije nebo i zemlja
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    E tocno sam to htio reci. Isti k samo sto su ovi nesposobniji od njega. Nisam ja htio reci da je on dobar ili nesto
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Opet ja podjelio forum na dva dijela prvo s Bjelicom i Zoranom sad s Zdravkom i upravom.

    Sorry ekipa :lol:
  • Nino Bule
    13.8k

    Pod "doveo" i bjelica i vlak misle na pregovaranje. Nikoga od njih on nije "otkrio", to nije njegov posao. On si je izgradio ime, i buduci da je vecina ljudi na ovim prostorima priglupa, a pogotovo nogometasi, padaju na dupe pred njim i prepricavaju kako ih je zdravko doveo, napravio karijeru ili sta vec, kao da dinamo nema skaut sluzbu i ljude bez kojih zdravko ne bi znao da jedan petkovic postoji u seriji b. Dinamu je to njegovo ime potpuno nepotrebno, pogotovo danas kad ima i pare i europski rezultat iza sebe. Jednom bulatu je logican korak naprijed doci u dinamo, ne treba ga vise zavodit zdravko jaguarima i rolexima kao sto je zavodio joska jelicica.
  • Beowulf112
    332
    Evo iskopao sam jednog dobrog stopera..barem po statistici

    Haret Ortega..meksikanac, 21 godina..istjece mu ugovor na ljeto
    https://www.transfermarkt.com/haret-ortega/profil/spieler/371169

    Ima jedan nastup za repku...4 gola ove godine..visok je 190cm.

    Ako meksikanci produ dalje na svjetsko..i on bude dio ekipe..samo moze dobit na cijeni..meksikanci su fanaticni..oni nikad ne zakazu na svjetskoj sceni..unatoc tome sto im vecina igraca igra u domacim klubovima i nisu razvikani

    Imaju neku spicu isto sto vrijedi 7M€...isto istjece ugovor na ljeto..ima u 5 nastupa 4 gola za repku
  • marcio amoroso
    36.6k
    Đurasek u Olimpiju do kraja sezone.
  • Carrasco
    4.1k
    Hahahahha mogu se kladit da retardi iz uprave nisu pogledali nijednu utakmicu Dnipra ove sezone kao i utakmicu Istre kad je Šutalo bio na posudbi pa su ga skoro dali Rijeci za Štefulja uz milijun eura :lol:
  • Mr Anderson
    8.3k
    A dobro, iskreno Đurasek i nije igrač koji bi donio kvalitetu više. Solidan igrač, ali ništa bolji od ovih koje već imamo u vezi.
  • Captain America
    17.7k
    Jel itko očekivao da će magare na klupi donijet ispravnu odluku? Imaš bolnicu u vezi, sam priznaš da ti nije ugodno kod svakog starta na Ademija i pruži ti se iznenada mogućnost povećat kadar i ti to odbiješ.
  • flexXy
    2.3k
    Gojak, Tolic, Misic, Ademi i vracaju se Ivanusec i bulat za mjesec dana max. Na toj poziciji su i Petkovica poceli opet gurat, stvarno msm da je rotacija dovoljna na toj poziciji. Durasek nek dode na ljeto i izbori se za poziciju, ovak nije fer prema igracima u kadru a nebi se ni stigao uigrat a vec bi bio kraj sezone.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Jeli nama onda dolazi Đurasek na kraju sezone? On je bio nas igrac na posudbi pa neznam kako ovo funkcionira
  • xavier
    12.1k


    Stvarno misliš da je Kopić taj koji odlučuje o tome koji će igrač doći? :chin:
  • Captain America
    17.7k
    Da ga je htio, sumnjam da ne bi ostao.
  • SAS1987
    14.7k
    Drago mi je da je Đurasek došao u ligu nacije koja je remizirala sa svjetskim doprvacima :lol: Sad mu je prilika da se dokaže jer ak ne bude uvjerljivo najbolji veznjak u slovenskoj ligi onda po meni nema ništa za tražiti u Dinamu.
  • Eduardo
    20.3k
    Igli Tare je sportski direktor Lazia.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions