• Mališan
    1.8k
    Kog ćemo na desnog kao rezervu?deda

    Idem po Stojketa pješke ak treba
  • deda
    32.7k
    Piše na Sofi da je Sadegh izišao zbog ozljede u 88 minuti protiv Libanona :worry:
  • SAS1987
    14.7k
    I za Ivanušeca i za Dinamo bi bilo optimalno da ostane još jednu sezonu.
  • Captain America
    17.7k
    Ne vjerujem da će Luka otić. Nakon ozljede neće niko odmah dat 15 kolko ćemo tražit, a nadam se da se neće ponovit greška od ove godine da se prodalo 2 stožerna vezna igrača nakon kvalifikacija u zadnjem tjednu prijelaznog roka.
  • Nousername
    664
    Jedno je sigurno, a to je da ce Kopic kad tad dobiti otkaz i necemo igrati 3-5-2 kako svi najavljuju vec cemo se vratiti na 4-3-3,4-2-3-1.
  • SAS1987
    14.7k
    Gavranović type of playerCaptain America
    Drmić
  • Captain America
    17.7k
    DrmićSAS1987

    Već zimus su mu se trebali javit.
  • Papastrumf
    12.4k
    Jesu. Nisu se dogovorili oko love.
  • xyz
    840
    A gdje je Baturina? Ja u njega polažem najveće nade...
  • xyz
    840
    Kakvih 3 mil € i postotak za Kačavendu... Maksimalna ponuda treba biti najmanje za pola manja. Što je to on odigrao do sada da bi vrijedio toliko? S tim da je igrati u Dinamu i Lokomotivi sasvim drugi svijet. Ne znam zašto Dinamo pri dovođenju igrača ne počne koristiti opcije s pravom otkupa. Za Kačavendinu jednogodišnju posudbu se ponudi 0.5 mil $ i ako zadovolji za godinu dana iskeširaš još 1 ili 1.5 mil $.
  • Captain America
    17.7k
    Baturini najviše treba minutaža. Volio bi i ja da ostane i uspije odmah ovdje, al od ulazaka u garbage timeu protiv Belupa on i mi nemamo ništa. Imaš primjere Šutala i Marina kolko su im koristile posudbe i minutaža, a po meni je Baturina veći talent od obojice.

    Majer je došo kod nas za 2.5 milijuna i postotak (koji smo otplatili ranije), Šikić je imao duplo veću ponudu iz Italije i zna da mi imamo love. Ovo što predlažeš jednostavno ne bi prošlo jer činjenica je da odnosi između klubova nisu kakvi su bili prije par godina.
  • xyz
    840
    Neka ne prođe. Dinamo stalno preplaćuje igrače iz HNL-a - dio je rikverc, ali i ti klubovi izvuku više nego što bi dobili od stranog kluba. Pogledaj samo prodaje Gorice u Dinamo i u strane klubove.
  • SAS1987
    14.7k
    Dinamo preplaćuje igraće iz HNL ali ne preplaćuje igrače Lokomotive za koje se je pokazalo da su skoro pa jedina prava pojaćanja Dinama iz HNL (+ koja iznimka).
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ak se već priča o potencijalnim pojačanjima iz Lokomotive onda mislim da bi nama bii zanimljiv Cokaj kao defanzivni vezni. Iako bi za tu poziciju bilo poželjno negdje pronaći kakvog Kantea za sirotinju.
  • xavier
    12.1k
    Ne znam zašto Dinamo pri dovođenju igrača ne počne koristiti opcije s pravom otkupa. Za Kačavendinu jednogodišnju posudbu se ponudi 0.5 mil $ i ako zadovolji za godinu dana iskeširaš još 1 ili 1.5 mil $.xyz

    Ne zvuči loše iz perspektive Dinama, ali navedi jedan razlog zašto bi drugi klub na to pristao.

    p.s. kako si se odlučio baš za dolare :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions