• Infinity
    16.4k
    Ja bi prodao i Andrica i Jurica i Emrelija i doveo jednog top spica i jos jednog nesto boljeg od ovih. Al to necemo dozivjeti, jer mi kupimo Andrica, Jurica i Copa. Mozemo se rijesiti sve trojice, doveli bi vjerojatno Hodzica i Bilbiju. Zato se nadam da cemo za Petka uzeti kes i rijesiti desno krilo s tim kesom, a od ove trojice eventualno se rijesiti jednog, dvojica nam trebaju. Jednostavno ne vjerujem da bi doveli golgetera.
  • M77
    472
    Ma nema šanse da Petković ode negdje... Ne vjerujem da će ga pustit jer se očito nadaju da se vraća u staru formu...
  • Armagedon13
    959

    Samo se navodi da vrijedi 7m
  • Mr Anderson
    8.3k
    Petkovića su prije mjesec dana mislili maknuti iz ekipe i poslat ga na hlađenje, ali je Ademi u ime igrača zamolio da ga se istrpi još malo, da će doći na svoje i očito su poslušali.
  • Nolifer
    8.2k
    Ja bi prodao i Andrica i Jurica i Emrelija i doveo jednog top spica i jos jednog nesto boljeg od ovih. Al to necemo dozivjeti, jer mi kupimo Andrica, Jurica i Copa. Mozemo se rijesiti sve trojice, doveli bi vjerojatno Hodzica i Bilbiju. Zato se nadam da cemo za Petka uzeti kes i rijesiti desno krilo s tim kesom, a od ove trojice eventualno se rijesiti jednog, dvojica nam trebaju. Jednostavno ne vjerujem da bi doveli golgetera.Infinity

    Čitaš mi misli, taman sam to htio napisati... Slažem se apsolutno sa ovime, jer nama upravo treba killer na terenu koji će znat riješit utakmicu u našu korist
  • Jaro
    7.4k
    Dinamo treba trenera koji ce imati u glavi sve kaj hoce i koji ce upravi reci trebam takvog i takvog...
    Kopicu nikakvi killeri nece pomoc kad igre i prilika nema ni protiv hajduka ni protiv osjeka ni protiv belupa... kupovanje napadaca od milju-dvije-pet-deset je s ov(akv)im trenerom obicno bacanje novca u kanalizaciju...
  • Neki tip
    21.3k
    Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega.

    Bolje gotova gotovina nego čekovno očekivanje.

    Eto tako nekako mi zvuči da nam treba dobar napadač koji će zabiti gol, a ne loš koji neće.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    @Olmic
    Kakva je situacija s Đurasekom?
  • Olmic
    3.7k



    Nemam nažalost nikakav info
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Zna neko koga spominje Dinamozag na insta iz Osijeka na ljeto?
  • Olmic
    3.7k


    Načuo sam Žaper da se spominje
  • xyz
    840
    Jel moguće da se ne može dovesti neki igrač koji nije iz HNL-a?
  • xyz
    840
    Po čemu je to Žaper bolji od Đuraseka?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jel moguće da se ne može dovesti neki igrač koji nije iz HNL-a?xyz

    To se i ja pitam. Cigani dovedu igrače iz Valencije, Young Boysa, Olympiacosa itd, a mi se dovezali HNL-a ko pijani plota.
  • Nino Bule
    13.8k
    Ma to sa zaperom su gluposti, povezuje nas se s njim vec dugo, najmanje od proslog ljeta ako ne i duze. U osijeku ne postoji nijedno pojacanje za nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions