• Infinity
    16.4k
    Isplati se ako nadjes nekog kome istice ugovor pa ga mozes i na ljeto zadrzati.

    Druga opcija je da unaprijed dogovoris transfer tog igraca na ljeto po nekim vrlo povoljnim uslovima.
  • Armagedon13
    959
    Znači uvodi se izvanredni prelazni rok,igrači koji zatraže raskid ugovora i dobiju ga su slobodni igrači.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Dibamo ima
    2 golmana (1)
    2 desna beka plus Špikić koji to nekad igra (1)
    2 lijeva beka (1)
    6 stopera (3)
    7 veznih igrača (3)
    7 napadača (2)
    U zagradama broj igrača koji kreću utakmicu.

    Ozlijeđeni su nam Perić, Ademi i Ivanušec pa na klupi ili tribini imamo “samo” 13 igrača.
    Znači 11 igrača kreće, 13 nam ih je na klupi i 3 su ozlijeđena. To je malo za 10 preostalih utakmica?
  • flexXy
    2.3k
    Ja isto nebi nikog dovodio ako nece bit neki dugogodisnji ugovor. Mislim da nema smisla to radit, poremetit ce se atmosfera u svlacionici i to moze samo lose zavrsit. Kakva bi poruka bila mladima poput Bulata koji se bore za ulazak u prvu momcad da npr. dode Moro i igra ispred njega. Ja bih se prvi pobunio.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Vidi, moro je sigurno klasa i dobro bi nam došao, ali sumnjam da je njemu Dinamu u planu dugoročno. Ako jeste onda bi naravno pozdravio njegov dolazak.
  • Captain America
    17.7k
    Kakvo je vaše viđenje o mogućim povratcima igrača iz ruske lige? Tu su Dejan Lovren, Tin Jedvaj, Nikola Moro...

    ''Prije svega svi ti igrači su iznimno kvalitetni, imaju opcija, mi u klubu kao i u svim drugim situacijama jesmo razgovarali, pratimo tržište i sve što se događa. Bude li procjena da trebamo i možemo reagirati, onda i hoćemo.''

    Jeste li nekoga od njih već kontaktirali?

    ''Ne bih to komentirao.''
  • Beowulf112
    332
    On je idealna prilika za nas..stoper sa iskustvom..nadomak vrata reprezentacije..relativno mlad..moze se preprodat ako se pokaze i zaradit..pokriva dvije pozicije..stopera i beka..ja osobno bi ga uzeo..perica se treba rijesit..sutalo,lauritsen i theopile su okej..jos ako pridodamo njega imamo 4 dobra stopera..s tim da uremovic moze i umjesto ristovskog na beku..siguran sam da bi ga istisnuo iz prve momcadi
  • Mr Anderson
    8.3k
    Previše se malo očekuje od Uremovića.
  • immerwieder
    1.4k
    nisam ziher, ali mislim da igrače možeš uzeti samo do 30.6.,
    njima su ugovori s ruskim klubovima zamrznuti, ne raskinuti,
    tako da onda nema govora o daljnjoj prodaji tih igrača
    molim, ako netko zna točnije detalje
  • deda
    32.7k
    Tako sam i ja shvatio odluku
  • Mr Anderson
    8.3k
    Pa ako se već uzima igrače tako, onda bi trebali ciljati nekog veznjaka ko zamjenu za Ivanušeca.
  • vjeko1701
    8.5k
    To je tako zasad ali ako se situacija tamo ne popravi, ne vjerujem da će tjerati igrače da se vraćaju. Vjerojatno će im omogućiti jednostrani raskid. Ovo je možda bilo zamišljeno ko vrsta dodatne prijetnje u stilu "vidite koliko igrača gubite ako se ne smirite do ljeta" a opet još uvijek nije trajno pa još stignete napraviti neki pritisak. Treba imati na umu koliko močni ljudi u Rusiji stoje iza mnogih klubova. Tako ja to vidim.
  • Armagedon13
    959
    Uzeti igrača za 10 utakmica je ......,jedino ako ga možeš otkupiti
  • db-izbjeglica
    15.4k
    jakir stvarno ubija sa zrinjskim...
    je, BiH liga je smeće...ali čovjek je posložio momčad tako da imaju apsolutno dominaciju, a nije da ima klub koji ima 4 puta veći proračun od konkurencije.

    jel postoji europska liga u kojoj prvoplasirani klub ima toliku zalihu bodova pred drugoplasiranim? primili su samo 9 (devet) golova u 23 kola....vrijedno respekta.
    ne znam jel čovjek realno spreman za klub poput dinama i momčad koja ima takve ciljeve i takvu kvalitetu, ali mislim da bi mogao biti napredak u odnosu na sadašnje stanje. doduše, to i nije nekakav poseban uspjeh....

    treba ga pratiti...u budućnosti sigurno jedan od kandidata za trenera dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions