• Infinity
    16.4k
    Moru i Uremovica bi od domacih uzeo odmah, al ima i stranaca koje treba razmatrati. Naravno, treba paziti da se ne uzme netko samo da bi se uzeo, mada ja sumnjam da nasi uopce razmatraju te 'izbjeglice' iz Rusije.
  • marcio amoroso
    36.6k
    mada ja sumnjam da nasi uopce razmatraju te 'izbjeglice' iz Rusije.Infinity

    Ma nikoga ne razmatraju. Igrači koji igraju u Rusiji su otišli u Rusiju jer je tamo dobra lova. Šta će oni u Dinamu? Tražit će neki Katar, Arabiju itd i dalje uzimati lovu. Ovih par elitnih igrača ce uzeti veliki klubovi iz Europe i to je to. Sumnjam da ce tu biti nešto za nas iako bi Jedvaja ili Moru naravno uzeo odmah.
  • Infinity
    16.4k
    Evo Moro ima milijun eura placu. Szymanski u tom istom Dynamu ima nesto malo iznad, a top igrac. Cassierra iz Sochija djeluje kao super napadac, 8 golova i 4 asistencije u 12 utakmica. Igra za 700 tisuca eura.

    Ima tu igraca kojima se moze ponuditi jednak novac koji su imali u Rusiji, a nudimo im igranje Lige prvaka.
  • Captain America
    17.7k
    Na kraju će doć Lepinjica ak je vjerovat ekipi na snetu :monkey: Ne vjerujem da će ikog dovest, a i pitanje je kolko će igrača odlučit raskinut ugovore, oni su tamo zbog love koju ne mogu nigdje dobit (osim Kine i Arapskog poluotoka).
  • Stjepan
    479
    https://www.transfermarkt.com/premier-liga/gastarbeiter/wettbewerb/RU1
    Ovdje su svi strani igrači u ruskoj ligi koji bi potencijalno mogli raskinuti jednostrano svoje ugovore sa ruskim klubovima.
  • BigZ
    472
    Vratit Moru i Jedvaja, pokusat nagovorit Uremovica. Nazvati Roga, Pjacu i Benkovica i ozivjeti im karijere. Moze i Lovrena odmah, da bude mentor Sutalu. Iz mirovine vratiti Mandzu da trgne Petkovica...
    Dosta fantaziranja, ajmo bit ozbiljni. Andy Bara me zamolio
  • xavier
    12.1k
    Igrači, igrači, igrači...lako za igrače. Hoće li kakav trener možda biti dostupan? :chin:
  • Infinity
    16.4k
    Bit ce Schwarz u paketu s Morom.
  • Stjepan
    479
    Evo izgleda da iz Krasondara odlazi 8 stranih igrača.
  • Captain America
    17.7k
    Neko će omastit brk s Botheimom.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Krasnodar je svojih 8 stranaca oslobodio dužnosti, ali im nije dao papire. I dalje su pod ugovorom sa Krasnodarom.
  • Nolifer
    8.2k
    Nadam se da će Dinamo iskoristit priliku koja mu se pruža sa ovom situacijom....
  • Armagedon13
    959
    A sad po dva igrača iz Rusije i Ukrajine ??
  • deda
    32.7k
    Ali samo do ljeta, ne znam koliko to nama može značiti. Koliko to ikome može značiti dva mjeseca prije kraja prvenstva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions