• Infinity
    15.4k
    misli li itko doista da bi na Poljud došlo više od tih 6 600 Riječana?Neki tip sa Zapada

    Ja mislim da bi. Njihovo rivalstvo je svakom utakmicom sve vece i vece, a utakmice sve zesce i zesce. Pretpostavljam da bi bilo organiziranja brodom, busevima, a vala ni autom nije daleko. Ja sam netko koga gostovanja ne privlace nesto, ali bi rado otisao pogledati to finale da mi tu igramo. Vjerujem da i kod njih ima takvih. Jos ce se od tog stvoriti i event i ja mozda grijesim, ali vjerujem da bi u Split otislo 10000 navijaca Rijeke. Na Maksimiru su ispunili jug, doslo ih je 4000 na utakmicu koja nije odlucivala bas nista. Jesu taj dan slavili titulu prvaka, al mislim da utakmica koja nesto odlucuje ipak privlaci vecu paznju, a mozda bi ih i na Maksimiru bilo vise da je jug veci.
  • Crusades1986
    10.2k
    Kaj ih nije tad i na zapadu bilu u onom zadnjem sektoru ko i tovari na zadnjem derbiju?
  • Infinity
    15.4k
    Moguce, ne sjecam se bas najbolje. Znam da je jug bio pun.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ne vjerujem da ce u Split otic vise od 5k navijaca Rijeke (sto je i dalje impresivno). Igra se na radni dan + mnogi "obicni" navijaci Rijeke percipiraju Split kao rizicno gostovanje.
  • Infinity
    15.4k
    Igra se na radni danNitkoBitan

    Ovo je veliki minus za HNS. Finale se igra nakon zadnjeg kola i stave ga cetvrtkom. Ne razumijem zasto nisu stavili finale subotom ili nedjeljom, mada jos uvijek stignu donijeti promjenu.

    I bez obzira na to ja opet vjerujem da ce navijaci Rijeke bez problema popuniti ovih 6600 mjesta, a mislim da bi popunili i vise da su dobili. Ovaj kup bi mogao odlucivati putnika u EL tako da je ulog ogroman.
  • Crusades1986
    10.2k
    To je vec nekoliko godina tak da se usred tjedna igra i godinama se govori o tome i nikak da se ništa promijeni. Stavi vikendom ko i sve normalne zemlje u Europi.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ovaj kup bi mogao odlucivati putnika u EL tako da je ulog ogroman.Infinity

    Da je Gorica kojim slucajem osvojila Kup u kval za Europu bi isla prva 3 kluba + osvajac Kupa (Gorica), u bilo kojem drugom scenariju prva 4 kluba idu u kval (medu ta 4 kluba je i osvajac Kupa). Ovak cisto sumnjam da ce Rijeka ili Hajduk past na 5. mjesto da ce im taj Kup biti ulaznica za kvalifikacije. Gorica i Loksa trenutno zaostaju 15ak bodova za 4. Hajdukom.
  • miro
    3.5k
    Da, ali pobjednik kupa ide u kvale za Europa ligu ako Rusima ostane suspenzija, pa ako ispadnu iz tih kvalifikacija idu dalje u kvale za Konferencijsku ligu. Zato je kup puno važniji od 2, 3 i 4. mjesta u ligi
  • NitkoBitan
    13.5k
    Da, ali pobjednik kupa ide u kvale za Europa ligu ako Rusima ostane suspenzijamiro

    Nisam ažuran izgleda, baratam starim info.
  • Krizy
    38.4k
    :lol: 8441lvlpx5a3t28h.jpg
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Koliko god mi Bjelica bio drag, čovjeku baš ne ide Kup. Pogotovo protiv Rijeke :rofl:
  • Krizy
    38.4k
    2018./19. Finale
    Dinamo Rijeka 1-3

    2019./20. Četvrtfinale
    Rijeka Dinamo 1-0

    2020./21. Četvrtfinale
    Osijek Rijeka 1-2

    2021./22. Polufinale
    Rijeka Osijek 3-2
  • marcio amoroso
    33.8k
    Da, ali pobjednik kupa ide u kvale za Europa ligu ako Rusima ostane suspenzija, pa ako ispadnu iz tih kvalifikacija idu dalje u kvale za Konferencijsku ligu. Zato je kup puno važniji od 2, 3 i 4. mjesta u ligimiro
    @Infinity ?
  • Infinity
    15.4k
    Evo dok ja tipkam kolega je zalijepio objasnjenje. A ja se vec slomio :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.