• Navijač Dinama
    7.8k
    ako mislis na zadnju tekmu, mislim prošla runda, kad su igrali Osijek - Belupo.
  • Eduardo
    18.1k
    Sat vremena poslije još uvijek sam pod dojmom utakmice. Strašna utakmica, ali baš strašna kako na terenu tako i na tribinama. Ljepotica sezone bez konkurencije.

    Obožavam nogomet Tomića, sa svakom ekipom koju vodi igra za gol više. Već neko vrijeme ga želim vidjeti na klupi Dinama jer mislim da bi s njim igrali atomski nogomet, bio bi to užitak za gledanje.

    Na kraju ipak zaslužena pobjeda Rijeke i nadam se da dižu trofej u sred Splita.

    BTW ova Valentina je odlična voditeljica, skoro pa nova Mila Horvat. Šteta samo što si cura unakazila lice vjerovatno nepotrebnim operacijama.
  • Neki tip
    19.6k
    Baš vrh tekma.. čisti nogometni užitak.

    A budući da sam tekmu gledao u bircu dok sam čekao da sin odradi trening, gušt je bio čuti i razgovor nekolicine prijatelja za stolom pored..

    "I onda vele Liga prvaka.. koja mrtva Liga prvaka.. kaj da sad nakon ovog gledam i kak da kaj god da bude ovo bude nadmašeno.. "

    Možda pretjerano, još pod dojmom, ali ovo je zbilja bila top reklama za naš nogomet.
  • bbb medimurje
    3k

    Dakle, za Rijeku ili Osijek cca 6600 ulaznica u Poljudu, toliko i za Hajduk, ako računamo da je kapacitet Poljuda 33.000 sjedećih mjesta.
  • bbb medimurje
    3k
    Ostatak za slobodnu prodaju i vrijedit će zacijelo pravilo „najbržeg prsta”, kao u kvizu...
  • bbb medimurje
    3k
    To bude interesantno za pratiti i s sigurnosnog aspekta
    Ne sjecam se da je bilo koji gostujuci klub na poljudu imao vise od 6 000 svojih navijaca
  • Nousername
    628
    Tomic je doktor od kakve ekipe radi cudo.Ljudi su u finalu i imaju bod zaostatka.A kako je on zavrsio u Rijeci, a ne u Dinamu ko ce ga znati.
  • Krizy
    38.4k
    naškli? Jbg stvarno nisam uspio povezati šta si mislio :sweat:
  • Neki tip
    19.6k
    I onda vele Liga prvaka.. koja mrtva Liga prvaka.. kaj da sad nakon ovog gledam i kak da kaj god da bude ovo bude nadmašeno..Neki tip sa Zapada

    Bome, zajebali se momci iz kafića.. ak nisu i LP pogledali.

    Ne pamtim da sam u 1 danu gledao ovoliko dobrog nogometa.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    u subotu ćeš uživo gledat :wink:
  • Infinity
    15.4k
    Tek sad vidim ovo o 6600 ulaznica za Hajduk i Rijeku u finalu. Nevidjena glupost. Do sad se uvijek dijelilo 1/3 HNS-u i 2/3 popolove finalisti. Sad finale na Poljudu, igra Hajduk pa daj po 6600 ulaznica. Cigani zele da navijaci Hajduka kupe sve ostale ulaznice, kao da ne bi kupili i tako dio koji dobije HNS. Rijeka je zasluzila veci broj ulaznica. Tek sad mi je zao sto Gorica nije u finalu. Tad bi valjda dali po 45% ulaznica klubovima, jer ovi dolje od muke ne bi dosli pogledati finale u svom dvoristu.

    Ovo je meni i iz sigurnosnih razloga takodjer veliki kiks i moglo bi biti problema. Nadam se da ce promijeniti ovu odluku, mogli bi skroz unistiti finale.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Kad je zadnji put da su naši klubovi isli na penale. Tako sam ja shvatio
  • bbb medimurje
    3k

    Slazem se, daj 2/3 klubovima u 1/3 hnsu
    Ovo je smjesno
    I slobodna prodaja bude onda organizirana u splitu
    Pa daj bar onda nek organiziraju i u rijeci
  • Neki tip
    19.6k
    Ok, mogu se složiti i slažem se da ova podjela nije fer, naprosto stoga što se dosad nije tako raspoređivalo, ali misli li itko doista da bi na Poljud došlo više od tih 6 600 Riječana?
  • reziser
    6.5k
    volio bi da opet napune stadion, i da ih rijeka opali u sred splita...opet :yum:
    samo neka ih mi oderemo u subotu, pa nek trgaju članske :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.