• Mr Anderson
    5.9k
    To stoji, ali mislim da ako se oporavi Ademi, njegovo istrčavanje bi imalo psihološki utjecaj, a 60 minuta bi sigurno mogao odigrati.
  • Ali
    2k
    Da bar se ponovila 1982, proslo 40g a kao jucer... rekord poljuda, kao i sad oni se ponadali da mogu pobijedit i krenuti u lov na naslov... ali Dinamo je to proljece mljeo protivnike. Eh da koja vremena, 10.000 dinamovih navijaca stiglo na poljud !
    Za one mladje, zavrsilo je 1:2, Zajec za 0:1 pa Deveric za 0:2 (u stilu messia danas kroz trojicu kao kroz putar i izskosa sa 12m u suprotnu stranu..). Naravno i tada su suci navukli penal na Vulicu koji je bio van 16m, ali Vujovic pogadja stativu... kasnije su samo smanjili iz kornera na 1:2 i Dinamo je polako krenuo prema naslovu...
    I jedna pozivmica za nase navijace sa juga, te '82 je bio jedan od vecih transparenata, "uvijek vjerni navijaci iz zapadne hercegovine", pa evo prilike... Split nije daleko

    Jos jedna sitnica, koja fali danas, a to je strucni stozer, te godine je bio:
    Miroslav Ciro Blazevic (specijalist za "galvanizaciju"..)
    Rudi Belin (iskusni ex igrac...)
    Ivo Susak
    Zdenko Kobescak

    Tu danas jako jako sepamo, za velike rezultate trebamo ovako jak stozer, jos hnl mozemo na misice ali za ozbiljne nastupe u proljetnim fazama eu natjecanja, nuzna je kvaliteta i rad i rad i rad...
  • Olmic
    3k

    Prema mojim saznanjima Ademi i KTC ništa, Iva možda
  • Mr Anderson
    5.9k

    Slažem se s tobom da smo danas najtanji u stručnom stožeru, čak i ne moramo ići u '82 kad se Ćiro okružio kvalitetnim i stručnim ljudima, dosta se sjetiti kakav Bjelica imao stožer. On ko Ćiro i oko njega stručnjaci za sve segmente. Ja ni ne znam danas tko je sve u Kopićevom stožeru, a on sigurno nije ni Ćiro ni Bjelica da galvanizira ekipu. Na dečkima je sad da pokažu muda i inat. I ovako oslabljeni vjerujem da smo jači od ovih klošara.
  • dzg7
    276
    Ima koga već ispred TP-a?
  • rob ljubavi
    791
    20 ljudi sad prosao
  • reziser
    6.5k
    ponovila 1982, proslo 40g a kao jucerAli

    to je bilo moje prvo gostovanje, sjećam ga se ko jučer, i tu je krenula moja vječita ljubav prema dinamu...
    teško da će se ponovit ta brojka navijača,
    ali se nadam takvom rezultatu...
    uopće ne sumnjam u totalno ubijanje euforije dolje, nevjerojatan optimist za subotu! :strong:
  • Salva
    2.4k
    Ogromna guzva na ticketu
  • Ludovic IX
    6k
    sam se nadam da će stavit kalinića i livaju zajedno.. očito je da su bolji bez kalinića ali mislim da se litavac neće usuditi u derbiju stavit kalinića na klupu
  • deda
    29.4k
    Ja mislim da Litvanac sve manje odlučuje tko igra
  • reziser
    6.5k
    Ogromna guzva na ticketuSalva

    :strong:
  • Bosskovitz
    8.3k
    Neka procjena? Ja bježim s posla kroz pol sata, jel ima smisla ići?
  • deda
    29.4k
    Procjena je 150 ljudi
  • seljak86
    2.4k
    a nemojte me j da je 150 ljudi "ogromna gužva"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.