• De Oliveira
    1k
    pa Orsic je rodjeno krilo i najmocnije predstave u klubu i reprezentaciji je dao na krilu. To sto pod nakazom nije igrao ekstra je vise stvar momcadi.
  • Shane
    165
    Uff,nisam znao da je toliko skup,pao mi na pamet.
  • Woot
    101

    Na prvu se i meni ucinila kao odlicna ideja, ali onda mi je palo na pamet ahahahahah
  • Woot
    101

    Sada imamo drugu nakazu, dok se ne promijeni trener nista od toga
  • marcio amoroso
    32.5k

    Kažem, Jakirovic bi vjerohatno bio dostupan, ali za mene on nije napredak u odnosu na Kopića.

    Kovač je jako dobar trener, ali sumnjam da on ima volje na naše zajebancije. Sigurno će vrlo brzo dobiti posao u nekom vrhunskom klubu u ligi petice.

    Vaha? Ne znam iskreno. Mislim da ga je vrijeme pregazilo i da to nije onaj Vaha od prije deset ili petnaest godina.

    Ako Kopić uzme prvenstvo, onda je po meni zaslužio da ostane.

    Ako ga ne uzme vjerojatno će ići totalni remont momčadi, a ja bi volio da taj remont na sebe preuzme Bišćan.
  • Praskaton
    1.8k
    Mi si ne mozemo bas dopustit da ne uzmemo prvenstvo.Kopicu pustit da pokuša je nogometno samoubojstvo po meni.Dovoljno smo vidili,da je imalo pameti vec veceras bi bio bivsi
  • marcio amoroso
    32.5k

    Pa vjerojatno će ići neko vatrogasno rješenje ako izgubi u Osijeku i Splitu. Do Hajduka će sigurno biti na klupi, uvjeren sam u to. Čak i da izgubi od Osijeka.
  • Woot
    101

    Ja opet mislim da bi Vaha bio napredak u odnosu na ovo..

    Kazes ako Kopic osvoji prvenstvo, postavlja se pitanje, imamo li vremena cekati kraj prvenstva?
    Mislim da, ako se dogodi tezak poraz protiv Seville 0-3+ i remi/poraz protiv Osijeka da Kopic definitivno odlazi, ako uprava ima imalo mozga. Krznar je imao nekakav "kredit" (Tottenham, iako je on za to najmanje zasluzan), Kopic to nema
  • Praskaton
    1.8k
    nadam se radi živaca svih nas da nisi u pravu i da se vec trazi ozbiljno ime
  • maddaddam
    2.9k
    Dobar trener ne moze biti skup, to je rezervirano za lose.
    Nuno je definitivno neka druga dimenzija po primanjima i bilo bi suludo razmisljati o tom cjenovnom rangu, ali samo usporedbe radi, njegove dvije godisnje place smo izgubili neulaskom u CL ove sezone.
  • Captain America
    14k
    Kovač je jako dobar trener, ali sumnjam da on ima volje na naše zajebancije. Sigurno će vrlo brzo dobiti posao u nekom vrhunskom klubu u ligi petice.marcio amoroso

    Kod Kovača već postaje simptomatično da je dobio otkaz na zadnja 2 posla zbog odnosa s igračima/upravom, a ne rezultata. Pitanje je kom treba takva osoba, a seciraju se potencijalni zaposlenici do najsitnijih detalja. U Eintrachtu je to super šljakalo kad su glavne uloge u momčadi imali ex-yu igrači. Stranci nemaju takav respect prema njemu kao što bi ovdje imao. On bi ovdje bio najveće zvijezda lige, izazivao respect samom svojom pojavom jer svaki Hrvat zna ko su braća Kovač. S obzirom na zadnje događaje, Petkovića bi i ovaj jadnik mogo udaljit iz ekipe tako da i tu ne bi bilo problema. A i doveo je Kovač još jednu bitangu (Jovića) u red.
  • Woot
    101

    Nis, ajmo sad napravit trend Kovacvrijemeje, mozda upali?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kovač je nerealna opcija, barem pod ovom upravom.
  • Krizy
    36.9k
    Ne znam koliko šanse za Kovača imamo ali znam da je u 2 sezone s Frankfurtom bio 11. i 8. te izgubio finale kupa od Dortmunda a sljedeće osvojio protiv Bayerna. Sve to s ograničenim budžetom, jer je u te 2 godine platio Hallera 12 milijuna, Willemsa 4.5 milijuna a ostalo jeftinije od Bočkaja, odnosno 2.7 milijuna. I ipak je složio sjajnu momčad.
  • immerwieder
    1.2k
    Kovač je izvrstan trener za momčad gdje su igrači svjesni svoje limitiranosti i da kroz rad s njim igraju razinu više, to je bilo u Eintrachtu, u Bayernu su ga zbušili igrači, primarno Mueller, ali ne bi ni oni sve osvojili te godine da ih on nije zdrilal prije, navodno preuzima Moenchengladbach na kraju sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.