• Gelipter
    3.7k
    isprike. Brzoplet sam bio. Onda se u potpunosti slažem. :halo: Gojak jedan od najboljih igrača po meni u Sevilli. Ali eto od njegove igre u Sevilli ćemo najviše pamtiti Benficu.
  • Nousername
    664
    Napali decka koji nije uspio tri tekme povezat,kojeg su jebale ozljede i koji je iz Sibenika doso igrat EUROPU.Vi koji ga blatite zbog toga ocito lopte sutnuli niste jer u toj situaciji pod takim pritiskom broj otkucaja skace na 200, a jos mu je Ras zasmeto kod udarca.
  • Praskaton
    2.3k
    Ni prvi ni zadnji koji je falio zicera.Momak sigurno ima kvalitete,dovoljne za bit prva spica dinama ne znam al treba mu dat vremena.Mali problem je sto ove sezone u dinamu bas i nema vremena za "probu".

    Svakako bi volio vidit petka jurica i emrelija danas u napadu
  • NORTE
    11.4k
    Super mi je kad se od priče o nevjerojatnom promašaju napadača Jurića počne pričati o Gojaku kojeg nitko nije ni spomenuo, dapače Gojak se nevjerojatno trudi, igra zadnjeg veznog i njegova zadaća nisu golovi.
  • NORTE
    11.4k
    Svi živi ismijavaju Sivonjića (opravdano najviše jer zbog njega nismo pobijedili tu tekmu), ali zaboravljaju da nam je dečko par mjeseci ranije svojim golovima u preokretu u Vinkovcima donio titulu. Samim time za mene je legenda kluba što mnogima vjerojatno smiješno zvuči, meni ne.
  • LM1995
    1.8k
    legenda klubaNORTE
    Bio je u Dinamu godinu i pol dana, zabil par golova i po tebi je legenda kluba?
  • Eduardo
    20k
    Super mi je kad se od priče o nevjerojatnom promašaju napadača Jurića počne pričati o Gojaku kojeg nitko nije ni spomenuo, dapače Gojak se nevjerojatno trudi, igra zadnjeg veznog i njegova zadaća nisu goloviNORTE

    Pričam općenito, nije to samo vezano za tvoj komentar nego je to postalo standardno izd*kavanje po dečku i kad treba i kad ne i zato sam se dotakao Gojaka jer je opet bio na tapeti iako nije bilo razloga. Tim putem bi lako mogao krenuti i Jurić pa će se njegovi nastupi gledati pod posebnim povećalom i secirati u najmanje detalje kako bi se izvuklo makar i najnebitnije krivo dodavanje.

    Svi živi ismijavaju Sivonjića (opravdano jer zbog njega nismo pobijedili tu tekmu), ali zaboravljaju da nam je dečko par mjeseci ranije svojim golovima u Vinkovcima donio titulu. Samim time za mene je legenda kluba što mnogima vjerojatno smiješno zvuči, meni ne.NORTE

    Dobro sad ideš u ekstreme bar za moj ukus. Sivonjić, legenda kluba? Budi ozbiljan.
  • Nolifer
    8.1k
    Ko gleda tekmu sada United vs Leeds, vidio je da je Ronaldo napravio sličnu pogrešku kao i Jurić. Ako se to i jednom Ronaldu desi, onda nije ok da se tak prema Juriću ponašamo, ja prvi jer sam bio "pametan" kad je promašio tu situaciju... Znači svima se to može dogodit...
  • Infinity
    16.3k
    Svakome se moze dogoditi i da pistolj slucajno opali u drugu osobu dok mu je u ruci pa se ide u zatvor. To sto Ronaldo fula ne opravdava Jurica. Mozes naci nekog panja iz pete lige koji to zabije i reci da ako moze taj panj onda mora i Juric.

    Juric je fulao zicer i kriv je. Pa Gojaka se tu razapinje nakon Benfice, a to se isto moze svakome dogoditi. Gojak je isto kriv, samo sto je Gojak ipak donio nesto Dinamu u Europi, Juric nije ili nije jos.

    Ako cemo svaku gresku, pogotovo takvu opravdavati s argumentom da se moze svakome dogoditi onda na teren mozemo poslati juniore i nakon svake greske traziti istu gresku Ronalda, Messija, Neymara, Virgila, Salaha, Neuera itd. Svi oni rade greske, pa ljudi smo, nismo masine, samo sto ce neki Ronaldo, Salah i slican u utakmici u kojoj napravi gresku vrlo vjerojatno kasnije napraviti nesto sto ce pomoci ekipi, a Juric to ipak nije napravio.
  • Jaro
    7.3k
    jedno je reakcija neposredno nakon akcije u afektu, drugo je 3 dana nakon...
    Realno, za decka nemamo pojma kakav je, pa Andric, nakon kaj je dobio 3-4-5 tekmi u kontinuitetu je pokazao da je koristan i ima neke svoje kvalitete. Juric je dobio minimum sansi i onda ga se postavi od prve u ovakvoj tekmi... Promasaj je sastavni dio zivota napadaca...
  • Nolifer
    8.1k


    Ma znam. Ali po meni ne treba sad radit cirkus oko tog promašaja. Nije mu lako sigurno, šta trebao bi klat lika radi tog promašaja? Naučio je na svojoj pogrešci i idemo dalje



    Zato baš
  • Klenx
    5.6k
    Osobe kojima definitivno ne bih htio biti u koži su drot, cvjećarka i nosačica kuverti u Upravi (tu ide i glavonja iz Međugorja, ali o njemu ću poslije).
    Ti ljudi kao da žive u nekom svome paralelnom svemiru koji se počeo raspadati nakon što su onako bahato odjebali Bjelicu računavši da je Hajduk u kurcu, a Osijek mali provincijski klubić koji nikad neće ništa napraviti.

    Nakon toga su bahato oprali, potrošili, spizdili 10 milijuna eura na hrpu HNL poluigrača (Špikić, Jurić, Štefulj...) opet sa Hajdukom na niskim granama, i Osijekom koji je ipak zaostao 10-ak bodova te se naslađivali pobjedama nad svojom personom non grata - Bjelicom, usput misleći da će se naslov sam od sebe osvajati zbog slabe konkurencije, da su svemoćni i dalje, da će jebat onih 500 navijača sa ulascima na Istru od sat vremena, kako im marketing ne treba, kako će skladat Game of Thrones Dinamovu himnu i kako će uigrano sistem nastaviti funkcionirati do daljnjeg.

    Kako se kolo sreće okreće, kako su se Hajduk i Osijek strašno pojačali u ovom zimskom prijelaznom roku na vidjelo je došla njihova nesposobnost što se tiče biranja stručnog kadra i ulaznih transfera.

    I zamislite sad koju situaciju imaju. Od prva 3 glavna kandidata za naslov (Rijeka je tu, ali nju ipak ne doživljavam jakom kao ostala tri već samo kao nekoga tko će zapapriti ostaloj trojci na putu ka naslovu) imaju najlošijeg trenera, najuži kadar te najteži raspored.
    A scenariji ako ne uzmu titulu im ne mogu biti gori.
    Ukoliko je uzme Osijek sa Bjelicom, kakva će to tek naslađivanja biti sa njegove strane.
    Uzme li ju Hajduk, čak i najveći branitelj dinamove uprave ispranog mozga sa zapada će instantno zaboraviti 15 godina dominacije, Lige Prvaka, Tottenham, prezimljavanja, pa čak i Gzire, Dile Gori i Tobole ako pehar naslova prvaka njemu ispred nosa na Maksimiru digne - Marko Livaja uz prepuni jug koji grmi kako mrzi Dinamo sprsko ime to. A nisam siguran jesu li oni u svom hermetički zatvorenom paralelnom svemiru toga svjesni. Svih 15 godina dominacije, zbrajanje milijuna od izlaznih transfera, pobjede nad Atalantom, Tottenhamom, Arsenalom čak i najvećem branitelju uprave ispranog mozga sa zapada nestaje - u sekundi.

    Kako uopće ne sumnjam da i dalje lova iz kluba curi na sve strane (ne kao prije, ali vjerujem da curi), ostanak bez titule će kao posljedicu imati prodaju svega da se namiri blagajna (Ivanušec, Livaković, Petković, Oršić) budući da je ECL sa lovom zanemariva u odnosu na LP i čak i EL.
    A love od EL ili LP će se dočepati ionako bogati Osijek ili Hajduk kojem očito kapa sa strane u blagajnu, što bi definitivno značilo kraj dominacije Dinama na koju se naviklo.

    I onda još na kraju cijele balade, glavonja iz Međugorja sve kako bi oprao sebe (naravno da ništa od ovog gore nije išlo bez njegovog amena, odnosno u stilu "Svi su krivi samo je Mamić zaslužan") će tom trustu mozgova u Upravi samo poručiti "Eto tako vam je kad nema mene".

    Definitivno navedenoj trojki iz početka ovog posta - nije, niti će biti bajno.
    Kako bi zadržali ikakve šanse da u zadnjem kolu na domaćem terenu pobjedom mogu protiv Hajduka osvojiti naslov, u tri derbija gostujuća koja im slijede (Osijek, Hajduk x2) moraju ostati neporaženi u Osijeku te u dva poljudska derbija uzeti barem jedan neriješeni rezultat.
    Ako mene iskreno pitate da li je to moguće u ovakvoj formi, s ovakvim trenerom, potrošenim kadrom koji se ne rotira te nikakvim zamjenama na klupi - mislim da ne.
    Čak bi se usudio reći da će već idući vikend prelomiti neke stvari.
    Neka bude Osijek - Dinamo 1x, Hajduk - Rijeka 1, i Dinamo se lagano može opraštati od prvenstva.
    U trenutku kada izgube vrh tablice - gotovo je, na njega se više neće vratiti.
  • Oluja
    4.3k
    "Eto tako vam je kad nema mene".Klenx

    Na ovo ce nasjesti i svima trljati na nos svi oni koji cvrsto podrzavaju kriminalca kao i oni koji su neodlucni po pitanju sto da o govnu misle
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dok ova uprava ne ode i ne bude se vodio klub na daljinski kaj god se dogodi će ići na ruku mamiću. Ako spušimo naslov tak vam je kad me niste slušali, ako osvojimo to je zato kaj su slušali i sve sam ja vodio.
  • Jurki
    11.7k
    Mi smo u jebenoj situaciji. Trener je u kurcu, momcad ko razbijena vojska i prvenstvo je pod velikim upitnikom. Razmisljam od kraja utakmice o proljetnom dijelu sezone i kad sve 4 utakmice rezimiram, u svakoj utakmici su protivnici isli na noz. Znaci krv je namirisana i bas svi su 1000 posto napaljeni protiv nas. To nebi imalo veze da smo mi pravi. Mrzim tu recenicu ali sljedeca dva tjedna su kljucna. Vjerujem da ti igraci nisu pickice i da ce se pokrenuti ... ali nama treba trener..a bojim se da ce ovaj teletabis ostati na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.